Klijanje - rast u casi - presadjivanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.03.2015
59
8
8
Pozdrav svima. Od kanabis org naručene sjemenke. Automati. 15h u vodu i onda su poredane na wc papir prekrivene wc papirom. Kako je vrijeme vani hladno odluci sam povise sjemena montirati led reflektor i stavio sam ih na razmak od 20 cm. Hoce li bit korisno??
Prosli i preprosli tj ubaci sam u vodu i wc papir nijedna nije nikla tj pustila klicu. Baci 10 sjemenki. Sad nove sjemenke cekam 2,3 dana.. pomoć
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.754
10.028
358
A jesil nakvasio taj papir? Uzmeš ubrus, otkineš 3 komada, poredaš jedan na drugi i presaviješ. Pokvasiš papir, iscjediš, nako, srednje stisneš, da ne bude ni premokar ni presuh. Na jednu polovinu staviš sjemenke i preklopiš. To staviš na tacnicu i omotaš prozirnom folijom. Sve skupa staviš na resiver ili na taj upaljeni reflektor. Za 36h odmotaš sve i provjeriš jel šta izbilo, ako nije pustiš još 12h pa provjeriš. Papir se ne smije osušit za to vrijeme, ako je potrebno pokvasiš ga malo. Ako ovom metodom ne prokliješ, nevalja ti sjeme.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Druze. Sjemenka ide plitko. Tipa 1 cm u zemlju. Kad zalijes danas, sutra je taj dio gonji vec suh. Tako da ako budes davao svaka dva tri dana pozdravi se sa sjemenkom :) Preporuka je svakih 10-12 sati pospricati s kapaljkom ili onom prskaljkom gornji sloj zemlje. Savjeta majko moja...
 
16.03.2015
59
8
8
Ja sam od 20 sjemenki vidi corak. Nije mi prvi puta i upoznat sam svaku drugu sezonu. Ovu sezonu neznam gdje u hr narucit sjeme PROVJERENO. A postavim ode pitanje gdje kupit izbrise se moj komentar. Bas vremena nemam za ode njušit i isprike sto pitam ponovo isto pitanje. Provjerena stranica u hr da mogu naruci nove automate
 

Čađara

Aktivan Član
28.01.2021
210
812
93
30
Kingdom City
Marihuana života mi. Ne znam jesi li upratio, pisao sam na chatu danas. Imao sam problema sa klijanjem pa sam jednu sjemenku razdvojio tj skinuo opnu i ubacio u zemlju i eto, tako izgleda.
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
ne znam drug. ta sjemenka je morala bit velika skoro ko nokat.... barem po slici izgleda toliko veliko. doslovno ko da je grah krenuo.
vidjet ces kroz 2 dana sigurno sto je :)
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ne moze ta "zemlja", mislim moze ali ne kod pocetnika :)
na tu saksiju ovako kako sada izgleda ide deci vode na par dana po biljci.

procitaj malo ovde



 
  • Sviđa mi se
Reactions: serviser
01.06.2021
3
0
1
23
Hvala brate,pre nego sto sam je posadio super sve i od tad se gubi samo,presadicu je opet u novu i vecu saksij,uzecu zemlju compo sana i zasaditi je skoro do ova dva lista i pustiti je...Koliko napolje da je drzim na suncu i od koliko litra saksiju bi mi preporucio?