Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.03.2017
12
2
3
25
Brate rupe su iskopane i nagnojene prije dva mjeseca a klijanje ce biti za neki 1 mjesec samo se sad informiram sta i kako treba da radim Od viska glava ne boli
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
meni to s mrežama neide pot kapu:zvezda::, strši to buraz kako god okreneš, al ajd, svako ima svoje sisteme...meni najpametnije zvuči presadit bebu dok je malo ojačala i bez ikakih neprirodnih pizdarija oko nje, samo bilje i divljak zeleni...
nekoliko spratova listova se može dobiti i u čašici od 1 decilitar, i ako imaš 5 komada nije neka masa za spremit u tašnu, torbu i ponjet...
u večini balkana su noćne temp. još uvjek dovoljno niske da bebu koja isklija bacaju u šok iz dana u dan, jer ona svaki dan kad ugrije kreće natrag u rast pošto u noći staje, možda i pali hibernacija osigurać, što je za tako malu biljku prevelika razlika u temp.
meni je u indoru u 1. mjesecu noću bilo zima i vega mi se produžila za 25 dana, samo radi šokova, imao sam i na listu posljedica:smoke:
3 kata nije ni preveliko ni predugo, a i korjen je formiran kako spada pa ga nemože dojenće od gusjenice pojest
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Minja3

WeedWizard

true rastaman
29.07.2011
149
900
93
A vidi svakako je bolje drzati kuci ko ima mogucnosti.Meni je sajt daleko 15km+ i ne da mi se zajebavati.Rizik mi je.Tako da ih piknem direkt na sajt,mrezu stavim 15x15x10 cisto da ima zastitu od puzeva i raznih napasti i mrezu drzim 2-3 nedelje posle je vec nepotrebna.Slazem se da upada u oci vec na 3-4m,ali sta je tu je.Svako radi u skladu sa svojim mogucnostima.Treba prvo i dospeti do sajta pa uociti mreze :D
 
27.06.2016
149
216
43
81
pre 7 dana stavim semenke u u vodu 24h,posle toga ih stavim direktno u case sa zemljom,i preko casa stavim kese da zemlja nezasusuje,od 14 komda sto sam stavio do sada mi izniklo 4 komada,dali mozda postoji neki proces da bi se ubrzalo nicanje semenki,ili cekati majku prirode?
 
09.11.2016
69
153
33
36
Stavljeno je u zatvarac od flase od 2l prekriveno ubrusom i tako isklijale 2 menke domaje, stavljene su u case i vec imaju dva listica za disanje..Cisto probao.Kad hoce ono hoce...:spliff:Cekati majku priprodu..Ja nzm za neki proces za ubrzavanje klijanja...Budi strpljiv...;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ubica zmajeva

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ima jedno dve nedelje kako su nikle, meni ovo nešto sporo raste, mada lepo izgledaju

Trebalo bi da tako treba? Sorta AMS
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Ok, naravno da ću te poslušati... Mada tako pravim rasad paradajiza i ljute paprike. Zemlja je ova
Saksije imam i presađujem pa se javim, pozdrav