Kazneni zakon Republike Srbije + izmene

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mladji referent

Aktivan Član
06.03.2018
297
1.491
143
37
Cuo sam za ovo. Jeste bila je udarna vest a sad nigde nista za to. Ima tu istine oko vlade i tog preduzeca. To je bilo u stecaju pa je prodato nekome za sitne novce posto su unistili zadrugu,rasterali ljude i rasprodali mehanizaciju. Ostali su bili samo goli zidovi i veliki dugovi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lazar_Krneta420

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Ceo vrh ''vlasti'' (a kamoli ovi sitniji) je umesan u SVE vrste kriminalnih aktivnosti, pocevsi od droge, lekova, cigareta, nekretnina, zelenastva, i svega na cemu se moze zaraditi (verovatno se i papagaji svercuju) i zaradjuju basnoslovne sume novca koje im daju moc da opstanu tu jos od devedesetih godina.... To je takva masinerija organizovana, da jedino atomska bomba moze da resi taj problem! Zao mi je sto to kazem, i ja sa svojom porodicom tu zivim, ali nema drugog resenja osim bezanije i ne okreci se sine!!!!
 
26.03.2017
13
9
3
35
Ceo vrh ''vlasti'' (a kamoli ovi sitniji) je umesan u SVE vrste kriminalnih aktivnosti, pocevsi od droge, lekova, cigareta, nekretnina, zelenastva, i svega na cemu se moze zaraditi (verovatno se i papagaji svercuju) i zaradjuju basnoslovne sume novca koje im daju moc da opstanu tu jos od devedesetih godina.... To je takva masinerija organizovana, da jedino atomska bomba moze da resi taj problem! Zao mi je sto to kazem, i ja sa svojom porodicom tu zivim, ali nema drugog resenja osim bezanije i ne okreci se sine!!!!
Za sve si upravu sta nam stoka uradi od zemlje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Frizhideron

Aktivan Član
15.12.2014
171
329
63
Veoma je prosta računica.... Ako je godišnji promet na crnom tržištu džeje oko 500 miliona eura (na primer), kad bi legalizovali, to znači da odmah 100 miliona eura ide narodu kroz državnu kasu.. tj. 100 miliona E godišnje, tj oko 10 milki mesečno manje u nečijim džepovima.... BOLI IH BRE PATKA da daju narodu, da jedan mesec srede 2 klinike, drugi mesec osnovne škole renoviraju itd itd..pa bi se za 10ak godina od kanabisa mogao osetiti neki mali, ali siguran boljitak. ali, opet, BOLI IH Q. za narod i boljitak (kad moram da psujem)... zašto je to sve tako? odgovor je prost. Što više ulažeš u narod i naciju, što je narod više prosvećen, to je teže kontrolisati rulju.. Zato daj narodu laži, obećanja i rijaliti program i znaš kako je lakše zaglupljenim stadom upravljati... :) prodaj Dancu, Fincu ili Holanđanu makar 1% priča i baljezgarija koje naš narod guta... hoćeš malo sutra.
Da me ne razumete pogrešno, ne kažem da tamo nema idijota i kriminala i svega, ali ne rade to toliko prvidno i divlje kao kod nas i u toj meri. Za pametniji i edukvaniji narod moraš i srazmerno pametnije malverzacije da praviš. A ovde na Balkanu ti pred očima kradu i kažu: NISAM JA. xD

neće biti bolje, nemojte se nadati, bar ne 30+ godina. moramo biti nečija enklava, sami se nećemo nikad osloboditi ovih žgadija na vlasti. nema naš narod tu moć i taj potencijal da prepozna kvalitet i svrgne rulju. ne kažem da je narod kriv. kriva je država koja ne ulaže u taj isti narod. kao što ne možeš dete kriviti za nedela, nego roditelje koji su ga tako vaspitali. narod se zaglupljuje već decenijama. sve dok se narod ne opameti, i dok prosečni Srbin ne bude ERA ODAJNIĆ, nego npr Cane partibrejkers ili ajs nigrutin, ne može ovde biti bolje. Nije ovo pesimizam ljudi, jer realno ne može večno biti loše. samo je realan pogled na stanje nacije i neće DUUUUGO još biti bolje. a biće, ko zna kad :D
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
da, murijasi, ali i politicari, skoro su kod novog sada negde navatali par ljudi u nekom "magacinu", poljoprivredno dobro ili sta vec, 1700+ biljaka, lol
i nestala vest posle par dana, ispostavilo se da je to privatizovano i u vlasnistvu ljudi iz vladajuce stranke :)
samo sam pogresio broj biljaka, bilo ih je 1175
 

Hazer

Aktivan Član
13.03.2015
147
274
63
Čak kad bi i legalizirali, svijest naroda da ako si konzument da si drogeraš, narkoman, propalica te niš' koristi se neće promijeniti generacijama.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and hazeri

tryproton

Aktivan Član
24.05.2018
58
296
53
44
znam hvala citao sam ali me zanima sto se ne legalizuje

U srzi legalizacija ima veci efekat na crno trziste nego na kolicinu konzumacije u drustvu. Kada se legalizuje proizvodnja i promet vutre onda nema lakog i velikog kesa za mali broj ljudi koji je najcesce u vezi sa visokom politikom, vec drzava bere plodove od pdv-a, zna se sta se pusi (zbog standardizacije trzista), zdravije je i svi srecni sem tog malog broja ljudi koji profitiraju dok je sve crno. Pogledaj gde je tvoje ili ovo balkansko drustvo u finasijsko-socijalnom smislu i bice ti jasno sto se ne legalizuje...Svi se nadamo promeni.