Kiksevi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Ljudi nemam namjeru da pravim neku vutra anti-propagandu ovim topicom ali pusim odavno i kad se malo zaredja desavaju se razne gluposti i kiksevi,ja sam ih ima milion.Interesuje me neku glupost koju ste napravili nadimljeni.Uzdravlje!:sun2:
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Zagubio gram po kući i nisam mogo nać,nakon tjedan dana sam ga našo,imo sam sreću da nije neko od ukućana prije mene....
Došo doma,napravio cedevitu s mlijekom,i popio,
Razbio auto jedan....ne po cesti nego u šumi auto za polje....
I tako još puno stvari ne mogu se sjetit...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ja sam pisho po frendovoj nogi dok je on moto.. doduse bili smo i pijani.. on nije skuzio :D
Provalio u ducan i proveo noc u stanici.. doduse i tad sam bio pijan :(
Brijo da ce mikrovalna explodirat.
Zapalio pola kuhinje skoro..
Zapalio frendov auto skoro.
Kuho jaja na neupaljenoj pecnici sat vremena i cudio se sto ova voda ne kipi?!?
I tak.. ima toga.
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Ahahahha.. Ja i frend smo narucili 5 pizza za cjelu ekipu i trebali to pokupit autom u pizzeriji, ali smo se izgubili u gradu, pa smo otisli u neku drugu pizzeriju, narucili 2 pizze, zaboravili na ostatak ekipe i prvu narudzbu sve dok mene nije nazvala ova prva pizzerija i pitala kada cu doc pokupit narudzbu, a ja onako ladno upusen kazem.. necu doci sorry nemogu sada.. ahahahah :))
Onda narucili jos 3 pizze i cekali pol sata... kad smo napokon dosli na odrediste nakon vise od 3h sa hladnim pizzama ovaj jedan frend koji ne duva se toliko napizdio na nas da nije htio jesti uopce.. :))

Bilo je tu jos smucanja po aerodromima sa frendom, a oboje pojeli kolaca koliko smo teski.. onako pogubljeni ciljamo na koji avion treba uc i u koje terminale a jedva vucemo prtljagu.. ajmeeee hahahha kad se samo sjetim.. pustolovine!!

Naravno da sam polagao vozacki napusen.. pismeni test i voznju... i proso sve iz prve.. mada mi je instruktorica progledala kroz prste u par situacija sta nisam trebo, ali svi ionako rade u svakodnevnoj voznji :rofl::vb_kez:

Aj ovo ima potencijala da bude zanimljiv topic.. :thumb:
 

domino

Aktivan Član
16.08.2007
116
3
0
38
Ja sam upao u stan komšiji sa sprata iznad, isti položaj ulaznih vrata, samo broj drugi... Ušao, krenuo da se izuvam, kad ono nije moja gajba... Komšinica se odsekla, otključana vrata i te fore, a ja dobio kolačić... Jednom sam krenuo da perem zube kremom za ruke, sva sreća pa je krema mirisala na pomorandžu...
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
na jednoj zabavi sam jeo sladoled i ketchup, pomjesano i pojedeno rukama :/
tusirao se u mrzloj vodi i tresao se nenormalno i mislio da cu umrit od hladnoce...

i ova, idem ja od prijatelja prema doma i zazvoni mobitel, javim se ja i prijatelj kaze "e osta ti je mobitel kod mene", ja refleksno drugom rukom po dzepu, vidim prazam i kazem "sranje, eto me odmah"...

hehehe, ma ima ih mali milijun... :D
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
Aj ovo ima potencijala da bude zanimljiv topic.. :thumb:


Ha ha.Ne da ima potencijala nego bi se mogla knjiga napisat bar ja koliko sam ajvanluka napravi.Npr. redovno mi se dogadjalo da stavim pivo da mi se ladi u zamrzivac i poslije paar sati boom! pukne flasa u zamrz.Ima ima potencijala....
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
E da, meni se redovito desi da istrpam secer u pepeljaru kad sjedim u bircu i pijem kavu.
A znalo mi se i desavat da trpam pepeo u salicu u kojoj mi je kava kad sjedim pred kompom.. i to skuzim kad srknem guc :D
 

hashberryboy

Aktivan Član
27.11.2007
174
4
0
37
i meni se desava slicno ko bugi_bi-u...
trazim mobitel po sobi,a cjelo vrijeme ga nosim u ruci.....
ili skuham si kavu da pijem uz joint,i popusim pljugu pa tek onda skuzim kavu pred nosom...vec hladnu... :p
i tako u nedogled.... :sick:
 

nocna_ptica

Aktivan Član
20.01.2008
78
1
0
31
xD ovo sa kavom je presmjesno haha.....ma hladna kava uh..jos ona iz vrecice, instantna...lol, imam takvih situacija, i naduvan i nenaduvan
 
22.10.2007
8
0
0
34
UuU mnOgO togAaAaA.....XAxA...... ReCiMo kUCi NemAm pOjmA kAko onAkvA uSpijEm SEbi sPrAviTi kLopU, a tAd sE dEshavA dA hRaNu umjEsTo dA vRatiM u fRiZidEr, uZmEm i sA njOM kRenEm u sMecE :)))...Pa iDem,nE viDiM i CrkAvAm oD smijEhA (; .... TripAm, aLi bAsh, MisLim vEcinOm, pOshTo kAd oDrAdjuJeM pOtrEfi SE dA jE KvaLiTet nA niVoU, heHe.. InacHe, O.B.O.Z.A.V.A.M. dA rAdiM bEtoN :) ... ZnAchi tO tE sPucA Do LudiLa : UzmEsH pUnjEnjE, dRziSh diM u sEBi i nAgnEsh aLkoHoLa, kAd si pOPiO iSpuStiSh diM i taKo u kRuG :)))... BuDe ti ExtRa :))))..... Na kRAjU, nAkOn ShTo pRiMiM sHaT, GoTiVim SisAnjE THC-a sA fLoKa :) .. KaD SE uMORi oD roLanjA, TU jE uVijEk pAjpiC :)))..... ALi TripOvi sE rijEchiMa nE moGu opIsati :))))))))))))).... IaKo sE vEcina NjiH zAboRaVi i To oBicHno oNi nAjboLJi, xaXa :)))...
PeAcE
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Sta se mene tice maritza moze i na kineskom pisat.. za mene je svaki njen post :lml_spam:

Ako ne prekine abjuzat shift tipku moglo bi bit i infractiona..

KuZiSH SeK0? 15|
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
A Marijice Marijice...Samo mi nije jasno kako joj nije tezina cap lock on off svaki sekund.Marice svi te kulirau odje izgleda