Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Perohrcak

Aktivan Član
05.03.2017
161
1.694
143
27
Split
Napunis casu obicne vode, ubacis menke i stavis u ladicu ili ormar. Ja cak i pokrijen s maramicon preko. Bitno da su u mrak.

11.04.2020
29
22
3
Curke izasle svaka van nekih 4-5 cm te mi je zemlja u casama poprilicno sjela. Mogu li sad dopuniti zemlje do prvih listova kako bi bile stabilnije?

05.05.2020
11
38
13
37
Hrvatska,Dalmacija
Pozdrav.rastu mi 3 ljepotice.drzim ih na terasi jer mogu i tu ih planiram ostavit do kraja.sve je dobro zasticeno.biljke dobro napreduju(nekih12h su na suncu).planiram ih presadit u pitare od 10l.pitanje je kada da ih presadim i sa cim da ih tretiram?evo i slike od tri gracije

Prilozi

05.05.2020
11
38
13
37
Hrvatska,Dalmacija
Onda ih topiraj jednom i nastavi sa LST, sad ti je super vrijeme za to.

Prvo presadi kada je zemlja suha, zalij nakon presadjivanja, te ju pusti nekoliko dana da dodje na sebe.
Onda odrezi taj najvisi vrh evo dolje primjer sam ti ostavio gdje odrezati.
E hvala na savjetu.popodne onda idu pripreme za presađivanje.kad sve obavim ovih par dana posaljem slike.

• Sviđa mi se
Reactions: Big L

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.703
1.375
188
Brooklyn NY
Sve se moze ukrotiti, pogotovo photos.

Samo ti nju capni i vidit ces kako ce u sirinu ici, a onda kako bude rasla veži joj grane prema dolje i to ce sve dobro biti.
Obavezno vodi racuna da ju nakon topinga ostavis nekoliko dana pa mozda i tjedan dva bez stresa jer je topiranje dosta velik stres za biljku.

• Sviđa mi se
Reactions: xx_tani and Badi
05.05.2020
11
38
13
37
Hrvatska,Dalmacija
Sve se moze ukrotiti, pogotovo photos.

Samo ti nju capni i vidit ces kako ce u sirinu ici, a onda kako bude rasla veži joj grane prema dolje i to ce sve dobro biti.
Obavezno vodi racuna da ju nakon topinga ostavis nekoliko dana pa mozda i tjedan dva bez stresa jer je topiranje dosta velik stres za biljku.
Naravno.bit cu njezan prema njoj ko prema djevici,kad vec ovako napreduju onda neka bude nesto od njih