Kazneni zakon Republike Srbije + izmene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nema sanse za to zatvorska kazna. ako te pitaju za rizle, one nisu ilegalne, planirao si da kupis duvan za motanje jer taj pusis. on ce morati da smisli odakle mu ta kesica, jbg. ti nisi ni znao da to ima i miran si, njeu mozda zalepe neku novcanu kaznu
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ma nece u zatvor za po grama, niste ni duvali, samo posedovanje. ebe malo sto je bacio, sad bas ne mnoze da se pravi lud da ne zna sta je... nek kaze da je kupio na ulici jer je hteo prvi put da proba, al eto, ni to nije uspeo :) jbg. nesto mora da smisli je ce to napisati i potpisati. ima vremena do sutra. svakako mislim da tu nema uslova za bilo kakvu zatvorsku kaznu, pogotovo posto je prvi put
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
nemas frke, kazi drugaru da drzi jezik za zubima, imaju pubovi raznih tehnika da pokusaju da izvuku dodatnu informaciju od neiskusnih. ako cuti sve je okej, sto vise prica sranja su sve veca. pamet u glavu
 
12.08.2016
13
41
13
50k za oportunitet....dinara naravno to ti je to i ides free


da kad platis papir ces moci da dobijes

mene su navatali... samo sto me nisu uhapsili posle 4 meseca... nego odmah slikali zaveli i rekose za oportunitet... 50k kad platis stigne ti pismo da si platio i ides slobodan. nemas dosije,
5 soma sudski troskovi i 12 meseci uslovna, kako sam se nadao dobro je.
 

Melissa Officinalis

Aktivan Član
21.06.2018
178
451
63
35
pao sam pre godinu i po dana sa 2 teglice suvih gljiva i par kutijica micelijuma koji raste. banuli mi na gajbu zbog nekog zlata sto sam otkupio na crno, izgleda bilo vruce i dobili nalog. gljive im dosle kao slag na tortu djavo li ih filovao. nista nije pomoglo to sto sam gljive gajio za sebe za lek, i sto imam medicinsku dokumentaciju da bolujem od multiplex skleroze sud prosto nije imao ni zrno sluha i razuma.
uglavnom trebao sam da se javim da lezim kaznu pre dva dana medjutim pisao sam molbu za odlaganje da kupim kroz jedno dva odlaganja vremena malo, muci me sto nemam novaca nimalo zivim na rubu siromastva inace bih kupio rumunske papire i adio Srbija. ovako bice zeznuto, uglavnom nemam nameru da se predam kao neka ovca na klanje jel to nisam. zato me zanima koliko cu morati da budem u bekstvu, pa da vidim kako doci do novaca i gde begati. imam dvoje male dece i necu da dozvolim da me razdvajaju od njih, jel nisam kriminalac i nikoga nisam ugrozio. ja da robijam sto sam gajio sebi lek a klinci pandurski dileri sto valjaju spid i eksere da vozaju najnovije bmw, e pa malo morgen, nabijem ja bas i drzavu smrdiju na k......
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
zato me zanima koliko cu morati da budem u bekstvu,
au brate jebeno,sta da ti kazem.Ja koliko poznajem zakon min moras biti za to krivi.delo jos zatvorska kazna od 3 god min od 12 do 15 godina i to ako imas uslov zastarenja jer se zakon menjao.Najbolje ti da skocis do advokata na savet da vidis tacno i onda znas na cemu si.Tesko je to bezanje jer ako nemas para brate uvek ces biti na rubu kriminala da otimas i krades da bi jeo i prezivljao a stalno se okreces pozadi i iza ramena.Imas decu kazes jbg onda brate stisni odlezi to muski kakvo bezanje i bakraci,budi primeran i posle pola odlezanje kazne trazi skracenje posto imas porodicu,zena ako neradi i ako ste oboje na birou nek trazi socijalnu pomoc i prikazi da si samohranitelj porodice pa mozes dobiti skrecene kazne ako nisi povratnik iz istog dela.Zato brate ti kazem bezanje nije resenje,nisi napisao u koju ustanovu si dobio da lezis,ako je zabela ili mitrovica imas otvorene delove gde ako si primeran ides radis na farmi i imas nedeljne poseta i i mesecne vikende.Brate stisni muda jbg sta da ti kazem igro si se vatrom nemoj me lose shvatiti ali ako si znao u sta se upustas sad jbg u gard stani napravi stav svoj u tvorza i niko te nece dirati,nedrukaj samo i nebavi se lazima i mozes lepo proci,govorim ti iz iskustva.:)
 

Melissa Officinalis

Aktivan Član
21.06.2018
178
451
63
35
ustanova je KPZ Sabac problem je sto i ovako jedva sastavljamo kraj s krajem kirija racuni klinac palac ne smem ni da zamislim kako bi bilo da ja ne donosim novac. a brate nisam se igrao nikakvom vatrom, nas Weedetix zna koliko su ove gljive dobre za moju boljku, on mi je i savetovao da napravim maecerat od njih, i zaista su mi poboljsale bile stanje veoma, jbg tudji stan pa ne smem se usudim da gajim a ulje je najbolji lek za Ms. e zato sto nisam nikakvo zlo ucinio nikome pogotovu drzavi srbiji ne zelim da me razdvajaju od moje dece!
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
banuli mi na gajbu zbog nekog zlata sto sam otkupio na crno,
evo ti razlog i sam kazes,uzgajas gljive a vamo otkupljujes tozla na crno stavljas glavu u torbu zbog cega...
zato sto nisam nikakvo zlo ucinio nikome pogotovu drzavi srbiji
brate da ti ne stajem na muku zajebana siyuacija rekao sam ti vec.Ja ti samo kazem da ti bezanje nije izlaz i da to nije kao u americkim filmovima,jer ako te uhvate ima da ti zakace prikolicu jos dve godine minimum e tek onda sta ces,ima da te j.... nikad neces dobiti uslov za skracenje kazne jer si sklon bezanju i automacki ti kace stav3 u najavi a oni samo takve cekaju da bi sudije gradile karijeru,jos ako vide nemas advokata ima samo da trljaju ruke a za begstvo ti je kazna min od 2 do 10god,pa ti vidi sta ti se isplati,ovako mozes da izadjes za dve godine sa pola gasa da se dobro vladas,vadis na bolest i kukas da si samohranitelj porodice.Ja ti zelim svu srecu ali budi pametan imas decu covece o cemu pricas druze,budi pametan.Ja sam off dalje.pozz i svako dobro.
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.601
258
kolko sam ja guglao 3 godine ako je kazna do 3 godine, preko 3 godine 5 godina.
nemoj me drzati za rec, nisam pravnik...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nogud

Melissa Officinalis

Aktivan Član
21.06.2018
178
451
63
35
to sam i ja nasao ali me buni kako se ovo gleda. ja imam 3 godine kaznu tu kaze do 3 godine za 3 godine zastareva, preko 3 5 godina, i to nije apsolutna, za apsolutnu treba da prodje 2x od relativne zastarelosti