Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Quote:
Originally Posted by nitro.screw
imam biljke od mjesec ipo dana i do sad su bile u boxu,i danas sam ih presadio u prirodu tik uz potok..dobra je zemlja i imaju vlage,a imaju i dosta sunca...ima li nade iako su se pocele susit zbog kisele zemlje u casici??


ako zemlja nevalja suse se odmah a ne posle mesec dana ... vise ce biti da je vlaznost velika a slaba ventilacija...

ako si ih drzao na 16/8 ili 18/6 24/0 nemoj da ih iznosis jer ce ti odmah procvetati,bolje ih gaji unutra...
 
29.03.2008
3
0
0
38
Neznam majkemi uzgoj u casi nisam nikad pokusao. Neznam zasto ? Nekako mi je naj draze kad pomjesam domacu zemlju iz baste sa domacim dubretom. Ubacis sjemenke za dvije sedmice izlaze iz zemlje.:maryjane:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Quote:
Originally Posted by elephant0r
16/8 bi ja stavio.. 18/6 je isto velika razlika kad ih izbacis vani

I sinkrozniziraj svjetlo da ga dobivaju kad je vani dan.. tako da im ne zamjenis dan/noc kasnije


PETICA za razmisljanje !!!!

ako mogu da dodam ... u ovakvim situacijama se radi 14/10 nebitno kada krenete i koliko je drzite unutra ako planirate da je presadjujete napolju ... a vreme za to je April a u aprilu je 14/10....

znaci nista se ne remeti ??!!

pozdrav
p.s.
indoor je simulacija outdoor uslova ... tako da ....
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
...bi mogao da budeš češće na forumu
niko do nas ne stigne da vidi sve
valjalo bi da budeš aktivniji
ako te neko smara
samo reci
lećeće ka meci
 
22.04.2008
32
0
0
34
prosli tjedan sam posadio u kaljic u neku losu zemlju,bila je nekako tvrda..mislio sam da ne raste al kad sam raskopo vidio sam da je proklijalo pa sam to presadio u kvalitetniju zemlju koju sam kupio u cvijecari.proklijale su mi dvije sjemenke pa me zanima oce se uspijet prihvatit tj hoce li se osusit il sta???
 
09.05.2008
1
0
0
35
Najbolje bi ti bilo brate da uzmes saksije od pola kg da u to stavis kupljenu zemlju za cvece u nekoj poljoprivrednoj apoteci sve to izmesas sa malo sitnog peska i u to da presadis biljke. Ja sam u tome gajio u pocetku i mogu ti reci da se odlicno pokazalo za sam pocetak gajenja. Sta znam be, ti vidi pa se javi ako imas nekih problema. Ne bi bilo lose da izbacis slike biljaka pa da diskutujemo o tome! Nemoj se cimati, dali ce ili nece da se osusi, PUSTI KEVU PRIRODU DA RADI SVOJ DEO POSLA POZZZZZZZZZZ!
:sick:
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Quote:
Originally Posted by balcan_smoke
...bi mogao da budeš češće na forumu
niko do nas ne stigne da vidi sve
valjalo bi da budeš aktivniji
ako te neko smara
samo reci
lećeće ka meci


...smara,samouverenost! jer je forum zatvoren pa se misli da se nesto zna.Imamo extra "landrace" a mislimo da je white widow nesto od cega klecaju kolena.
Sve u svemu nista posebno,vecina istih stvari smara i na drugim forumima.Tako da je bolje da se napravi jedna tema i da zavrsis pricu oko nekog dela gajenja nego da ides i svaki dan govoris da se klica stavlja na dole dok ljudi napreduju i napreduju u inovacijama a mi smo jos uvek na klicama ...

Tu sam usputno samo kolko da ubijam pojedine savetnike ;)
hehe
btw
recimo,postovao sam sajt hidrometeorologije al su me pitali kako im to resava problem .... heheheh jbg nema se vremena da pricas jedno te isto ... www.hidmet.sr.gov.yu ima sve ...od trajanja dana i noci po mesecima do kolicine padavina preko cele godine sa statistikom od 5 god unazad ...


opusteno
neznalica

neznalica
 
22.04.2008
32
0
0
34
zanima me jos nesto,sjemenke su proklijale i stavio sam ih u zemlju kolko ja to cesto sad trebam zaljevat..bediram se da ih ne zaljevam previse pa da se ne osuse...peace
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
naravno da hoće.... bit će borba oko hrane... tako da neć dobim puno manji urod nego kad su rastavljene..
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
seed_2.gif
ovako
 
26.06.2008
8
0
0
41
ma nevjerovatno....sinoc sam citao tu na forumu da za prirodan rast treba stavit klicu prema dole!!!!....e sad ti kazes prema gore...ko je tu lud...
 

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
znam to je i mene mucilo jer je na dva mjesta na forumu različito napisano.
no iz klice se razvija korijen tako da klica ide dole... samo gledaj po slici.
 
10.07.2008
13
0
0
35
ja vam iz izkustva kažem da klice ide dole jer marihuana prvo treba da napravi korenine.onda počne da izađe van iz zemlje. meni je brže proklilalo kad sam stavio sa klicem dole