Kazna za narucivanje sjemenki online za rh

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Pa šta je teško odvojit pola dana za odlazak u Sloveniju?
15€ je vinjeta, ako idete sa svojim autom. A i postoji aplikacija, preko koje možete nači prijevoz za jedan od gradova SLO, vrlo povoljno. Odmah i dogovorite prijevoz za nazad.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and blaske

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
459
63
Balkan
Oprezno treba!

Naručeno 10 menkica od RQS, nisu došle za 30 dana, požalio se, nakon 15 dana (sve skupa 45 dana) pošalju ponovo! Ne dođe za 20 dana naručim novih 10 (za 3-4 godine zalihu) od N i nakon 15 dana dođe telefonski poziv murje, inspektori za narkotike da odmah dođem na razgovor!!! Našli skanka 30 menkica, sumnja na laboratorij, masuzgoj, istrage, izjave, sranje na poslu, u familiji, ma drama! Nakon 2 godine dođe dopis da je istraga obustavljena!

Ljudi polako i oprezno, Stelth obavezno i obavezno sam menkice, ništa drugo!

P.S.
sav stres proživljeni je OK
problem je opet naručit na isto ime ili adresu!
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
@TEHACEOSAURUS spaslo te što nisi naručio još deset u nestrpljenju :) Šalim se naravno .. ali stvarno uvek treba naglasiti da vam pošalju samo seme ! Ne treba vam ništa od suvenira i poklona ni zvečeće plastikice i čuda.

Na jednom hrvatskom sajtu piše da prodaju seme samo u naučne svrhe za istraživanja - jer seme nije obuhvaćeno zakonima o PA supstancama i zato nisu imali osnov za postupak protiv tebe.

Ovde sve sami naučnici hahahha, dovijamo se :)
 

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
459
63
Balkan
Od kuda ste, ako smij pitat. Hr. Sr. Slo?
Iz Bosne i Hercegovine sam!

Minja3 Spasilo me je to sto me je murija poznavala pa mi nisu specijalci uletili u kucu i sto su sve zaustavili, a nisu pustili da ja preuzmem! Mogli su me na lokaciji uhvatit sa par biljaka i gotov za vazda!

Najbitnije je da ne postoji ziv ili mrtav covjek da sam mu prodao, poklonio ili slicno! Da su nasli samo nekoga to bi bilo to!
Zivimo u supku civilizacije ali je ipak bitno da si uzoran gradjanin, da samo za sebe sve radis!

::banjahanje::::banjahanje::
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
550
93
36
@TEHACEOSAURUS
3 puta slao a nije ti palo na pamet da uzmes tracking pa da znas gde je zapelo nego si chekao da tvoj "rodjak" pokrene istragu i ,stopira je odma nakon toga , a on je cekao 3 puta da nadje , nako po srpski pa da te opomene
ma da ..
A seed bank ti je poslao opet , onako na rec , posto tamo pise negde kod doplate za tracking , da kupac bez tracking preuzima odgovornost za nestalu poshiljku, ( u zagradi izuzev THCsaurusa on moze sta hoce )
Posto si ti uzoran gradjanin, moralna gromada , iskren bez skrivenih motiva ,tebi shalju opet ne pitaju zasto .

A sve to i da mi je jasno , te godine koje pominjes nema ih na profilu , a tih menki 10 uopste nije toliko jeftino , a nece ni da izgura 2-3g(indoor)
Prica da ne ulazim u psihologiju , ne pije vodu
U pitanju je bujna masta naseg mladog kolege , koji radi outdoor sa domajom ,
Ocigledno onda imas menke i sta ce ti .Nije to za tebe , to je za nas druge , koji smo toliko ugledni u uzorni gradjani da ne znamo ni gde da ih nadjemo
pa drugu opciju nemamo . Ili je to ili je nista .
A ti imas pa uzeo nas da plasis koji nemamo , izmisljas price mislim nije uredu
 

Dreser

Aktivan Član
29.04.2019
77
146
33
45
Srbija
Apropo teme o "sviranju klavira"za glupost,situ,itd.Moj drugar,taksista je odsvirao 30 dana,jer smo dimili u kolima i u momentu kada je bacio flop kroz prozor(inace smo stajali na stajalistu)taj flop je bukvalno uleteo drotu u ruke.Fino nas je odveo u sup ,mene pustili,a on zaradio 30 dana za posedovanje,konzumiranje na javnom mestu i nisam siguran jesu li mu prikacili i remecenje javnog reda i mira.Inace,nije imao nista vise kod sebe.Toliko o tome.
 

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
550
93
36
Pa kad gadja drotove pikavcnima a kod sebe ima trice ,
Moj drug je pao , nije ni pusio ni imao , pao za omogucavanje uzivanja droga maloletnicima , u prevodu pustio drustvo da vari kod njega , tap , i to ne malo , pravi tvorza

A ima i drugacijih iskustava , ja sam recimo pao na grani , nasli mi, u joj , e to je vec malo problematicniji scenario , i nista puste me

Znam tih prica gomilu , i poenta je uvek jao sto nam je zakon los , ne znaju ljudi , kao u americi je legalizovano kod nas nije , sta ce njima stealth grow kad je legalizovano. Chemu filteri .Bar ja koliko sam video , svi se oni kriju . E sad mozda se kriju zbog drugih razloga , u najmanju ruku zasade 6 a imaju dozvolju za 5 a ko zna sta je . Meni je ovaj nas zakon ok , oce vuchko da klepi po navhcaniku pa se mora kriti ali to je to
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Dreser

Dreser

Aktivan Član
29.04.2019
77
146
33
45
Srbija
Pa kad gadja drotove pikavcnima a kod sebe ima trice ,
Moj drug je pao , nije ni pusio ni imao , pao za omogucavanje uzivanja droga maloletnicima , u prevodu pustio drustvo da vari kod njega , tap , i to ne malo , pravi tvorza

A ima i drugacijih iskustava , ja sam recimo pao na grani , nasli mi, u joj , e to je vec malo problematicniji scenario , i nista puste me

Znam tih prica gomilu , i poenta je uvek jao sto nam je zakon los , ne znaju ljudi , kao u americi je legalizovano kod nas nije , sta ce njima stealth grow kad je legalizovano. Chemu filteri .Bar ja koliko sam video , svi se oni kriju . E sad mozda se kriju zbog drugih razloga , u najmanju ruku zasade 6 a imaju dozvolju za 5 a ko zna sta je . Meni je ovaj nas zakon ok , oce vuchko da klepi po navhcaniku pa se mora kriti ali to je to
Ma kakvi,ovaj moj ortak nije imao ni semenku kod sebe,kamoli gandzu...izdimili taj i on bacio i DROT uhvati kao da je Judge Dredd.A sto se tice tog tvog ortaka to je DELO vec,da se ne lazemo.Ne znam koja je tacka,ali glasi "Omogucavanje mesta za uzivanje opojnih sredstava" i to PLUS maloletnici,nije zezanje.Sto se tice amera ja znam da je legalno u Kaliforniji u Koloradu i na Aljasci,drugo nigde koliko znam...i to u Kali je legalno u med.svrhe i tri biljke za kucu i to je to.Nas zakon je ku.ac po meni.
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Neznam zašto bi se skrivao za recimo 2 biljke? Da posadim u vrtu duhan, za svoje potrebe smijem. Nesmijem prodavat! A, koliko je štetniji. Smijem kuhat rakiju, od koje poludim! Ali to je prihvatljivo!
Meni je taj zakon dobar, jer nemam kod sebe ništa i ne pušim vani!
Ali, dekriminalizirat do odeđenog broja biljki i dozvolit ljudima, da biraju svoj ljek, tek onda se mogu složit, da je to to!
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.601
258
sta bre pricas???
zakon do 2003 je MOZDA bio ok, ovo sad je uzas.
da li si citao nove clanove?
dok se ne dekriminalizuju male kolicine i uzgoj tri biljke nema napretka, TACKA.
kakav je bio zakon do 2003?
edit. jel to u temi legalizacije Srb prvi post taj zakon?
 
Poslednja izmena:

dedskin

Banned
Banovan
16.06.2019
326
550
93
36
@grouchy
Pa jel ti ne mozes da stavis 3 biljke na terasu , samo pokrijes najlonom da komsija ne vidi . Stas je uzrok tvoje frustracije zakonom kad te ne dira ,
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
kakav je bio zakon do 2003?
ma skoro da nikog nije bilo briga 90ih sta ko radi, samo da ne pravi probleme, ako ti nadju do 3 grama samo ti uzmu i uniste/izgaze na licinom mestu, ako si ok lik ni ne privode te, maks je bila prekrsajna prijava.
taj zakon iz prvog posta je iz 2003, posle ubistva djindjica, novim izmenama iz ove godine su jos pojacane kazne.
 

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
222
459
63
Balkan
@TEHACEOSAURUS
3 puta slao a nije ti palo na pamet da uzmes tracking pa da znas gde je zapelo nego si chekao da tvoj "rodjak" pokrene istragu i ,stopira je odma nakon toga , a on je cekao 3 puta da nadje , nako po srpski pa da te opomene
ma da ..
A seed bank ti je poslao opet , onako na rec , posto tamo pise negde kod doplate za tracking , da kupac bez tracking preuzima odgovornost za nestalu poshiljku, ( u zagradi izuzev THCsaurusa on moze sta hoce )
Posto si ti uzoran gradjanin, moralna gromada , iskren bez skrivenih motiva ,tebi shalju opet ne pitaju zasto .

A sve to i da mi je jasno , te godine koje pominjes nema ih na profilu , a tih menki 10 uopste nije toliko jeftino , a nece ni da izgura 2-3g(indoor)
Prica da ne ulazim u psihologiju , ne pije vodu
U pitanju je bujna masta naseg mladog kolege , koji radi outdoor sa domajom ,
Ocigledno onda imas menke i sta ce ti .Nije to za tebe , to je za nas druge , koji smo toliko ugledni u uzorni gradjani da ne znamo ni gde da ih nadjemo
pa drugu opciju nemamo . Ili je to ili je nista .
A ti imas pa uzeo nas da plasis koji nemamo , izmisljas price mislim nije uredu
He he, znam da sve zvuči dobro nategnuto, evo i ja sada kad pročitam vidim da izgleda čudno!
Ja imam 50 godina, znam većinu murje u gradu gdje živim, a znaju i oni mene, većina ih kod mene dolazi papire vadit!!!
Cijela je priča istinita, nevjerovatna ali istinita! Da, naručio prvu turu sa poklonima najjeftinije da uštedim, nije došli, žalio se par puta poslali mi ponovo, tracking postoji, ne postoji stealth (sakrivanje)!!!
Da, inspektor me zvao, kada je vidio ime, skonto me čovjek i zaustavio sve jer sam fin i pošten inače (osim što duvam, a niko ne zna)!

Da, godinama sadim ali ne objelodanjijem na forumima, da godinama čitam i zajebem se kao i svi drugi i da nije jeftino jarane moj, puko sam 100€ i ništa nije došlo osim zamalo zatvora!
Ne prepadam nikoga, vi slobodno po svojoj volji, ali da svake godine nađu najmanje 5 pošiljki je istina i da sjebu ljude također!
Ja kolko sam skonto inspektora (koji nije znao da je jedna pošiljka naručena pa reklamirana, pa naručena druga da makar nešto dođe) oni su mislili da je to sve zajedno naručeno za veliki indoor uzgoj, zato su me zvali i provjerili gdje šta imam imam li gdje lampe, kada su vidjeli da nema ništa slično skontali su da je možda greška ili da je netko možda na moje ime naručio!

Ništa ne pišem da nekoga zaplašim, pišem da prenesem svoje odvratno iskustvo koje sam sebi prouzročio zbog uštede od 8€ stealth slanja!
Vjerovali ili ne, meni je svejedno, samo kada naručujete uzmite sve oblike zaštite, jeste skuplje ali se isplati!

Mir!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: superoperater