Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
Kakva su vam generalno iskustva sa GHS oko klijavosti? Nikad nisam cekao duze od dan i po do dva da proklija, ovaj put cekam GHS seme, prolazi cetvrti dan i nista. Po mom dosadasnjem iskustvu, ako ne grune treci-cetvrti dan, ispostavi se da je corak :plac:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Brufem

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
267
1.232
143
Jamrock
Kakva su vam generalno iskustva sa GHS oko klijavosti? Nikad nisam cekao duze od dan i po do dva da proklija, ovaj put cekam GHS seme, prolazi cetvrti dan i nista. Po mom dosadasnjem iskustvu, ako ne grune treci-cetvrti dan, ispostavi se da je corak :plac:
Meni su proklijala sva tri semena od GHS jedan lemon cheese, holy punch i jack herer 3/3
 

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
Temp je oko 25c, mecem direkt u saksiju pa u box. Vlaga je takodje optimalna, ostaje mi da cekam jos koji dan.
@Vetrenjaca123 , kod mene Dzeci Hereri proklijali za dan isto, sad je u pitanju B. Bang
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ja sam jedao, od onih, sto se zaklinjao u ghs; cak i za 70% klijavosti, ali eto, vec par godina nista od njih ne uzimam, a pogoto sad kad nema vise franka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ilidan
07.07.2013
4
0
1
Pozz groweri. Imam dilemu pa su savjeti dobrodošli. E ovako menke su 15.5 stavite na klijanje, 19-og sam ih stavio u pot od 1L i zalite kišnicom. Obišao danas i sve su vani imaju oko 10cm :) E sad mene muči hoće li moći ostati u tim potovima od litru barem do 1.6 jer javljaju još kiše iduči tjedan a nebih ih još vadio iz boxa, ili da tražim veči pot prije nego što ih zabijem drito u zemlju???
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.661
11.877
358
Socotra Island
eelslap.com
Proveri koren , pogledaj na dnu potove pa vidi kakvo je stanje, ili sacekaj da bude suva zemlja skroz pa izvadi biljozu i vidi je li koren pojeo skroz zemlju. Ako je probio mnogo koren napolje, i ako vise nema gde pazljivo ih presadi u vece saksije pa ces ih lako napolje posle. Mada kontam da nece biti problem za par dana, mogu samo da stagniraju malo a ti svakako pazljivo prati situaciju.
 

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
@Skil imao sam isti problem nedavno, s tim sto su u pitanju autosi. Prema savetima, prebacio sam u vece potove, dok se vreme ne popravi malo.
 
07.07.2013
4
0
1
@trevor a nadam se da neču biti primoren presadjivati još dva puta, najvise bih volio da izdrže jos koji dan u ovim litarskim potovima pa onda u zemlju da ju puno ne stresiram, kao sto kaze irieman samo pažljivo pratiti situaciju i nema brige :) @grouchy ma nisam baš zadovoljan sto je kraj maja a curke tek na dva listića, trebale su vec biti za topiranje, ali stiči če ne sikiram se, jbg nisu sative ove godine ali samo zato uzeo Serious Happines koje imaju kraće vrijeme cvatnje tako da ce to doči na isto, nadam se prije mraza.. Mislio sam ih ja jos u aprilu stavit na klijanje, ali frend radi u meteorološkoj pa mi je rekao da ce maj biti izrazito kišan i dosta hladniji od prosjeka tako da sam zato odgodio.
 

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
@grouchy znao sam da ce vreme biti sugavo ali se nisam nadao ovakvom potopu. Preko 30 dana kishe, sa po dan-dva pauze. Jedared sam cekao jun iz istih razloga i onda me sjebala ekstremna susa, zaprzilo mi sitno granje. Drugo je kad si u prilici da nalivas po potrebi.:sun2:
@Skil presadi ti to, ja bih bez razmisljanja, samo se kod autosa dvoumio ali nije bilo nikakvih smetnji.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: AnnaNirvana

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
i tAkO, doslo vreme i za moje semenke.

sveto trojstvo!

DSCN0106.JPG

ovo desno C, ustvari je zapadno S :D limun skank od ghs, preko tri godine staro seme, poslednje sto imam, valjda ce proklijati.
ne bih da rasklijavam sensi skank jer se oseca preko 20 metara kad nema vetra : (
x je libery haze, a K je kush, to svi znamo :)
 
04.08.2018
26
6
3
29
Cao drugari imam problem ako mozete da mi pomogne te kupio Sam seme feninizarano I kupio diskove u *********** I stavio seme al 13 Dana cekam da izadje na povrsinu I nece Malo Sam otvarao I gledao po par milimetara Bela klica al nece na povrsinu ako mozete pomozi te hvala vam Puno...
 
Poslednja izmena od urednika:
04.08.2018
26
6
3
29
Quote:
Originally Posted by nitro.screw
imam biljke od mjesec ipo dana i do sad su bile u boxu,i danas sam ih presadio u prirodu tik uz potok..dobra je zemlja i imaju vlage,a imaju i dosta sunca...ima li nade iako su se pocele susit zbog kisele zemlje u casici??


ako zemlja nevalja suse se odmah a ne posle mesec dana ... vise ce biti da je vlaznost velika a slaba ventilacija...

ako si ih drzao na 16/8 ili 18/6 24/0 nemoj da ih iznosis jer ce ti odmah procvetati,bolje ih gaji unutra...
Cao Imam jedan problem mozda bi mogao da mi pomognes bio bi ti zahvalan imam seme uzeto preko I diskovi Koji se naduju I stavis seme I tu ima humusa sitnnog lepo I 13 Dana neizlazi na povrsinu juce sam otvarao par klice su bele negde nije ni krenula I nista se nedoganja stalno su na suncu I toplom ne kapiram hvala Puno
 

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.477
8.738
258
out of space & time
@Pitt bull Stavi u casicu cca pola litre (tipa od pavlake..) neku od provjerene/preporucene zemlje (ima tema na forumu), ubaci svaku sjemenku u posebnu casu naravno. Ne duboko, nekih pola cm recimo, i odrzavaj vlaznost.. ako ne izadju za 4-5 dana mozda ni nece ko to zna..

Sledeci put u slucaju problema prilozis i fotku.. i naravno prvo prelistas forum pa onda sadis..;)
 
04.08.2018
26
6
3
29
@Pitt bull Stavi u casicu cca pola litre (tipa od pavlake..) neku od provjerene/preporucene zemlje (ima tema na forumu), ubaci svaku sjemenku u posebnu casu naravno. Ne duboko, nekih pola cm recimo, i odrzavaj vlaznost.. ako ne izadju za 4-5 dana mozda ni nece ko to zna..

Sledeci put u slucaju problema prilozis i fotku.. i naravno prvo prelistas forum pa onda sadis..;)
@Pitt bull Stavi u casicu cca pola litre (tipa od pavlake..) neku od provjerene/preporucene zemlje (ima tema na forumu), ubaci svaku sjemenku u posebnu casu naravno. Ne duboko, nekih pola cm recimo, i odrzavaj vlaznost.. ako ne izadju za 4-5 dana mozda ni nece ko to zna..

Sledeci put u slucaju problema prilozis i fotku.. i naravno prvo prelistas forum pa onda sadis..;)
Hvala brat mogu I sliku da ti pustim a nerazumem jel da seme Vadim iz kontenjera malih msm tih diskova Hvala brat Puno