Kladionica

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
registrujem se na meridian sajtu, dobija se 1500 din bonusa i odigram tiket, 5 para sve x,
jer kvota po paru mora biti 3, i pogodim 4 i sad cekam 5 par tot-liverpul.
dobitak 50000 na 200 dinara. bio bi dobitak i 100 000 al je maks isplata 50 000.
al sta je fora imaju neke uslove, i jedan kaze da moram da uplatim 10 x vise od dobitka,
i to me buni pa ako neko zna ili ume da protumaci.
IMG_20210128_103352.jpg
uglavnom teska prevara, sad se jedem da sam ovako uplatio em bi cekao 100 soma em bi mogao da se ogradim i nikakvih
uslova nema al jbg kad nisam 5 godina uso u kladzu :))
 

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
uslovi
Pravila:


  • U promociji učestvuju svi igrači koji registruju nalog na sajtu ili aplikaciji meridianbet.rs od 22.01.2021. u 00:00h
  • Svaki igrač, momentom registracije stiče pravo da dobije 1500 RSD bonusa za sportsko klađenje
  • 1500 RSD Bonusa za sportsko klađenje se dodeljuje automatski, odmah nakon registracije o čemu se igrač obaveštava putem notifikacije na sajtu.
  • Nije neophodno da igrač deponuje sredstva na svoj račun kako bi dobio bonus 1500 RSD za sportsko klađenje
  • Sredstva na bonus računu imaju rok važenja 24h. Jednom dodeljen bonus dobrodošlice možete iskoristiti u roku od 24h za odigravanje tiketa.
  • Dobijeni bonus za sportsko klađenje mora se koristiti za tikete sa minimalno 5 parova i minimalnom kvotom po selekciji 3.00.
  • Maksimalna uplata po tiketu je 200 RSD
  • Maksimalna isplata po tiketu je 50.000 RSD
  • Svi tiketi koji nisu iskorišćeni u skladu sa gorenavedenim uslovima, biće odbijeni.
  • Dobitak ostvaren korišćenjem bonusa od 1500 RSD igrač može isplatiti ukoliko su ispunjeni standardni uslovi za isplatu keš dobitaka ostvarenih bonus novcem.
  • Sredstva ne mogu biti isplaćena ukoliko igrač nije deponovao.
  • Organizator zadržava pravo da prekine promociju kao i da izmeni pravila promocije u bilo kojem trenutku.
  • Organizator zadržava pravo da poništi rezultate i ne isplati nagradu, u slučajevima kada je rezultat igrača delom ili u potpunosti proistekao iz očigledne greške, tehničkog problema ili kvara na sajtu/aplikaciji, bez obzira da li su greška, problem ili kvar rezultat ljudske, mehaničke ili softverske greške.
a ovi me bune

Prilikom isplate dobitka na tiketu odigranom sa bonus računa i prebacivanja na keš račun, od ukupnog dobitka oduzima se iznos uplate.


Keš dobitak će biti isplaćen ukoliko su ispunjeni sledeći uslovi:


1. Nakon prve uplate depozita elektronskim putem (minimalno 500 RSD)
2. Potrebno je da iznos dobitka ostvarenog sa Bonus računa iskoristite za odigravanje tiketa pri čemu ukupna uplata na tiketima mora biti 10x veća od ostvarenog dobitka sa Bonus naloga (Tiketi moraju imati min. kvotu po paru 1.35). ------ ovaj uslov me buni


Oba uslova moraju biti ispunjena.

uplatio bih ja ali kolko sam shvatio ne mogu da podignem pare ako dodje taj X.
 
29.09.2022
34
44
18
37
Jel neko video onu foru sto reklamiraju program koji trazi razlike u kvotama izmedju kladionicama? Znaci fora
ide ovako, na isti fiks npr 3 plus je u jednoj kvota 2,4 u au drugoj na 0 do 2 1.9 i uplatis srazmerzno da bude dobitak ako dodje
priblizno isto, znaci mora da bude plus. Jeste dobitak mali ako uplata nije velika ali opet je sigurno.
Ne planiram da pocnem ali me zanimaju vasa iskustva ako je neko placao te programe i tako se kladio.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Zamisli, plaćati program koji će ti umanjivati gubitak na kladionici :fuck: čuo sam za razne medjutim većina softwarea je pravljena da nosi profit onome tko je softeware napravio primarno, a onda svima ostalima. Bas me zanima info o bilo kakvom appu ovoga tipa.
 
29.09.2022
34
44
18
37
Program nalazi kvote, mozes i ti to da radis ali treba puno vremena da se uporedjuju kvote izmedju kladionica a
greske se uvek nadju, tj nisu greske nego bukmejkeri nisu isti samim tim i kvote nisui iste.
momci uzimaju 50 do 70 evra za clanstvo, znaci nije prevara tipa dojava, namestena tekma nego
cista matematika. znaci uplatis po 100 evra na 3 plus i 110 na 0 do 2 i siguran dobitak je npr 15 evra, nema padanja.
sve sto ti je potrebno su nalozi na netu po kladionicama, malo vise para ako oces neki veci dobitak i malo vremena.
ja sam reklame video na instagramu, mozda imaju i neki sajt, nisam istrazivao.
 
24.05.2013
46
174
33
Igrao! ovo ti je SUREBET ili sigurna oklada. Moj savjet ti je da nemoj to igrat. Istina je da je siguran dobitak par € na okladu. Ali kladionice te po par ovakvih oklada upozore jer tacno znaju sta igras. Mozes da imas sve kladionice i kombiniras al neces dugo jer te blokiraju 100%.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lesa23 and Bizzzo