Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
oduvjek stavljam sjemenke u foliju i do sad sam imo skoro 100% ucinak proklijavanja...ista stvar i stavljanje u vrecicu...i stalno sam provjeravo kakva je tempperatura....e sad jedino ako je neko nesto radio na laptopu dok mene nije bilo pa ga malo jace ugrio...ove su osle u klinac..ide nova tura :/
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Bolje je klijati na proverenih par nacina sto svi tako rade,nego to sa folijama pa onda nebude dobro..:) radi kao i vecina ovde na forumu i bice ok..:)
 

rastafarijan

sto nam malo smrti moze
16.04.2011
225
657
93
32
napravio sam zajeb sam nema povratka do sada sam uvjek tako klijo sjeme i bilo je sve 5..i to za dan max 2 su klice vani...ima jos sjemenki pa picimo dalje...cito sam da neki stavljaju ubrus u kutiju od cd-a, pa cak i u vrecicu malu tj zip bag???
 
07.03.2014
12
0
1
Pozdrav..Dosta sam u dilemi u vezi ovog klijanja zato sto sam dosta citao i u ovoj temi svi kazu razlicito jedni kazu da se koristi viseslojni papir jedni kazu samo u casu sa vodom staviti semenku jedni da treba dok klija da stoji na svetlosti a drugi kazu da ne..Ili da stavim seme u zemlju i da ga pomalo zalivam i da ce tako samo izbiti?
 
07.03.2014
12
0
1
Aha pa nekako mi je najprirodnije da ga u zemlju stavim i zalivam da stalno bude vlazno.. Nego samo ne znam na koliko duboko da ga zasadim u zemlju? hvala :)
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
Znaci, naspes zemlje u pitar do vrha.. zabodes maalkice prst u zemlju, napravis sjemenki krevetic, tu je polozis, njezno pokrijes, pokvasis vodom i to je to..
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Na taj nacinsam klijala i ja i veruj mi da su mi sve izklijale na taj nacin..nestavljas puno duboko semenkicu u zemlju nego pri vrhu i prekrijes je tom zemljom a ali ne puno..i odrzavas vlaznom zemljom i to je to..meni su licno proklijale odprilike za dva dana...:)
 
29.06.2014
6
0
0
Društvo trebam pomoć jer ovo radim prvi put... Znaci sjemenke su 3 dan u čaši od jogurta sa vaticama natopljenim u vodi, dvije sjemenke su mi pustile klice duzine 1 cm mozda malo vise , jos jedna sjemenka pusta klicu ali jos bas nije kao ove dvije puno je manja, sad me zanima dal ove dvije mogu staviti u teglu sa zemljom ili da jos malo pricekam ?
 
29.06.2014
6
0
0
još jedno pitanje znam da kasnim sa sadnjom dal mogu odmah van posto danas i nije bas toplo?


da ih rađe ostaviim danas u kuči pa sutra van ak bude sunce?
 
25.06.2014
28
6
8
dobio sam od frenda 6 stabala a sjemenke su mu bile o dobre robe,pa pošto sam to čuo mislim se dal da se posvetim tome ili da naručim ¨pravo˝˝
 
25.06.2014
28
6
8
evo danas startam,odlučio sam stavit ću u zemlju(do sada sam uvjek radio sa pamukom) valjda će izać naručeno sjeme je,ali se mislim dali jogurt mora bit na svjetlosti i suncu ili tami-mraku?