klijanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.04.2015
0
2
3
34
pozz novi sam na forumu malo sam ga istrazio i drago mi je sto postoji ovakva stvar na za nase prostore tj. na domacem jeziku. ovo mi je prvo uzgajanje i planiram da je plasiram na balkon e sada razlog zbog kojeg sam otvorio temu je sljedeci. Jucer sam stavio sjemenke na klijanje u ručnik i trebale bi biti gotove sutra, danas sam ih provjeravao jedna se vec otvorila, pitanje je mozda malo glupo ali novi sam u ovome tako da mi ne zamjerate posto je sutra ne mogu nikako posaditi hoce li biti nekih komplikacija ako ostanu u papiru duze od predvidjenog tj. 2 ili 3 dana nakon klijanja ? :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Neće

Za ovakve stvari nema potrebe otvarati temu. Ako ces izbivati mozes je piknuti u zemlju takoder. Ne moras cekati nista.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Klice znaju jako brzo rasti pa postoji opasnost da je slomiš ili oštetiš prilikom sađenja ako naraste velika.
Tako da odmah u zemlju kako ti je i Bizzo savjetovao i nemaš brige :)
 
14.04.2015
0
2
3
34
tamara hvala, bizzo takodjer hvala za odgovor da nece biti komplikacija a temu sam otvorio bas zato sto je ne mogu sutra staviti u zemlju tj. ne mogu postaviti zemlju jer mi dolaze neki gosti koji gledaju sve po stanu pa i balkon
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Pa reci da si posadio kukuruz. Tako tako će sjemenka biti ispod zemlje.
 
14.04.2015
0
2
3
34
ne mogu reci da sam posadio kukuruz jer kad opet dodje pitace gdje je onaj kukuruz a ja planiram da to zastekam kada opet dodje tebi svakako hvala jer vidim da si iskusan decko dobro ce mi doci tvoja pomoc a i ostalih u toku sljedeca 2 mjeseca
 

t@mara

Aktivan Član
10.12.2013
2.278
5.762
258
9
Niš onda imaš dvije opcije,ili u male posude pa u ormar sa njima svakako im svjetlo netreba dok su u zemlji ili ćeš biti jako pažljiv prilikom sađenja ako narastu velike klice :)
 
14.04.2015
0
2
3
34
@Power ma dolazi mi najvise jednom mjesecno i bas se potrefi dan poslije stavljanja na klijanje da mi kaze da dolazi a negdje napolju se ne usudjujem jer ne posejdujem automobil valjalo bi mi dolaziti da zaljevam izofirao bi taj site koji bi mi trebao biti blizu a i posto mi je prvi put zelim da tetaljno pratim razvoj tj. da mi je uvijek pred ocima jedini problem sa tarasom je 7-8 sati sunca tako ce ce harvest biti premalen ali sta se moze.
@ tamara hvala na informaciji da im svjetlo ne treba dok su u zemlji znaci ormar je opcija :)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Za to ne brigaj. Brigaj za te frendove. Jer to na balkonu će ti biti živo do 15.09. sigurno ;)
 
14.04.2015
0
2
3
34
ma ok to sam napisao odprilike jer racunam da ce 2 i po, nece preko 3 sto posto. a o devetom mesecu ni ne razmisljam
 

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Sad kažeš da dolaze jednom mjesečno ti 'gosti' i frka te je oko obične tegle zemlje da vide, kako će bit idući put kad ti dođu, a ti imaš biljozu od pola metra? :D
 
14.04.2015
0
2
3
34
vidim da ti je dosadno pa si se zato javio da me "naruzis" a pitanje je bilo da li ce se klice upropastiti ako ne budu posadjene na vrijeme a nisam znao da im ne treba sunce dok ne izadju iz zemlje tj. svakako sam ih sad zastekao i jos cu jednom najvise 2 puta u sljedeca 2ipo mjeseca. a odgovor je iduci put kad mi dodju opet cu je staviti u stek na 2-3 sata.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.