Kazneni zakon Republike Srbije + izmene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.08.2018
3
1
3
27
Zdravo, novi sam na forumu. Potrebne su mi neke informacije. Sad na festivalu u Vrnjačkoj banji, priveden sam do policijskog auta i pronašli su mi 10 grama marihuane koja je bila u jednoj kesi znači nije bila pakovana u male kesice.. bilo nas je više u društvu i trava je bila zajednička, ali ja sam rekao da je trava moja. Šta da očekujem trebam li ganjati nekoga advokata. Postoji li opasnost da odem u zatvor. Ovo mi je prvi prekršaj...
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Jeftine nemas, i losi su skupi :) Sa dobrim vrv mozes proci sa novcanom kaznom....
 

blaske

Aktivan Član
09.12.2016
299
1.014
143
45
MA dobices novcanu kaznu,pogotovu zato sto ti je prvi put,imas sada i neku foru da uplatis nesto para u dobrotvorne svrhe,sudija ti da racun gde da uplatis i to je to.Naravno da je za tvoju upotrebu jer nisi uhvacen u prodaji.

Mislim da nema razloga da pucas kesh na advokata,samo kada se pojavis pred sudijom kukaj,kukaj i kukaj i kazi kako se kajes zbog toga sto se desilo i da to vise nikada nece da se ponovi. :cool23::sun2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Keske02

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
Ma to ti ke sve mac s dve ostrice... Al ja se kunem da svaki malko bolji advokat ti to moze resiti u danu. E sad na tebi je oces li dati pet sest glava na advokata ili da cekas sta ce ti se desiti. Sam odlucujes . Btw. Ako si vec zastitio drugare, nek ti se otvore za advokata...
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
Ako ti je prvi put,tuzilac ce ti ponuditi opurtunitet, i nece pokrenuti ktrivicni postupak ,tj neces ici na sud...u tom slucaju advokat ti ne treba,upaltices pare u dobrotvorne svrhe,i ostati cistog dosijea..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: blaske
18.11.2017
79
56
18
27
u petak uvece mene i jos dva drugara legitimisali su nas dva policaja kod mene su nasli samo rizle a drugar je bacio paket koji je sadrzio za jedan dzoint od prilike 0,3 cveta e sad sutra treba da damo izjavu sta i kako a druag pre toga nikad nije imao problema sa zakonom pa me zanima kakve bi bile posledice dal mogu njega da odrede zatvorsku kazu ili neki novcani iznos.Hvala svim calnovima foruma na razumevanju i pomoci hvala