Kazne za uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Meni samo nije jasno kako je tvoj stari tako lako otisao na policiju bez da je tebe prije ista pitao vezano za taj grow box.
 
14.09.2016
23
0
1
29
Osijek
Već smo prije toga bili u ne tako dobrim odnosima,odnosno nismo pričali jer sam izabrala decka pored njega
Nije to dobro prihvatio i paf eto
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Vlastiti otac da te prijavi...strasno. Otac i majka moraju svome djetetu biti podrska bez obzira na sve. Vlastito dijete je uvijek prije svega, uvijek.

Zao mi je sto ti se takvo sto dogodilo, jer te takve stvari sjebu za cijeli zivot ( ne mislim na zatvor, nego na oca), a mlada si jos. Nemoj zbog takvih stvari ti sebe unistavati, nego idi naprijed i sve ono sto je tvoj otac radio krivo prema tebi ti nikada, ali nikada, nemoj priustiti jednog dana svome djetetu.

Tesko ce ti se biti psihicki izvuci iz ovoga, al stat ces ponovo na noge...i pamet u glavu.
;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: grouchy
14.09.2016
23
0
1
29
Osijek
Hvala ti, eto bar sam s nekim popricala makar anonimno
Rekla sam samo par ljudi koji me više ne gledaju kao prije ali i to će proći nadam se, svi me odgovaraju od ostanka u ovoj vezi,pa je dosta teško ne sekirati se :fuck:
A bar da smo zaradili nešto pa ajde ne bi bilo uzalud al ovako je samo smjesno koliko smo glupi ispali
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
čuj, očito je da će ti otac biti pozvan kao glavni svjedok, mislim da prvenstveno tvoja, pa onda i vaša situacija ovisi o njegovom iskazu pred istražnim sucem, probaj to nekako riješiti s njim, to što će on izjaviti pred istražnim sucem ;)

ako je tako zaguljen, probaj preko mame ili rodbine ili nekog čije bi mišljenje on mogao poštivati i uopće shvatiti u koje te sranje uvalio, ne tvog dečka, nego tebe

a ti ostaci biljke, šta su, lišće, stabljike, korijen?

eo, da bi bio jasniji uvid u situaciju:

"Provedenim kriminalističkim istraživanjem sumnja se da su 22-godišnja hrvatska državljanka i 31-godišnji hrvatski državljanin počinili kazneno djelo neovlaštena proizvodnja i promet drogama. Od siječnja do kolovoza počinitelji su u podrumskim prostorijama stambene zgrade u Osijeku postavili opremu te uzgajali indijsku konoplju. Policijski službenici uz potvrdu su oduzeli opremu i vrećicu s više od šesnaest grama marihuane te digitalnu vagu i drobilicu. Nadležnom državnom odvjetništvu podnosimo kaznenu prijavu."

svoju izjavu pred policijom možeš uvijek povuć, bez puno opravdanja i priče ;); ako nema vjerodostojnog svjedoka koji će tvrditi suprotno, a u ovom slučaju je to tvoj otac

u prilog ti svakako ide to što te je pretresao policajac, sigurno nije imao nalog za to ;), tu je ziher moguća neka nagodba ;)

ako ti smeta to što sam prenijela vijest, obrisat ću
 
14.09.2016
23
0
1
29
Osijek
Ne smeta mi,smeta mi što lazu.tih 16 grama ne postoji
Di si to našla? Ja sam pročitala u glasu slavonije :eek:
Riječ je o lišću bilo
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.238
10.096
358
a nije tajna, google, poslala sam ti link na pm jer opće ne želimo takve linkove javno na forumu
 

Zli Azra

The Good, the Bad and the Ugly
Poznanik Foruma
12.11.2009
540
2.374
163
46
ccccccc kako je krenulo pocece se zavrsavati gram dva na forumu,mogli ste malo ici brati jabuke pa zaraditi koji dinar tj kunu i nije decko diler nego oboje.
 

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
:rasta:
Prvo tura,pa dvije ture ,pa djelio drugovima za pare.
Pa "otac spika"

Predlazem da se zatvori tema a pokretači ca teme sankcionide suklsdno pravilima foruma

Ne dajemo valjda savjete kako se izvuci za komercijalni uzgoj?

Pozdrav
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Dečko je diler. Eto gdje ode ...
nesto se i meni cini, jedino sto je (pro)davao prijateljima pa to verovatno ne racuna kao prodaju :) a jedan postupak vec imao, mogao bi biti malo pametniji sa to godina sto ima, za razliku od tebe nije bas bebac. sretno vam bilo, samo cim je tu vec bio postupak, spominje se vagica i na par mesta zarada, ne lici bas mnogo na uzgoj za vlastite potrebe, pogotovo ako ste vikend pusaci. a i ti sister, kao da se kajes sto niste zaradili nista. kazes da bar jeste pa ajde a ovako... sto kaze zli azra, ccccc... raspravicemo u podforumu za moderatore sta sa temom
ali da bi on mogao zaglibiti u zatvoru pošto ima već jedan postupak protiv njega di je davao na uživanje par grama
Ma nije diler nego palo mu je na pamet zato što konzumira pa bi bilo jeftinije a i zaradali bi od onog što nam ostane (samo je prijateljima davao...
A bar da smo zaradili nešto pa ajde
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ako je oslobođen od vrhovnog onda nije osuđen
Vjerovatno je nepravomocna presuda.Ako je takva onda zakonski ne mogu uzeti u obzir da je kaznjavan iako ce sudac u svojoj glavi to imati kao napomenu.
prisluškuju mobitele
Ako ti slusaju mobitel onda si diler i njima bitan igrac.Nece ti slusati mob radi opreme i navodnih 16 grama trave.
Vidi,tvoj primjer je klasicna prica.Usli ste u nesto totalno nezreli i nepromisljeno.Pali ste,ti si sve ispricala i sada ce tvoj iskaz biti glavni dokaz na sudu.Zeznula si decka onako dobrano.Nema se tu sta vise napisati pametno,dati ces odvijetniku punomoc koji ce ti sve objasniti.Uglavnom u cijeloj ovoj prici ti si zajebala stvar sa svojim priznanjem koje je pokrijepljeno materijalnim dokazima.Znaci tvoja prica o sadnji,kupovini sjemenka,prodavanju(jer vjerujem sa je policajac od tebe kada vec priznajes trazio da priznas prodaju kako bi slucaj bio potpun iliti"sadnja za daljnu prodaju")sa nadenom opremom je policiji pun pogodak.Da ne duzim;
ti-uvijet,pisanje(testiranje),posto si suradivala:grrr:
-decko,moguce da izvuce neki uvijet,dobrotvorni rad ili zatvor


edit;zatvoriti temu jer nema smisla
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ma po meni uopce nebi pomagao ovakvom slucaju ali eto..jednostavno je,"tko sa djecom lijeze popisan se budi"
Edit;tek sada vidio da vas terete od sjecnja do kolovoza,to je devet mjeseci!
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: amneziaHaze

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Meni se cini, nakon svega napisanog, da je tata znao da decko dila, rekao kceri da se sredi i da ne hoda s dilerom ( a kasnije joj rekli i svi ostali), cura je zaljubljena ne vidi nista oko sebe, posvadila se sa tatom, skuzila da se dilanjem moze lako do para i dilala sa deckom. Tata i dalje pizdi, u jednom trenutku mu puko film i odlucio prijaviti grow box policiji da se konacno stane na kraj svemu. Naravno, znao je za grow box, tesko da je bas naletio samo tako na njega.

Po meni nije trebao direktno na muriju, nego rastaviti grow box, spremiti ga negdje, reci kceri da ako vidi jos jedan negdje da ce tada na muriju. Cura je jos mlada i naivna, nema iskustva i takve zacas zavrse u ovakvom krugu ljudi.

Nadam se da ce joj ovo biti opomena i da ce krenuti drugim putem u zivotu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.