Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.703
1.375
188
Brooklyn NY
Hehe OK, ali ja samo iz svog iskustva govorim da se sve moze ukrotiti samo je bitno puno volje i truda i nesto znanja.

Nema veze sto je vege 4 mjeseca, bas nasuprot, posto je vege 4 mjeseca, mozes ju krotiti ta 4 mjeseca kako god ti srce zeli, ja sam mu predlozio jedan topping da uradi, moze on odraditi i 2 i 3 i 4 toppinga posto je vege 4 mjeseca.....

A o LST da ne govorim koji se moze prakticirati tokom cijelog growa.

Imao sam foto vani par puta i bile su toliko LST-ane da ih nisi vidio medju grmljem u kojem je bila, a prinos je bio i vise nego zadovoljavajuci ;)

05.05.2020
11
38
13
37
Hrvatska,Dalmacija
Hehe OK, ali ja samo iz svog iskustva govorim da se sve moze ukrotiti samo je bitno puno volje i truda i nesto znanja.

Nema veze sto je vege 4 mjeseca, bas nasuprot, posto je vege 4 mjeseca, mozes ju krotiti ta 4 mjeseca kako god ti srce zeli, ja sam mu predlozio jedan topping da uradi, moze on odraditi i 2 i 3 i 4 toppinga posto je vege 4 mjeseca.....

A o LST da ne govorim koji se moze prakticirati tokom cijelog growa.

Imao sam foto vani par puta i bile su toliko LST-ane da ih nisi vidio medju grmljem u kojem je bila, a prinos je bio i vise nego zadovoljavajuci ;)
Ovo je tek pocetak.dugo godina nisam sadija i sad me opet uhvatilo,ali sad to zelim odradit po p.s-u,i zato sam odi da mi pomogne ekipa istomisljenika