Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

KaraJack

Aktivan Član
Ja upotrbljujem oba nacina LST-a. Rezanje i spustanje, stime da kod rezanja cekam duze ali ipak dobijem sasvim drugi nacin dobitka. Odrezem glavu i dobjem dva preloma ili u fazi vegi naravno u sredini glave sa pincetom odstranim glavni izvor i automatski dobijam dva preloma bez rezanja. Nazalost sliku vuse nemam :( ali sta dobijem stime = rezultat je dvije masivne majke koja je struktura bolja od steckys.

Cenzura, neko se uvrijedio....
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Dada kompa ja sam nacitan foruma a ti stavljas slike od PRIJATELJA i clipove sa jutuba. Btw tek sam doso na forum a imo sam dobre outdoor growove sto sam sve naucio od svojih roditelja poljoprivrednika i apliciro na ganji! Sad sam tu zbog indoora o kojem nisam nista znao, malo sam naucio, ali i to je nista naspram sto moras znat.

A ovi clipovi su zasigurno tvoji? Je ziher, mos mislit! Bravo care najbolji si grower na svjetu, baya si maher, ma jel ti mogu prijatelj bit, pliz molim te?

Prijatelju ja znam sto sam posadio i znam kako je pucalo.. DOBRO!
A jel tebi tvoj (imaginarni) prijatelj dao dima, ne znam.. a i boli me kara uostalom.
A ako govoris o cinjenicama, prvo nauci sto znaci rijec cinjenica i onda pricaj o istima..kaj ti znas kaj sam ja growo? tak da nemoj uletavat s ovakvim glupostima, samo se sramotis i ispadas glup.

I necu bit zajedljiv pa cu rec da su ove biljke predivne, al vise manje isto (bolje - vise gr suhog) se dobi lst-om. Al cilj ovog posta i foruma nije "Ko ce naci bolji snimak s juttuba" neg sirenje informacija. Al ti si posteno zabrijo da si kralj pa se tu isfuravas s jutubom?!?!!? A lik si tete mi!

Al ovo je sve voda tak i tak, tezi offtop pa vjerujem i nadam se da ce modovi pobrisat.. glupo je imat ovakva sranja na forumu..

Ajd bok, valjda ces naci koji dobra clip ili slikicu na guglu. Vidim da ti to dobro ide. Steta sto se to ne da popushiti. :kenny_revenge:
 

KaraJack

Aktivan Član
Oh shit, koji se vrag palis, drugo tipkovnica mi je u banani, tj. sve su mi tipke zaljepljene pa sorry sta im error u gramatici. Ja se ne zelim prepucavat, samo sam pokazao da LST radi. Ovo nije sa youtuba, hoce PM doci pa poseti me pa ti pokazem... ovo me ljti i to na sveliko, stari zarolaj i ohladi se.. mislim ono samo sam decku pokazao da LST radi bush a ne shit... cemu frka kod tebe... mislim da sam commerciala...ako me ne volis ipak ja tebe volim i saljem zdrave pozdrave...a znas sta mislim..
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Kompa, karajack pa nisam ja tebi nikaj govorio, nego ovome gore, extract...

Tvoj post je uletio izmedju dok sam ja piso :D

Hahahahah

NEma hejta buraz sve 5. Krivo si skuzio.

Ajoj al ce modovi brisat sutra ovdje po forumu ;D
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Stavrno mislis da to nisu moje slike i da ispadam smesan ?Stavrno mislis da nemam kontakta sa covekom koga zovem prijateljem ?


Nisam zeleo da te vredjam niti sam to uradio.Jednostavno mislim da nisi dorastao da uporedjujes jedno i drugo.
Sto se mene tice vezi je za kola pa je rastezi , radi sta god hoces.

LST ne funkcionise bolje od orezivanja kao sto sam i pokazao.



ajde smiri se i ne shvataj mene previse ozbiljno , ja sam samo neznalica ;)
 

M_wEeDmAn_88

Aktivan Član
12.01.2008
330
1
0
35
bas je bila dobra diskusija ..... ali jednu stvar nisam razumio .

neznalica i ( ili ) extract ?! dva nicka ista osoba ili koji fuck ? ?
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Zar je bitno dal' je EXtract ili neznalica ? Pokusano je da se pise sa cinjenicama ali naravno da mora biti i malo subjektivnosti.
Po ovom pisanju mislim da je objektivnos preovladala.

Mislim da ne treba da vam bude bitno jel to SLO-Era,GreenMan,neznalica itd itd ili je to neko ko je tek registrovan ako je rasprava konstruktivna.

Neznalica se pojavio jer se neveruje EXtractu.

Definitivno svako treba da odluci sta ce da radi i na koji nacin ali prevashodno treba da na savete gleda sa distance.

ma ... odose obojica u aut na neko vreme ;)

CheerS
 
10.04.2008
6
0
0
38
Prvo pozdrav svima imam jedno pitanje pa mislim da je ovde naljbolje za post. Posto nemam direktne sunceve svjetlosti za rast u casi resio sam da ih stavim pod sijalicu nekih 10 dana pa da ih izbacim napolje e sad me zanima koliko sati da budu pod sijalicom nesto mislim da je 24 sata mnogo da mi kada ih stavim odmah napolje ne procvetaju.Koliko je najbolje vremena da budu pod svetlom za jedan dan,u kom rezimu svetlo-mrak i kolika je sijalica dovoljna za sam pocetak. U napred hvala! samo opusteno
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
16/8 bi ja stavio.. 18/6 je isto velika razlika kad ih izbacis vani

I sinkrozniziraj svjetlo da ga dobivaju kad je vani dan.. tako da im ne zamjenis dan/noc kasnije
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
najbolje bi ti bilo da reguliraš tako da je držiš na sijalici odkad se probudiš do pola sata-sat prije nego što će past mrak.. e sad kolko ti je sijalica jaka?

A dok nije na sijalici drži na prozoru!!
 
10.04.2008
6
0
0
38
Hvala braco na brzom odgovoru cjenim to,ma je... mu mater nezgodno mi zbog matoraca ina ce sijdza neka stedljiva pilipsova nije nesto jaka ali racunam za pocetak je dovoljno imam neki malu pregrdu ormaric probo sam svetlo izmerio teperaturu ono oko 25 step.taman.A to sam planiro naravno od jutra rano da palim ali koliko sad da drzim ***** li ga ili da je drzim na prozoru u pocetku na sredini dana ubacim pod svetlo ali i to je stres a cito sam ovde da bijki najbitniji sam pocetak jer od toga zavisi najvise kakva ce da bude kasnije ma najverovatnije cu da je ubacim ono 18/6,pluca organizacije deluju mi da znaju o cemu pricaju ,nema veze imam jos malo vremena,pa cu videti sacekacu jos koji post mozda je neko imao iskustva pozdravljam vas i uzdravlje! laganica
 
10.04.2008
6
0
0
38
Hvala braco na brzom odgovoru cjenim to,ma je... mu mater nezgodno mi zbog matoraca ina ce sijdza neka stedljiva pilipsova nije nesto jaka ali racunam za pocetak je dovoljno imam neki malu pregrdu ormaric probo sam svetlo izmerio teperaturu ono oko 25 step.taman.A to sam planiro naravno od jutra rano da palim ali koliko sad da drzim ***** li ga ili da je drzim na prozoru u pocetku na sredini dana ubacim pod svetlo ali i to je stres a cito sam ovde da bijki najbitniji sam pocetak jer od toga zavisi najvise kakva ce da bude kasnije ma najverovatnije cu da je ubacim ono 18/6,pluca organizacije deluju mi da znaju o cemu pricaju ,nema veze imam jos malo vremena,pa cu videti sacekacu jos koji post mozda je neko imao iskustva pozdravljam vas i uzdravlje!laganica
 
09.04.2008
11
0
0
35
imam biljke od mjesec ipo dana i do sad su bile u boxu,i danas sam ih presadio u prirodu tik uz potok..dobra je zemlja i imaju vlage,a imaju i dosta sunca...ima li nade iako su se pocele susit zbog kisele zemlje u casici??
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
ta jedna štedna žarulja ti je pre malo!! trebaš imat 3-4 za minimalne uslove..

za nitro.screw naravno da ima nade samo ako si to primjetio odmah... imaš onih preprarata za podizanje i spuštanje ph zemlje.. malo pogledaj po pretragi... pozz
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
za tri cetri case i to na tjedan dana je dosta. samo
koje je boje? zarulja ti treba sto blize 6000K nadjes.
(860, 865)