Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.10.2019
1
0
1
40
Pozz stavio sam sjeme u casu i nakon 9 sati ono je potonulo pa me zanima hoce li proklijati sta mislite i gdje bi se moglo naci sjeme u bih.lp
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Ekipa trebam malu pomoc. Planiram i ove godine saditi out ali ubaciti i fotoperiodne. Posto nemam vremena cekati da zavrse cvijetanje(jer tad idem na teren) zanima me jel netko od vas ima iskustva iz indoora u out izbaciti biljku, s tim da ju vec u indooru flipa na 12 12 i pokrene cvijetanje?
Naso sam par zanimljivih sorti koje cvijetaju 8 tjedana tj 2 mjeseca pa sam planiro u boxu odradit vegetaciju cca 2 mjeseca( 1.5- 1.7) i onda izbacit van da mi zavrse do 9-og mjeseca ili sredine devetog, jer 1.10 idem na teren pa da ih stignem osusit. Znam da ce mi problem biti odnjeti biljke na sajt jer su velike ali cu se snaci, a i sto se temperature tice odradit cu vege s LED om i stavit dobru ventilaciju.. Jel imo tko takvo iskustvo?

Edit: ne znam gdje pitat pa sam ovdje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
s tim da ju vec u indooru flipa na 12 12 i pokrene cvijetanje?
Naso sam par zanimljivih sorti koje cvijetaju 8 tjedana tj 2 mjeseca pa sam planiro u boxu odradit vegetaciju cca 2 mjeseca
nejde to tako frend,mozes ti da njoj da pokrenes cvetanje u indooru ali kad je izbacis vani i ako nije kraci dan ona se vrati u revegetaciju i ponovo vegetira,dan se u outdooru skracuje tek tamo oko 10 avgusta ili kasnije cak sve zavisi...;)
 

NewPlayer

Aktivan Član
14.06.2018
809
5.172
233
Gledo sam fast verzije na netu i najbrza koju sam nasao je 2 mjeseca. Zato sam i pito ovo iznad jer mi nije palo na pamet niti jedno drugo rjesenje za fotose. Ima jako puno autosa s velikim postotkom thc-a i onih koji daju dobar urod ali radi se o tome da zelim izazov s fotosima jer nikada do sada nisam imao, samo to :)
Jel imas iskustva s nekim koje bi mogo preporucit? Sadim u kontinentalnoj klimi.
 
22.12.2018
4
2
3
30
Kao i svaka...spremna je za van, čim malo ojača (cca. dva tjedna starosti).:)
Btw. ne planiraš valjda sad sadit vani? :)
Ma kakvi bato . I joy jedno pitanje kad mogu poceti da djubrim automate????

I joa jedno potanje ako je napolju toplo da li dok je mala moze da bude napolju naravno u kontrolisanim uslovima ali napolju ili bar nocu da je sklanjam il kako pisi mi molim te
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Vidim, mrsko ti je čitati.:)
Malo se upoznaj sa forumom, prije nego počneš rešetat sa pitanjima koja su ti odgovorena na forumu već više puta.
Automati ili foto, nebitno...ovisi o zemlji u kojoj uzgajaš i o strainu, najčešće svaka kvalitetnija kupovna zemlja/supstrat ima dovoljno hranjiva za početak rasta (3 - 4 tjedna), gnojiš kada biljke pokažu (pratiš promjene na lišću) da im je potrebno.

Ne razumijem te, kako misliš..."vani je ali u kontroliranim uvjetima"?...ne može tako, ili je vani ili je u kontroliranim uvjetima (indoor). Možda si pod time mislio da je vani u tvom vrtu ili na balkonu...u svakom slučaju, prouči malo ovo i bit će ti sve jasnije;
 
Poslednja izmena:
22.12.2018
4
2
3
30
Hvali brate prosao sam taj dnevnik od tarzana i mnogih drugih vise puta al u svako slucaju nastavicu da istrazujem
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
13.04.2020
3
0
1
23
nikad mi nisu jebene semenke proklijale, sad sam stavio u cep od boce u vodu na 24 sata da ostavim pa onda u mokri papir. jel problem mozda to sta su semenke pre stare il nes? jel treba bit toplo? koja je tajna
 

Prilozi

  • seme.jpg
    seme.jpg
    17,2 KB · Pregleda: 43

Jojoman

Banned
Banovan
08.02.2011
2.276
11.277
358
Pa treba ti bit oko 25,bilo bi idealno. Koliko si ih držao u maramici, jel ti u ijednom trenutku presušila maramica dok si klijao.sjeme brendirano ili domaće?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Stipe

kek

Aktivan Član
09.03.2020
191
849
93
Ne treba ih držati u vodi i maramici.. u mokru maramicu stavis na jedan pjat, prekrijes pjat alu folijom i stavio u box na 24 sata možda i manje.. ugl temperatura oko 25.
 
13.04.2020
3
0
1
23
Jednom sam drzao u maramici ali je bilo u metalnoj posudici s poklopcem pa sam konto bilo pre hladno jer metal hladno i posle to dosle gljivice i ta sranja na to,
gledao sam videe gde ljudi prvo u vodu stave na 24h i onda u papir, sad sam to ostavio u ladici i msm da je sobna temperatura, jel sobna temp pre hladna? jer moram pored racunara stait?