Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.03.2015
26
31
13
kisa pada vatra raste pitanje za iskusne posto kisa ovde pada 4 dana i ne misli stat uskoro dali u prvoj fazi vegetacijskog rasta toliko vlage pomaze ili steti rastu biljke :razvaljen::

ma 30-50mm pod zemlju, koliko cesto bi trebao '' zaljevati '' klicu , ja sam to radio svakih par saati, mozda i je previse vode ?
preduboko brate preduboko
 
Poslednja izmena od urednika:
13.05.2015
49
73
18
39
Pozdrav. Sto se tice presađivanja... stabljika je malo izduzena sada u malom pitaru i trebala bi ubrzo u zemlju pa me zanima dali mogu zatrpati zemljom kotiledone ako se jos nisu osušili
 

crnorizac

Aktivan Član
15.03.2015
55
437
53
Sjemenka je počela klijati u čaši prije tjedan dana, ali od onda je ostala ista, bez napretka. Zna li tko u čemu je problem i ima li još šanse da proklija?
IMG_2110.JPG
 
Poslednja izmena od urednika:
28.04.2015
18
1
3
39
Dakle ukratko sjeme jest proklijalo i posadio sam ga u zemlju i nakon dan dva sjeme se probilo kroz zemlju vani ali tako sad vec stoji par dana i nista se ne događa. Vidim zatvorenu sjemenku koja samo stoji. Ostale sjemenke nakon sto su probile vani su se otvorile vec za 1 dan i zapocele normalan rast ali ova jedna mi ne reagira. Valja spomenuti da sam jednu sjemenku cekao 4-5 dana da se otvori pa se nadam da ce tako biti i s ovom ali uvijek je bolje pitati.
 

Rancero

.........
Prijatelj Foruma
05.04.2015
581
5.238
233
E Vule,pođi na početnu stranicu foruma i gore desno imaš tražilicu.Ukucaj željeni pojam,skini kvačicu sa "pretražujte samo naslove" i mora ti nešto izbacit, pa na čitanje.Tako češ jako puno naučit i sve će ti bit jasnije.
 

lud

31.01.2015
183
106
43
dali neko ima iskustva da je vadio velike biljke i premesto ih na drugo mesto,treba mi savet,aj dok su male ok,ali su ogromne?