Khabib vs Conor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
604
93
34
Jamaica
6 oktobra zvanicno se bore ova dva giganta :D Kakva su vasa misljenja ?
Da li Conor moze da ga ugasi dok Khabib skracuje distancu i da li moze da prezivi Khabibov grepling ? :)
 
19.03.2018
75
55
18
Oboje su izvanredni borci, inace sam ljubitelj Conora, ali iako je siguran borac malo je pretenciozan.
Khabib mi se nekako cini vise siguran u svoje pokrete pogotovo zbog toga jer je jak u vise disciplina. Nije bezveze neporazeni prvak.

Mogu reci samo da ce biti zanimljiva borba i ja sam vise na strani Khabiba, a za pobjednika nikad neznas, jedan trenutak nepaznje moze dovesti do pada garda i kobnog udarca.
:)):popcorn::
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Mislim da je kabib favorit... dobar je u više stilova i sad je u usponu. Ima momentum, kako bi se reklo. Ali Connor udara dobro tako da , vidit ćemo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zola and waynejohn

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Navijam za Khabiba . Conora postujem kao biznismena , podigao je cijenu ovoga sporta i napravio je puno za ovaj sport , ali radi njegovog ponasanja i napad na bus ne postujem ga kao sportasa . Mislim da Conor moze pobijediti u prvoj rundi ili pocetkom druge , tako sto nokautira Khabiba , drugacije mislim da nema sanse . Khabib je jednostavo stroj i ako odvede borbu u parter mislim da tu Conor nece moci nista i da ce ga Khabib pregaziti . Oboje su jako dobri borci ali mislim da je Khabib kompletniji od Conora koji ima samo jako dobar timeing i dobro skracivanje distance. Nema hrvanje , nema grapling , nema jiu jitsu i nema kondicije kao sto ima Khabib .
 
Poslednja izmena:
12.08.2018
22
162
28
24
Conor mi je favorit ali mislim da samo prvu rundu i pola druge ima sanse da ugasi khabiba.. Ako ga ne ugasi do kraja druge runde ili cak i prije onda je khabib na redu
 

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Kahib bi mogao okončat Conorovu karijeru u oktogonu.
Ja vjerujem da bi se mogao dogoditi zločin u ovoj borbi:zvizd:
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Sutra iza pola noci , odnosno u nedjelju u jutarnjim satima po nasem vremenu spektakl :) Danas obojica prosli vagu :) Gledo obadvije presice , Conor bahat i bezobrazan jako , bas bi jako volio da ga Khabib bas prebije . Onaj supak Dana White lize Conoru guzicu , kako ga nije sram tako ocito , mislim znam da je sve radi love ali nitko od njih nije gladan , svi su oni vec odavno bogati , daj imaj malo postovanja prema sebi :) Uglavnom borba napokon dolazi , navijam za Khabiba , u svakom slucaju neka bolji pobjedi i da vidimo tko je Nr.1 lightweight in the world :) Nakon toga bi bilo jos zanimljivo pogledati GSP-a sa pobjednikom ove borbe , GSP-a smatram najvecim u ovome sportu , definitivno po meni najbolji i najpristojniji borac .
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Hehe... ja navijam za Conora jer volim njegov stil borbe. Ali je stvarno prebrutalan šta sve govori... ali jbg. Zato je i ovo najplačeniji meč... ljudima privuče paznju kad postane osobno, zato i trash talk-a osobne stvari... Volio bi da meć bude dobar. Drag mi je kabib ali nije atraktivan toliko.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ig0r

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Takoder cjenim Conora puno je napravio za ovaj sport realno jako dobro ga je ispromovirao i digao ga na neku novu razinu i svaka mu cast na tome . Ja sam ga volio prije , sada ova njegova nova ponasanja jednostavno nemogu niti voliti niti cjeniti niti mi je to zabavno :) I taj viski malo je pretjerao sa tom promocijom , znam da je rijec o lovi ali ovo je sport a ne neki nocni klub , mislim tip nema postovanja prema nikome ni prema nicemu , tako da ga ja vise ne cjenim kao sportasa :) Kao biznismena da ali kao sportasa ne :)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Razumijem te potpuno... prešao je granicu i to puno puta... Ni ja nemam baš preveliko poštivanje njega kao čovjeka. Ali gušt ga je gledat kad se bori.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Ig0r

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Conor zna navući svakog MMA dana da pogleda i jedva dočekala njegovu borbu jer covjek ima priču i zna je prodat..naravno poklopilo mu se dosta toga i on je to onako bahato iskoristio..i daleko da on nije top borac, je ali bilo je puno njih milion puta boljih to je svakom znalcu sporta činjenica,iako nitko zdrav nece podcijeniti njegove izvedbe i taj pristup borbi u kojem odradi prve dvije runde, ako bih isao realno prognozirati ovu borbu mislim da nece nitko nikog rano zavrsit te da će se jako oprezno Ici,ail ne vjerujem da će se opet itko štedit.da će biti pravi rat ,i Conor će dobit na podu dobre batine ali vidim da će se ustati i sigurno ce i on ozljedit Kahiba.. vjerujem da bi mogli gledati bas dobru tuču i kvalitetnu borbu gdje će tesko netko pasti u prve 3 runde
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Conoru je bolje da odmah krene agresivno i jako , da stvori pritisak Khabibu i da ga proba nokautirati prije nego ga ovaj rusi . Kada ga Khabib srusi , Conor je gotov , do kraja svake runde dok ga ne spasi zvono :) Jedva cekam mec , ovo ce biti napeto :)
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
And stillll :) Bravo Khabibu , Conor opet tapkao ko pickica , nije pokazao apsolutno nista , karma je odradila svoje , trebalo mu je ovakvo nesto da se malo prizemlji na tlo :) Steta za show koji je Khabib napravio nakon meca , mislim da ce mu Dana probato spakirati sto vece probleme oko toga , u najgorem slucaju suspenziju na duze vrijeme ili cak zabranu vize , debelom smradu ne pase da je Khabib prvak , jednostavno mislim da nece nikada moci naci borca koji ima odgovor na Khabibov grapling i ground and pound :)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Šteta... nadao sam se boljoj borbi. Connor je po meni bio bolji nego sam očekivao na podu, ali kabib je stvarno majstor hrvanja. Nije dao puno prilika Connoru i izmorio ga.
 

zola

Aktivan Član
11.12.2012
260
604
93
34
Jamaica
Po cemu je Conor bio bolji nego sto si ocekivao na podu ? Khabib je pocitio pod sa njim :D
Da ne spominjem knockdown u stand upu :D
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
U svakom slucaju su napravili spektakl koji nema veze sa borbom(osim same borbe gdje je Connor dobio po glavi)i tako donjeli svojim kucama brdo love...A suspenzija...ne gine mu..:smoke:
Al Connor je puno pricao,a malo dao...pada tako cijena...