Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.05.2013
26
1
0
Hvala na brzim odgovorima

zemlju svakodnevno malo navlazim sa prskalicom...ja ih drzim vani na suncu posto je veoma suncano kod mene ovih dana

Dali je pogodona ova zemlja za biljku? Mislio sam je korsitit skupa sa stiroporom i tako odradit grow. Kupio sam 140 l pa bi bilo steta bacit :(
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
poz čovječe štakore,,to sto radis s prskalicom je dobro samo nemoj puno vode , i kod mene je suncano al i dalje hladno, pa moguce da zato slabo tjeraju van, a i ako si malo dublje stavio, zemlja je oke..aj sretno :D


RatMan.png
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Može.

Bolje ti je proklijat seme u mali posudici sa poklopcem, gdje staviš 2-3 mm vode.
Kad izbije klica posadiš u malu posudu ili zemlju.
Barem znaš, da je seme OK.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
Regular joe je napisao(la):
Jel ja mogu jednostavno uzeti sjeme,zabiti ga u zemlju koju sam prethodno iskopao i cekati da biljkica izraste?
ovo je pitanje svih pitanja... :icon_lol:

a kako u prirodi biljke rastu? zar se u prirodi sjemenke proklijavaju na tanjurićima i u salvetama ili same padnu na zemlju i jednostavno rastu?

ajde ljudi, potrudite se malo koristiti mozak i logiku. konoplja je samo biljka, najobičnija biljka kao i sve ostale na planetu i za nju vrijede ista pravila... ;)
 

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0
Da,samo što će ti trebat onda 10 puta više sjemenki,jer neš ju može pojest itd...,e ljudi jel znate u čem je problem kad mi biljka izađe spigana iz zemlje,a bila je samo malo prekrivena zemljom,i kako se riješiti one ljuske koja je na stabljici,jednom sam uništio biljku zbog toga al kad se sama neće maknut,pretvrda je
 

margarin

Aktivan Član
12.12.2013
64
22
0
e sad san skinuo pincetom ljusku,neda mi vrag mira ahahah,skuzio sam treba bit velika vlaga da ljuska odmekne,a ne kad je suho da stvrdne,a ja mislio dok je list u ljusci da svjetlo mu nije potrebno,hvala ljudi
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
dobro si napravo ,jer bi inace biljkica :mrtva_banana:
cesti problem ako posadis menkicu plitko ...prebrzo se osusi zemlja ,ona izbije brzo van i nestigne skiniti kosuljicu sa sebe ,pa ju moras rucno skidati da biljka ne uvene ....bolje cekati dan, dva duze dok izviri van iz zemlje,jer onda sama rijesi svoje probleme na prirodan nacin , ovako uivjek postoji sansa da se nesto shebe .