Kazna za semenke?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.01.2020
5
1
3
28
Pozdrav drustvo,
momak i ja smo imali pretres pre neki dan. Nasli su mu semenke samo, i to 1000+ komada (matore, jos iz 2002, pitanje dal ce da klijaju) vecinom industrijske, za jelo i pecanje. Zanima me jel se ide tvorza za semenke? Nisu mu nasli nista od opreme za uzgoj. Videli su da ima tajmere, koji mu sluze za grejalicu, i vagicu koju i ja kao biohemicar koristim (pokazala sam im proizvod koji pravim i zasta koristim vagicu). Odbranili smo se nekako od toga, ali pitanje ostaje isto, kakve su kazne?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Sudeći po naćinu pisanja,rekao bih da nismo iz iste države,ali ne vjerujem da bi kazna za sjemenke bila zatvor.
Sjemenke ne sadrže psihoaktivne i zabranjene supstance i totalno je nebitno jesu li industrijske ili iz "paketa".
I ne,ako su toliko stare,neće klijati...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman
15.01.2020
5
1
3
28
Nismo iz iste drzave. Znam da ne sadrze psihoakt. supstance. Koliko ja znam vecina semenki (nevezano za vrstu) u odg uslovima mogu da klijaju gotovo uvek. Ali tim bolje ako ne klijaju. Huuuuh, olaksao si nam. Kakva je kazna kod vas? Mi smo citali zakonik i nista konkretno nismo mogli da nadjemo. Uglavnom sve pise vezano za rasad, biljke, cvetove i tako to..
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: karci5
15.01.2020
1
0
1
46
Ne znam ljudi!!! Ja nameravam da naručim od ROYAL QUEEN SEEDSa neko seme još ne znam ni koju da izaberem i to fala Bogu isključivo i samo za sebe. A što je još gore ne znam ništa ni o uzgajanju. Bio bih vam svima zahvalan za savete.
 
25.08.2019
16
22
3
43
Pozdrav drustvo,
momak i ja smo imali pretres pre neki dan. Nasli su mu semenke samo, i to 1000+ komada (matore, jos iz 2002, pitanje dal ce da klijaju) vecinom industrijske, za jelo i pecanje. Zanima me jel se ide tvorza za semenke? Nisu mu nasli nista od opreme za uzgoj. Videli su da ima tajmere, koji mu sluze za grejalicu, i vagicu koju i ja kao biohemicar koristim (pokazala sam im proizvod koji pravim i zasta koristim vagicu). Odbranili smo se nekako od toga, ali pitanje ostaje isto, kakve su kazne?
Što su Vam upali u pretres?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Slavol Žižek

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
15.01.2020
5
1
3
28
Što su Vam upali u pretres?
Policija je dobila mng blanko nalaza za pretres u posl vr. Zbog punjenja budžeta vrv. Tkd ko god je spomenut, upali su mu.

ako su industrijske, ne bi trebalo bit problema. al, kazes vecinom
Niko nije odveden u stanicu. Da piše indijske, al to je da bi se privukla medijska pažnja. Ne mogu oni da znaju koja je biljka u pitanju dok ne odrade PCR. Btw, pojma nemamo što su upali na pretres. Rekli su kao zbog nečega od prošle godine (a on prošle god nije ni zbog čega padao). Tkd je vrv neko nesto pričao... Sta i ko i zbog čega nznmo. Ok, jesmo konzumeri, al uzgajivači nismo

Ne znam ljudi!!! Ja nameravam da naručim od ROYAL QUEEN SEEDSa neko seme još ne znam ni koju da izaberem i to fala Bogu isključivo i samo za sebe. A što je još gore ne znam ništa ni o uzgajanju. Bio bih vam svima zahvalan za savete.
Ne uzgajamo tkd ne možemo da ti pomognemo.

Da, jbt, kako se padne s miljom menki?
PA ne znamo ni dal se padne s obzirom da nikog nisu odveli u stanicu

To je kao da ti nađu kuhinjski nož u kući pa te uhapse za pljačku, jer svi znamo da se nožem može izvršiti pljačka. Nešto smrdi u toj priči, zašto su im pretresali kuću?
Ne znamo. Oni su rekli kao zbog nečega od prošle god, a nista nije bilo prošle god. Tkd je vrv neko nesto pljuvao.
 
Poslednja izmena:
13.08.2019
1
3
3
54
Pozdrav drustvo,
momak i ja smo imali pretres pre neki dan. Nasli su mu semenke samo, i to 1000+ komada (matore, jos iz 2002, pitanje dal ce da klijaju) vecinom industrijske, za jelo i pecanje. Zanima me jel se ide tvorza za semenke? Nisu mu nasli nista od opreme za uzgoj. Videli su da ima tajmere, koji mu sluze za grejalicu, i vagicu koju i ja kao biohemicar koristim (pokazala sam im proizvod koji pravim i zasta koristim vagicu). Odbranili smo se nekako od toga, ali pitanje ostaje isto, kakve su kazne?
Zavisi i od drzave kod mene su mom drugu nasli 30 upakovanih semenki i osudili ga 2 godine...

A za digitalnu onu zlatarsku vagicu ako je nađu kod nas je od 6 meseci do 1,5 god.za digitalnu vagicu strava.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Ma voleo bi videti toga sudiju koji ce me samo osuditi za vagicu ili semenja i staviti stav prodaje..
Moje licno misljenje je da neces dobiti zatvor SIGURNO, mozes proci bez bilo kakve sankcije..
Zamisli nadju ti vagicu i dobijas zatvor (bez da su vutru nasli) hahaha,pa ja mislim da bi izvukao iz slamarice automat pa ko ziv ko mrtav, ociju mi..