Kineski mobiteli

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
famozni oneplus ti koristi od sonya kameru recimo, a ima njih jos. to je razlika tih inovatora sta vuku cijelu industriju i ovih sta samo sastavljaju mobitele od tudih komponenata..

kupi si qi wireless punjac i to je to. imas vec za 3$ na ebayu ili aliexpressu. ti problemi sa punjenjem se pojave kad ljudi malo precesto guraju krivu stranu usb-a u mobitel. ne znam jeli na tvom mobu zbog tog ali najcesce je to.

ja da sad kupujem uzeo bi galaxy note 4. izade oko 2000kn kad bi ga narucio iz kine sa 25%pdva, a moguce da prode i bez, ali tesko. trenutno po meni najbolja kupovina do 2000kn.
 

Weedlover28

Aktivan Član
03.06.2014
126
956
93
Sonyev senzor koristi 80% modela.Samsung je u svaki top model stavio sonyev exmor senzor,ali imaju i modele sa vlastitim senzorom sve ovisi za koje je tržište namjenjen.Nisam znao da i kinezi furaju njihov senzor.
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
famozni oneplus ti koristi od sonya kameru recimo, a ima njih jos. to je razlika tih inovatora sta vuku cijelu industriju i ovih sta samo sastavljaju mobitele od tudih komponenata..

kupi si qi wireless punjac i to je to. imas vec za 3$ na ebayu ili aliexpressu. ti problemi sa punjenjem se pojave kad ljudi malo precesto guraju krivu stranu usb-a u mobitel. ne znam jeli na tvom mobu zbog tog ali najcesce je to.

ja da sad kupujem uzeo bi galaxy note 4. izade oko 2000kn kad bi ga narucio iz kine sa 25%pdva, a moguce da prode i bez, ali tesko. trenutno po meni najbolja kupovina do 2000kn.

Ajd ukucaj u google frienda problemi s usb portom samsung s8...

To je izgleda otkrio samsung da ljudi precesto guraju na krivu stranu pa napravio usb taki da ti je svejedno na kaju stranu ga stavio...

Inace ne vidim problem s tom stranom...ne giras ko sivonja taj usb u usb port i okrenes ga ako ne ide...
Takodjer ne vidim poveznicu izmedju javljanja da je usb mokar i guranja usb kk sivonja da ga sjebes...
Nabiju ga s tim unutra i teze hvata kontakt za punjenje...
Meni recimo telefon vise upve nece da puni kad je ugasen...
Ili kad ga resetiram s spojenim punjacem nece se vise upalit...
Probo sam jednom ga restartat s punjacem ukljucenim i kad se upalio se punio...
Otad mi se nece vise da se restarta s punjacem...smece od telefona...

Morat cu iduci put kupit huawei ili ove jeftinje kineze...

U nabavci sam prepaid kartice pa kad ju nabavim budem narucio bezicni punjac...

Ispitivo sam tu ljude ili nemaju, ili su blokirani ko ja...

Onda sam malo googlo i naso te prepaid kartice...
 
Poslednja izmena:

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
pe eto vidis kak su pametni u samsungu kad su napravili punjac koji ne mozes krivo okrenut :D

ne znam, ocito neki problem sa tim mobitelom.jesi probao neki drugi punjac ili probao punit preko laptopa ili nekog drugog uredaja? mozda je punjac u kvaru ili mozda sam kabel ili konektori od kabla...

za bonove ti mogu preporucit tomato (vip). ja placam 20kn mjesecno malu tarifu i dobijem 500 minuta/poruka/mb, samo sta moram platit uspostavu poziva 29lipa. nikad ne potrosim sve i ako kupujes bonove online dobijes duplo mb ili tako nesto...

karticu kupis u bilo kojem kiosku, ducanu.. ima ih svugdje tak da ne kuzim da si morao trazit okolo :D
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Znam da u kisoku al mi se ne svidja...
Ne mos ju napunit, a ove mos...
30kn - 3god
A u kiosku kupis i naplate ti nest sitno manje, a moras je svaki put mjenjat...

Al nisam cuo za to dok nisam googlk malo o kupovini na ebayu...

Malo mi je mb, meni treba bar 10 giga.
5-6 mi ode ako pazim...

Nije kabal kriv sto ja ostavim mob na ormaricu i jabi mi ujureo da je usb port mokar...

Evo danas nista ne javlja...
Tvornicka greska...
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Kartice za kupovinu preko neta...
Tipa kreditne samo ova nije kreditna nego uplatis na nju kolko mislis potrosit...

Ostat cu ja vjeran vipu...
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Imo sam master kad al nisam mogo placat pa su mi je otkazalk bas na dan kad sam im reko da cu platit...

Uzet cu sad mastercard samo prepaid.
Prvo uplatis pa trosis kolko imas...

U addiko banci 3god vrjedi...
Platis 30kn

A ima neka visa na tisku al je nemos nadopunjavat...nego kad potrososi slovu s nje.moras nkvu kupit...

Ima od 250, 500 i 1000kn
Mozes i s njom kupovat na ebayu ili ju registrirar na paypalu

Al bolja mi ova iz banke...
Sam sto je moras cekat...
Ovu s tiska kupis odma...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
Koja je razlika između 5.0" i 5.5" mobitela? Nikakva, oba su prevelika. J**eš mobitel koji u džep ne stane. Ako i stane, onda ne možeš sjest jer je kao da imaš letvu u nogavici pa se ne možeš saviti... Od svih smartphonea, veličinom mi se najviše sviđa Samsung S5 mini, iPhone 5s bio bi mi savršen da nije iPhone.
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Tako je...zene nose torbicu...
Metalmaniac - je si imo ti kad smartphone u djepu?

Ja sam bio uvjeren da je tako dok sam imo debeli mobitel jos...

Ja neosjetim upce telefon u djepu od 5.8 inca ekran...

Inace zakon fizike ti je to...
Ima vecu povrsinu od onih malih debelih i to ga cini laksim...

Ko kamion sto ima 4 gume nazad da manje propada...

Btw
S lrjenosne baterije kaze da ce se punit 50min, s original punkajem preko 2h,
S punjacem isto od samsunga samo starim modelom kaze sat i nesta...

Nakon par izmjena tako se vratim na original punjac i kaze 38min al mu ne radi brzo punjenje...

To nest jebe usb konektor?
 
Poslednja izmena:

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
Imam mobitel od 5.5" i 8mm debljine i kad ga stavim u džep ne mogu sjesti na stolicu, a u auto da ne govorim.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
U autu sam oduvjek drzo telefon na sicu od suvozaca ili u pretjncu kod mjenjaca iz razloga sto mi je ispado iz djepa...
Ja sjednem bilo di s njim...