Klica- na koju stranu, prema gore ili dolje?!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.03.2009
10
0
0
33
Nije mi jasno.. u nekim postovima pise da bi bijela klica tijekom sadenja sjemena trebala biti okrenuta prema gore, dok u drugom postu pise prema dole u zemlju?!! i na koju stranu na kraju ide klica?!! hvala.
 
13.04.2009
30
0
0
33
klica bi trebala dolje jer iz onog djela di su ljuske one od sjemenki raste biljka a iz klice korijen. a sad neki kazu da je bolje klicu gore stavit jer onda napravi krug u zemlji i kao onda ojaca korijen al ja mislim da je bolje klicu doli stavit, tako bar nemozes falit..
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Imamo kronični problem na forumu jer se nakotilo brdo savjeta raznih pametnjakovića koji su savjet čuli na cesti ili pročitali negdje na nekom žnj sajtu. Šta možeš nemreš pobrisat neispravne postove, možeš slušat provjerene članove ili dnevnike s sretnim završetkom, stickyi su isto dobar početak.
Klica ide dolje btw ;)
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
ma joj da ju staviš gore, dole ili bočno izrast će i sasvim sigurno ne utječe bitno na koju je stranu klica
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
SuperAngel je napisao(la):
Imamo kronični problem na forumu jer se nakotilo brdo savjeta raznih pametnjakovića koji su savjet čuli na cesti ili pročitali negdje na nekom žnj sajtu. Šta možeš nemreš pobrisat neispravne postove, možeš slušat provjerene članove ili dnevnike s sretnim završetkom, stickyi su isto dobar početak.
Klica ide dolje btw ;)


DAJTE molim vas koristite PRIJAVI POST tipku(pored tipke za rep+) ukoliko naletite na takav post ili temu ... tako da nam svima bude lakše ...ELIMINIRAT takve postove i teme .

hVALA :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.