Kis Prvi Grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
26.02.2007
38
0
0
41


sledece biljke.imam jedno seme iz svajcarske ali neverujem da ce da uspe.jos ne nista ne vidi na semenu.ovo je 2 dana u maramici dva je vec u zemji od ovih a ova 3 vidicemo jos
 

Prilozi

  • Kép019.jpg
    Kép019.jpg
    42,1 KB · Pregleda: 9

outdor@c

Aktivan Član
20.02.2007
98
7
0
..........tek nakon nekih pet dana sjemenka ce se tek otvoriti(napuknuti)...........a nakon još 2 dana izletit ce ono bijelo.............
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
...................outdorac.........................kako ..............je ..........................legendice....................sto .............se...............radi............jel..............ti........dobro.
.....oli.......koji...........zarez..........da ..........popijes............

nemoj kada neznas,pa ni sa tackicama

kis citaj malo vise forum,temperatura je bitna
mogao bih sada sve da ti napisem,ali bolje malo trazi,naci ces i druge korisne informacije
jer sto % svako moze da gaji od pocetka do kraja samo citajuci forum,sve je vec receno,skoro
sretno kis i najbolja alatka ti je TRAZI na forumu
pozdrav i za ...............................
 
26.02.2007
38
0
0
41
ovaj naucio sm vec neke stvari iz foruma posto vec par dana visim ceo dan na forumu i citam.ali ipak mi je sad ostalo jedno pitanje.posto koristim stedne lampe a biljka mi je 11 dan kolko lampi sad trnutni da stavim?dali je dovoljna samo jedna ili odma da mu ***** kevu sa vise sdenim sijalcama?
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
kis dragan je napisao(la):
ovaj naucio sm vec neke stvari iz foruma posto vec par dana visim ceo dan na forumu i citam.ali ipak mi je sad ostalo jedno pitanje.posto koristim stedne lampe a biljka mi je 11 dan kolko lampi sad trnutni da stavim?dali je dovoljna samo jedna ili odma da mu ***** kevu sa vise sdenim sijalcama?

Što više, to bolje, nemaju štedne neki lumen output, oko 1000+ lumena ... zavisi kolike je snage.
 
26.02.2007
38
0
0
41
pa sad je vec kasno posto ga vec mu dao a samo jako malo a ovo kosta samo 60 din u euro ni jedan euro max 1e
 
26.02.2007
38
0
0
41
ako sam overdoze onda cu ga isprati sa vodom.sad sam sakupio 50 lit vode posto je kisa padala ko nenormalna pa sad imam vode za nedaj boze.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
da li mjeris ph vode ?

i nemoj da budes siguran da uvjek uspijes da vratis biljku ispiranjem poslije overdose-a
uvjek je pola doze bolje nego ispiranje
 
26.02.2007
38
0
0
41
nemam ph merac ali sam saznao da u NOVI SAD INSTITU besplatno vrsi i ph i npk sve sve.nesto su organizovali poljoprivednicina da je sve besplatno.samo treba otici itamo.a posto mi je ovo prvi grow i pojma nemam koja je vrsta seme nije domaja to znam zato sad necu nositi zemju u ns.nego ako mi ovo uspe onda cu nekako da nabavim kvalitetno seme i profi lampi i bla bla bla e onda ce mi se isplatiti sve da odradim.ovo je samo proba i ucenje sve kako ide/
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.