Kazne za uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
također mi se odmah učinilo da je slučaj in love do ušiju a da je dečko ipak šljakao....
sama pomisao na to da postoji lik koji to prodaje mi se gadi, jer upravo zbog toga što su izmislili cijenu toga i zarađuje se masno na tome i postoji silna ekipa koja želi to kontrolirati, država policija porezna....
iako je ilegalno postoji način da uzgojiš za sebe i da u prekršaju živiš, no netko to nemože prihvatiti i misli da frendu nije dil, no je, i svakih tih 100 kn je olako zarađeno i njihova potrošnja djeluje tako na ljude....sve vodi u negativu i nizbrdo, i evo gdje dođe, do ljudi to nerazumjevanje skupo plačaju...
i mala i stari posebno su mi čudni, a boga mi ni dečko nije svetac kako vidim, sve ukupno totalno van mojih sfera života...:razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: i33i and Sensi Star

Zlocestoca

Aktivan Član
11.12.2015
231
277
63
....poz vutraci....
citam i slazem se sa jednom, ali razumijem i drugu stranu.... TKO SMO DA IM SUDIMO!!!!

znaci zakon je takav da ce za prvi puta dobit 6mj uvjeta ili rad za opce dobro za djelo neovlastene proizvodnje i prodaje,tako stoji i nemoze se razdvojit....
posto citam da nije djecaki zlatan i da ima jedan postupak protiv sebe,sto bi znacilo da ga snimaju vec neko vrijeme i imaju pitaj vraga sta sve ne,godina bukse mu ne gine......
ako se na tome zavrsi moses bit presretna,da ti nisu nakalemili udruzivanje sto ste i napravili,e onda ide do 3g zatvora.
nista pred suca glava dole i SORRY NECU VISE..... posto ste sami sebe potpisali nema se tu vise sta filozofirat niti trosit na odvjetnika novac procitaj si KZ RH i sve ces znat......

ovo je mjesto za ljude koji uzivaju u ovom sportu a ne gledaju kako ce uzet pare...koliko vidim iz prijasnjih postova svi su manje vise rekli sve...
pamet u glavu
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
Amen!

Mislim da se nema što dodati ovdje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.