klijanje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
14.04.2015
0
2
3
34
to mi je i bio prvobitni plan jer imam sjeme vec od decembra prosle godine ali zbog nedostatka sredstava za ventilatore sijalice i ostale zajebancije i sad kad se vrijeme lagano proljepsava odlucio sam se sa ovu opciju jer ne mogu vise da ih gledam pored sebe a vani 25 stepeni nisam mogao da izdrzim. ostavio sam i jednu za indoor ako si se bas toliko zabrinuo za mene :D
 
17.12.2013
12
26
13
Pozdrav ljudi , evo i moj prvi post , pisem ga ovamo jer ne zelim otvarati novu temu bezpotrebno jer vidim da moderatori mrače na to ;) a i vidim da ce tema brzo pod lock pa rekoh da iskoristim situaciju .
Prije 5 dana sam stavio svoju sjemencicu speedy chile-a pod maramice kako je i opisano , ali nista se nije dogadalo :mad: e onda sam procitao da je najbolje stavit u casu vode i ljudi moji ona mi je klijala pred ocima , u 24 sata evo klica je dobrano vani .Tako da taj nacin toplo preporucujem svima :D Tek sutra kupujem zemlju pa se bojim da joj nece bit previse vode ? Sutra bih je stavio u zemlju , pa me sad zanima hoce li se klica razvijati ako bih je stavio u kuću pod prozorima da dobiva sunca , nekih tjedan dana bih trebao tako , jer zbog financijskih razloga jos nisam kupio cfl-ovku (inace , ostatak box-a je spreman ) . Nadam se da nisam previse fulao temu .:rasta::rasta::rasta:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.