Kazna za narucivanje sjemenki online za rh

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.03.2018
0
0
1
25
Zanimalo me koja je kazna ako me uvati carina sa sjemenkama preko seedsmana dal cu svirat klavir ili nikom nis i dali postoje neke sanse da me uvate
 
17.03.2018
0
0
1
25
Ma da jer cuo sam da amerima samo posalju pismo da su zapljenili sjemenke i to je to no opet ovo je balkan nikad neznas sta ocekivat
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Ljudi ne sviraju klavir jer kradu i pljackaju pa se sude godinama i brane sa slobode tako da kog boli ona stvar za sjemenke :) Opusteno samo , i ako se desi nesto u najgoru ruku mozes ostati bez njih , ali postupak samog sudenja , papirologija i svih tih komplikacija vjeruj mi neda se nikom to raditi radi 5 sjemenki :)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Ak je naručeno iz EU onda pošiljka ne podlježe carinskoj kontroli. Ali ak je naručeno izvan EU, tipa iz Amerike, e onda postoji caka da pošiljka ne smije prelaziti vrijednost od 40 eura, jer će u protivnom biti ocarinjena te će paket ziher biti otvoren, to ćeš znat kad ti murija pokuca na vrata. Bude ti murija uručila poziv za sud, i terete te za proizvodnju opojne droge. Možeš se braniti da si to naručio u istraživačke ili naučne svrhe ali ti to baš i ne pomaže. Uglavnom se dobiva novčana kazna i uvjet ili zatvorska u trajanju od 16 mjeseci do 3 godine. Na žalost to je hrvatska realnost. Onaj horvatinčić ubio dvoje ljudi i oslobođen, kalmeta pokrao milijune i ladi jaja, dok na nama običnim smrtnicima se iživljavaju zakjurac. Tužno ali istinito.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ako je zapelo na carini(Hr)nece oni otvarati paket vec traziti tvoj ispis naruzbe na kojoj je cijena proizvoda i u skladu sa time ces platiti carinu.Paket ti otvaraju samo uz tvoju prisutnost i potvrdu da je tvoj paket...Ako te hoce suditi tako moraju odraditi..

Edit;carina odreduje koji ce paket cariniti po tezini..ako je tezi moze proci,a i nemora...
 
Poslednja izmena:

blaske

Aktivan Član
09.12.2016
299
1.014
143
45
Austrija je blizu npr. Bec ima specijalizirane radnje za prodaju semenki i opreme ima sta hoces,povratna karta autobusom 40evr iz Srbije,iz Hrvatske je verovatno jos jeftinije.Odes na mali izlet i uzmes sta ti treba za godinu dana:banana_rasta:::kauboj::
 
15.01.2018
4
9
3
28
www.vutropedija.com
eo kako pise na vutropedija.com
Ne. Proizvođači te poduzeća koja prodaju sjeme marihuane su vrlo dobro informirani o zakonskim regulativama u svakoj državi u kojoj posluju. Paketi u kojima šalju sjeme ne nalazi se ništa osim vašeg imena i adrese. Račun ne dobijete, uplaćujete im na račun ili šaljete novac poštom tako da ništa ne može vezati vas za kupnju sjemenki osim imena i adrese koju je mogao svatko napisati. Svaki proizvođač na svojoj stranici ima poseban odjeljak gdje su procesi narudžbe, plaćanja i slanja detaljno objašnjeni.
-I btw ako vas je strah jednostavno ne otvarajte paket jedno tjedan dana nakon što ti dođe na adresu, možeš se izvuć ako ti bane murija doma da neznas sta je to pa da zato nisi ni otvarao, a za carinu se jednostavno drži iste priće, nije tvoje i nemaš pojma ko ti to šalje i zašto.
 
15.01.2018
4
9
3
28
www.vutropedija.com
Okej, ako komunicirate s njima i napomenete da se salje bez icega, tako ce vam poslat, konkretno meni royalqueenseeds. Sto se tice ovoga za zakonske regulative misli se da su oni svjesni da posluju i sa ljudima koji zive u drzavama gdje je ilegalno i sukladno tome minimiziraju rizik za vas (ukljucujuci nepropusne vrecice, ne slanje racuna/fakture itd. )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vujsprer

misko123

m@lo pom@lo
07.01.2016
94
612
83
47
Menke naručene stigle za 15 dana paket je bio otvaran i gledalo se šta se nalazi unutra "*********************i stigao mi na adresu neznam kako su našli da moram platiti 9,50km carine ali me ni ne interesuje bitno da sam dobio sta sam poručio:thumb:
 
Poslednja izmena od urednika:

mladji referent

Aktivan Član
06.03.2018
297
1.490
143
36
Cekj druze mislis da su na carini otvarali tvoj paket?planiram poruciti nesto.iz hempatie ali sad mi nekako sve ovo ne uliva poverenje.
 
Poslednja izmena od urednika: