Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
A ono, ako si joj zalio zemlju nema potrebe. Ne bi smio folijarno recimo izjutra ili ako je sunce, a ovo predvece kad prodje suce i mozes ako bas zelis, mada ne vidim svrhu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: at0m_

Čađara

Aktivan Član
28.01.2021
210
812
93
30
Kingdom City
Zvanično od 83 sjemenke proklijale dvije. Doduše neke su još u zemlji ali ako nisu do sada i neće. Znači zadnja tri mjeseca nema načina na forumu opisanog da ga nisam probao i ništa. I ove dvije što su proklijale osušile se kako neko reče preblizu sijalice. I tako sad čekamo narudžbu fem sjemena uz nadu da je loše skladištenje uzrok lošem klijanju i da će neki autos ipak uspjeti spasiti sezonu, da ne ostanu džabe rupe iskopane.
 
30.05.2021
14
10
3
43
Pazite kad izbacujete napolje, zena izbacila na par sati i skakavci od cetri tri pojeli (((. Meni je najteze dok ne porastu dvadesetak cm, veoma tesko izniknu iz zemlje, a i kad izniknu totalno su osetljive na vlagu, ne sme se prskati, a ne sme biti ni suvo previse. Kao na iglama sam dok ne izrastu...nekad od 7 izraslo 6, nekad od sedam jedna.
 
21.04.2021
35
26
18
7B222D2E-3013-4B6C-B308-DAFEB4D2AF6B.jpeg
14. dan
Blue Cheese Auto
Za par dana ide na presadjivanje u potove od 12l zemlja Potgrond H, ovo je sve test grow za prvi put jer verovatno nece uspeti zbog klime koja sledi u oktobru ali svakako da se provezba bar nesto u uzgoju dok ne dodje prolece. Zemlja je neka losija, slab izbor je bio, Floris Univerzalni supstrat 12:10:7. Da li je dobra biljkica za sada?
 

čapo_

Aktivan Član
21.01.2021
271
1.224
143
Kakvih par dana, ti si druze zakasnio sa presadjivanjem njoj je koren umrsen kao sajla, samo ne znam odakle ti ideja da sadis u casu od jogurta do pola napunjenoj, sl put kad budes sadio uzmes lepo od pola litre i drzis 10dana i presadis... nema veze sto je test grow muci se biljka samo tako. Mnogo njih bi volelo da ima brendirano seme a ti se izivljavas na biljci :D
 
21.04.2021
35
26
18
Mozda sam slikao iz loseg ugla, uglavnom pise da ide presadjivanje kad listovi dostignu sirinu case, u mom slucaju ni priblizno nije tako biljcica je mala, visine 5cm maksimum, nije ni casa do pola puna ima 2cm od vrha otprilike
Ja sam samo pratio bas ova uputstva iz ove teme druze :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: čapo_

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Smije, ako je foto ostavi par dana tako pa prešaltaj na 18/6 ili 20/4. Ako je auto, smije bit 24 h pod svjetlom od početka do kraja...al to se ne isplati jer trošiš struju nepotrebno, daj joj barem 4 sata mraka. Čitaj forum, sve piše:djede:.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: arcibald and dzidzo
02.07.2021
17
47
13
51
Srbija
Hvala legendo!!
Nema potrebe da citirate post ako odgovarate odmah nakon njega. Citira se ako se između vašeg posta i posta na koji odgovarate nalaze dugi postovi ili ako vaš odgovor prelazi na drugu stanu teme u odnosu na originalni post. U suprotnom samo bespotrebno duplirate postojeći tekst i doprinosite težoj preglednosti foruma.
 
Poslednja izmena od urednika: