Kazna za semenke?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ma voleo bi videti toga sudiju koji ce me samo osuditi za vagicu ili semenja i staviti stav prodaje..
Moje licno misljenje je da neces dobiti zatvor SIGURNO, mozes proci bez bilo kakve sankcije..
Zamisli nadju ti vagicu i dobijas zatvor (bez da su vutru nasli) hahaha,pa ja mislim da bi izvukao iz slamarice automat pa ko ziv ko mrtav, ociju mi..
Kome duzme prase vutra.org remix :D

robiju za vagicu mozes da dobijes samo kad urade vestacenje i nadju tragove gudre,ako je cista ne mogu ti nista..

Ja imam kuhinjsku vagu na kojoj se golim okom vide tragovi brašna, nikakvo vještačenje ne treba. Znači li to da imam ilegalnu pekaru?
 
07.07.2021
1
0
1
42
Pozdrav drustvo,
momak i ja smo imali pretres pre neki dan. Nasli su mu semenke samo, i to 1000+ komada (matore, jos iz 2002, pitanje dal ce da klijaju) vecinom industrijske, za jelo i pecanje. Zanima me jel se ide tvorza za semenke? Nisu mu nasli nista od opreme za uzgoj. Videli su da ima tajmere, koji mu sluze za grejalicu, i vagicu koju i ja kao biohemicar koristim (pokazala sam im proizvod koji pravim i zasta koristim vagicu). Odbranili smo se nekako od toga, ali pitanje ostaje isto, kakve su kazne?
Kako se na kraju zavrsilo. Meni nasli 10 na carani
I sta bi na kraju. Jel ste dobili neku kaznu
 
Poslednja izmena od urednika: