Kazna za narucivanje sjemenki online za rh

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mladji referent

Aktivan Član
06.03.2018
297
1.491
143
37
Vec sam pokusao jednom preko gls. On mi je odgovori da nema gls za srbiju. Niti salju pouzecem i ne postoji mogucnos trackinga. Tako su mi odgovorili. Prvo predracun,uplata pa oni salju postom.
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.640
258
Ne dramite .narucival mnogo puta sjeme.nikad problema.ako i bude problema dobis pismo da se javis na carinu bar je tak slucaj s jednim deckom koji je to dozivel ali sjeme je bilo preko oceansko a cijena je bila 85 eura.nije se javil na carinu i nkom nista ,a hebiga pare byby skup sa sjemenom.opusteno karticu u ruke i peglaj.seedsman rulzzzz

Cekj druze mislis da su na carini otvarali tvoj paket?planiram poruciti nesto.iz hempatie ali sad mi nekako sve ovo ne uliva poverenje.
Hempatija salje iz hrv bar je tak bilo prije par godina kad sam narucival.za sad neznam od kuda ide 70 % sam da je i daljje tak.
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
nadam se da je tako, ali bi volio potvrdu da tako salju.
onaj drugi sajt *.org je isto tako slao uvjek i to je dobra i sigurna opcija. valjda i oni rade isto jos uvjek?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud
17.03.2014
170
134
43
Pozdrav vutraši...Ja nisam dobio semenke od Seedsmana..Niti sam dobio ikakvo obaveštenje od bilo koga...A pre 10 dana, u svim novinama je pisalo da je carina otkrila semenke droge, bla, bla....To znači i moj paket je otvoren...Kako se ponašate nakon što su vam zarobili semenke? Da li smete i dalje da sadite kod kuće? Meni je ovo prvi grow, i sada neznam da li sam " otkriven" za sva vremena ili ipak smem saditi? Kakva su vaša iskustva?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tryproton

Bluehawk

Aktivan Član
03.10.2016
109
1.017
143
Ljudi opustite se i ne dramite, sadite za sebe i ne pricajte uokolo i nema problema nikakvih, ako i sjeme ne dode narucite opet ili od druge banke, uostalom ima i u ex yu zemljama online ducana i dolazi bez problema. Nikome se od strane policije ne da zezat za par sjemenki i istrazivat, trazit naloge bla bla... ::listomahanje::
 
17.03.2018
0
0
1
25
Pozdrav vutraši...Ja nisam dobio semenke od Seedsmana..Niti sam dobio ikakvo obaveštenje od bilo koga...A pre 10 dana, u svim novinama je pisalo da je carina otkrila semenke droge, bla, bla....To znači i moj paket je otvoren...Kako se ponašate nakon što su vam zarobili semenke? Da li smete i dalje da sadite kod kuće? Meni je ovo prvi grow, i sada neznam da li sam " otkriven" za sva vremena ili ipak smem saditi? Kakva su vaša iskustva?
Mislim da je najbolje da prvo ako se nisi javio javis seedmenu za refund ili da ti opet posalju sjemenke na drugu adresu ne znam ali svi govore nemoj nikad na istu adresu pa eto pretposatvljam jer ti je onda adresa zabiljezena ne znam ali ima mi smisla da samo kupis na drugu adresu ako ti nista dosad nije doslo tesko da ce ista doc sretno
 
11.10.2016
6
8
3
26
Pozz ljudi zanima me jeli itko iz RH naručivao preko RQS?
Zanima me dali su sigurni i dali trebam stisnuti ono Safe delivery, ili nitko to neće provjeravati?
Hvala unaprijed
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Nađite nekog u inostranstvu, prijatelja, rođaka koji ne growa, šta znam, poručite na njegovu adresu, pa on onda od svoje adrese pošalje vama zamaskirano u plišanoj igrački, ili garderobi (majica.. pulover.. sta god).. ništa to nije teško, samo treba malo mašte, majka mu stara.. ne švercaju se organi, već par sjemenki..
Nemojte samo padati na ideju pa packstation koristit.. to se davno isnifalo i na meti je zbog darkneta..
 

tryproton

Aktivan Član
24.05.2018
58
296
53
44
Austrija je blizu npr. Bec ima specijalizirane radnje za prodaju semenki i opreme ima sta hoces,povratna karta autobusom 40evr iz Srbije,iz Hrvatske je verovatno jos jeftinije.Odes na mali izlet i uzmes sta ti treba za godinu dana:banana_rasta:::kauboj::

Blaske, da li mi mozes reci naziv ili lokaciju spec. radnji u Becu? :)