ker

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.12.2010
1
0
0
30
da li bi mogao neko da mi odgovori na ovo......??.....
kako prebaciti najefikasnije malu kolicinu preko grane?
da li moze ker da nanjusi ako zgutamo?
i koji su naj stekovi....?
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
Naj stekove nemas, jer ako hoce da ti nadju nacice pa makar u zenicu oka svoga stavio, ljudi kriju u gumama, progutaju pa posle iseru ili operacijom vade, buse dno parfema pa tu guraju i vracaju ponovo, ma ako si im sumnjiv nacice, a ako nisi sumnjiv nece niko da te dora makar ti bilo u dzepu.
U koju bi drzavu da preneses i koliko?

Ja kad sam odavde prenosio na kosovo uzeo sam staru perjanu jaknu i nagurao paketice zamotane u alu-foliju i kesice mada sam mogao i u dzepu da nosim posto me niko nije pretresao, samo prtljag su gledali.

Smisli ovako nesto:

http://www.youtube.com/watch?v=fx80HhCyQlk&feature=related - mada kao sto vidis ovo su videli 2 miliona ljudi. xD Tako da nikako nije sigurno

Ili ja sam bas cuo price da ako se cimas od kera, uzmes valjda tu gudru recimo travu ako prenosis, ubacis u kesicu pa zatvoris kesicu, onda umotas u alu-foliju a onda u kondom, i nakon toga ubacis u samponsku kutiju tj. u posudu u kojoj stoji sampon i zatvoris.
Mada ako imas srece mozes i u dzepu da nosis, a ako si maler nacice ti i u bulji.

Jedino da gurnes nekoj baki u prtljag-ili profesorki ako ides na ekskurzij, pa kad prispava ti joj sve lepo uzmes. :d. :D Naravno salim se
 
  • Sviđa mi se
Reactions: CIKABAJA75

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
1. osnovno ti je da znas u koju drzavu zelis da uneses,odnosno preko kojih mozes da ides da bi dosao tamo gde oces
2. koja je to kolicina,tj sta je po tebi malo??
3. jako bitno ti je da poznajes granicne prelaze.
4. u zavisnosti od kolicine ti zavisi i sam transport
5. ako si upadljiv,ni ne pomisljaj da ti nosis licno (dugacka kosa,brada,debeo,jako mrsav,nakaradno obucen...)
6. javni prevoz ja uvek dobra opcija
7. sto se tice sampona,kaladonta i drugih stvari po pitanju licne higijene zaboravi,jer su oni zabranjeni za prenositi u druge drzave
8. kondom mozes da gutas i ker ga nece osetiti u stomaku. ali je problem ako ti pukne,pogotovo ako nije trava u njemu. namazes ga dosta sa medom i sa dosta tecnosti ga progutas a kasnije ako nije dugo trajao prelaz povratis,ako jeste onda ga is....s
9. ako pravis paketice za sakriti,jedino sto moze da ublazi miris keru je ljuta paprika u kombinaciji sa kecapom. ali ponavljam to ubija miris samo iz daleka,ako se ker nadje pored sigurno ce ga osetiti
10. po meni bi ti bilo dobro da ga umotas kako sam ti rekao,i da ga stavis u branik auta. ali tako da purpenu izdubis stavis robu i onda ga zalijes ponovo sa purpenom. i po mogucstvu ga celog ofarbas iznutra
11. video je los iz razloga sto kada ti to vide,naterace te da poprskas i skontace
12. auto guma isto lose,zato sto je udaraju i na osnovu zvuka odrede jeli suplja
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Mala količina je od 5-10 g......dosta puta sam ju nosio i 'vamo i tamo' preko GP Macelj a prije i Šentilj i Spilfield.Nije bitno kakav je prijevoz bio...ja sam bio uredan tako da ne izazivam apsolutno nikakvu sumnju kod carinika ili policajca.Bilo je smotano i u rez. čarapama ,i u ext zvučnicima za laptop,i 'negdje' u autu......prljavi veš i sl.........
Uglavnom sam putovao sam i prilikom prelaska 'grane', zaboravim da uopće imam dima kod sebe.
I što je najbitnije......svaki puta me pratila sreća :)
 

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
kad sam iso iz spanjolske po cijelom busu sam pobacao par grama
izmrvljenog hasisa ko marica kad je isla u sumu pa ako i dode ker ima da poludi jer ce da laje i na cipele od ljudi koji su nagazili na njega LOL:))