Khabib vs Conor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Ma mislim da je Connor bio svjesan da neće biti lako... i da lako moguća da će izgubit, samo to je reklama. On je napravio od zadnjih par mećeva miljone...
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ja im nebi dao niti centa zbog nesportskog ponasanja..sta su oni mladim sportasima pokazali...nista...samo puno blebetanja,seljacke agresive i prostakluka..nije to sport:thumb:
Cuj..ovom Connoru tri milje..za sta?!Sto je blebetao...Po meni..nije to to..Boks sa Joshuom je sada puno ajmo reci posteniji...
A Khabib...vrijedali su i Emilienka milijardu puta..i Luisa da je *****(sto i je)..pa sta?Oboje su ih sve prebili,uzeli pojas,rekli tri recenice i otisli obitelji kuci.To su borci...ovo su za mene klaunovi...Khabib bi bio po meni top da je ono sto je zavrsio,zavrsio u ringu kao sto i je..sve ono kasnije pokazuje osjecaje sto je u ovom sportu ravno samoubojstvu...u buducnosti;)
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Da sve si dobro rekao i z svemu se slazem drug :) A to za Khabiba jbg to je neka druga kultura i vjera , to sto je Conor radio nije vise trash talk to je vec postalo osobno , u njegovom okruzenju i mjesta odakle je kada ti tako nesto netko kaze vjerovatno ga imas pravo ubiti hahaha :) I to za lovu se isto slazem ali u jednu ruku i kuzim , jbg oni donesu organizatorima i 20 puta vise od toga , kao sta nije posteno da neki Christiano Ronaldo zaraduje milijune a trci za hebenom loptom , a neki u Hrvatskoj zrtvuje zivot za 7000 kn mjesecno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and hazeri

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Ja bi na njihovom mjestu za tu lovu i vece sranje napravio...:D:D
jbg oni donesu organizatorima i 20 puta vise od toga ,
Istina..al onda postanu i miljenici onog "kokainerosa" Dana White pa drugi borci kao sto je Stipe Miocic padnu u drugi plan,a kvalitetom su puno jaci:)
Cuj..onaj Dana cak i na hlacice ljepi logo UFC pojedinim borcima:zvezda:::zvezda::T ti je isto kao da Cristiano Ronaldo na majici ima FIFA,UEFA ili slicne organizacije koje mu placaju sponzorstvo:zvezda:::zvezda::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and masan head

BrokulaBranko

Banned
Banovan
02.10.2018
261
764
93
39
Jedini ko je govnar i smece u cjeloj prici je Dana white..
McProvokator ima pre povlasten status u UFC i sve je krenilo od slucaja autobus..
I kakav je to hype vrijedjat muslimanu vjeru?? Oca i dr??