Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Dzparanoja

GAD
Banovan
14.04.2014
704
1.036
163
Šipumajado,slusaj tebra... sigurno si nekada vidio dok si hodao putem da je nekakva travka,korov ili neka druga biljka probiila asfalt !!! Zivot je cudo,da bi zivjela neka jedinka ce se za isti izboriti u nemogucim uslovima. Tako je i sa marihuanom,prezivjece u svakakvim uslovima. Ovi tvoji nijesu najgori,ali su daleko i od idealnih. Ako tako uradis vjerovatno ces uspjeti,ali ces se kasnije suocavati sa mnogo problema koji ce konstantno iskrsavati....a urod svakako nece biti na zeljenom nivou. Imace tu necega,ali koliko i kakvog kvaliteta....to je nesto sto ces morati sam da saznas. Obezbijedi bolje uslove ako hoces da imas neku teglu od 3 litra punu :p Citaj sve sto ima veze sa vanjskim uzgojem i iznadji najbolje resenje....vrijeme je na tvojoj strani,imas kad da se edukujes....jer lose vrijeme ove god odgadja outdoor. Srecno i samo opusteno
 
03.04.2015
3
0
1
30
Imam 8 biljčica pa me zanima saviet sto bolji za njih..sve sto moze pomoc posto ih mislim van ispelat..
 

Prilozi

  • WP_20150403_003.jpg
    WP_20150403_003.jpg
    304 KB · Pregleda: 54
06.11.2013
5
1
3
evo ja sam vec dulje tu na forumu al nikad nis od mene hahahaha
pa me zanima dali je pre rano za sadit posto nemam lampu nego bi stajalo na prozoru
ima sunca od 8-12h
ili da stavim van u teglu za jedno 1-2 tjedna
stavio sam ove domace pa je jedna nikla al sporo to nekak ide
a kupio sam
Pyramid Seeds Wembley
jel zna neko nes o toj sorti tj. jel ko uzgajo to
cisto me zanima kolko je velka narasla
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
rano je.. i od prozora nista, izduzit ce se.. pocni iza 20.4. sa klijanjem sjemena pa malo ostavi kod sebe 10-15 dana dok ne naraste pa onda nosi na sajt ili di vec mislis saditi, ja sam imao prosle god wembley i jako mu se veselio al ga je nesto pojelo dok je bio jos mal tako da nista od njega jbg :)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
bolje onako u maramici ili u casi vode kako je opisano na forumu, mozda malo potraje dok ne izade iz zemlje onda ces htjeti cackati po zemlji pa mozes unistit klicu, ovako znas da je proklijalo, i odma u zemlju
 
06.11.2013
5
1
3
ok onda cekam jos strplen spasen

nego mogo bi na balkon stavit di imam sunca cca od 12-13h od 18-19h je to dosta dok ih ne preselim na sajt

ili da kupim neku ovu stednu zarjulju za ti 2tjedna
molim preporuke zarulja




***
nemoj pisati post za postom, koristi opciju dole levo da uredis postojeci
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
17.11.2013
90
92
18
Pozdrav,
evo imam prvi prblem kod prvog growa: 05.04. sam stavio natopljene sjemenke (12h) u manje teglice (mislim da su 2l).
Zemlja je Light Mix od biobizza.
E sad zemlju sam stavio napravio rupicu od 2-2.5 cm,stavio ih unutra i zalio..na 8 teglica sam potrosio oko 1.3l vode.
E sad malo sam skeptican da ih nisam pre duboko stavio?? da zaljevanje nije stisnulo zemlju?!
Jedna je izašla, druga se sprema koliko vidim.ali brinem se za ostale, danas je 4. dan i ne znam dal da se brinem ili ne?!

i da, od kad je prva izasla stavio sam ih sve pod 200w CFL, temp (23-25) vlaga (40-70).
Hvala svima na odgovorima
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Dok nisu izašle bile su u mraku? Najbolje pod svijetlo čim se stave u zemlju. 2-2.5 je malo duboko ali ako je jedna trebale bi sve. Obično treba 3-5 dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420_DUDE and L0oD

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
Pozdrav,
evo imam prvi prblem kod prvog growa: 05.04. sam stavio natopljene sjemenke (12h) u manje teglice (mislim da su 2l).
Zemlja je Light Mix od biobizza.
E sad zemlju sam stavio napravio rupicu od 2-2.5 cm,stavio ih unutra i zalio..na 8 teglica sam potrosio oko 1.3l vode.
E sad malo sam skeptican da ih nisam pre duboko stavio?? da zaljevanje nije stisnulo zemlju?!
Jedna je izašla, druga se sprema koliko vidim.ali brinem se za ostale, danas je 4. dan i ne znam dal da se brinem ili ne?!

i da, od kad je prva izasla stavio sam ih sve pod 200w CFL, temp (23-25) vlaga (40-70).
Hvala svima na odgovorima
malo su dublje,cekaj izacice a i puno si vode cepio... prskalicom samo pri vrhu nakvasis,koliko da je zemlja vlazna.. sad imaj malo strpljenja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 420_DUDE