Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.04.2010
6
0
1
37
tko ima iskustva sa ofarbanim sjemenom od greenhousa jel njima treba duze da isklijaju posto su u tom nekom sranju?
vec dva tjedna proslo ni da mrdnu..
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
na koji nacin si klijao, ako si klijao u maramicama moguce da je tu problem, evo sta greenhouse kaze za klijanje obojenog sjemena:

IF YOU GERMINATE COLOR-COATED SEEDS, MAKE SURE TO USE A SEPARATE GLASS FOR EACH COLOR.

Water slowly dissolves the color-coating, making the different strains unrecognizable.

Drop the seeds into the water. The seeds should be left to soak in a dark place at a temperature between 20 and 25 degrees C / 67 - 78 degrees F. A drawer in your kitchen, away from heat sources like an oven, is usually suitable. Check the seeds after 5-10 minutes and tap down the ones that are floating. If they continue to float just let them. After 12-24 hours move the seeds onto a plate, between two wet layers of cotton or toilet paper.
 
09.05.2014
37
57
18
Split
zdravo ovo mi je tek 2. put da sadim sjemenke sam stavio na klijanje mokri wc papir stavio sam samo s donje strane moram li staviti i sa gornje??? evo sad gledaju sunce i nijedna mi u 7 dana nije proklijala
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Zdravo ekipa,pitala bih vas nesto u vezi semena me muci..ovi iz barnija su ekstremni ulepili kutiju gde se nalazile semenke i kako sam otvarala ispale mu par semenkica na plocice pa sam ih morala traziti po podu...:) pa hebiga sad me brine da li ce nesto tome smetati da se nisu nesto ostetile ?? stavila sam na klijanje i prosto nemogu docekat dal ce izviriti..
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
nikofix je napisao(la):
tko ima iskustva sa ofarbanim sjemenom od greenhousa jel njima treba duze da isklijaju posto su u tom nekom sranju?
vec dva tjedna proslo ni da mrdnu..

ja bogami nekad davno,narucio 5 mixeva od toga 2 proklijale,a druga muzjak hehe
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Heisenberg994 je napisao(la):
Nevezano uz vanjske uvjete imam pitanje.Ona 2 prva lista (ona sto imaju okruglasti oblik) jel se oni osuse tj.opadnu ili?

Ako ti je biljka još mlada i u nekoj manje litrenoj posudi ili čaši od jogurta, a ti listovi, kotiledoni ti žute, suše se i otpadaju to ti je znak da je trebala biti presađena u veću posudu.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
med.medeni je napisao(la):
Zdravo,ovo mi je prvi grow zanima me kako cu raspoznati mužjaka a kako ženku

sigurno ne tako da postaviš isto pitanje 4x za redom... :p

power ti je već dao link, a moj savjet je da počneš čitati sve odreda i tražiti odgovore na svoja pitanja. forum ima search koji dosta dobro radi i može se naći sve što te zanima.