Klijanje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
21.09.2015
12
1
3
39
kad nisi imao sta pametno da napises,bolje da nisi ni ovo pisao

* * *
iz pravilnika
Nema potrebe da citirate post ako odgovarate odmah nakon njega. Citira se ako se između vašeg posta i posta na koji odgovarate nalaze dugi postovi ili ako vaš odgovor prelazi na drugu stanu teme u odnosu na originalni post. U suprotnom samo bespotrebno duplirate postojeći tekst i doprinosite težoj preglednosti foruma.
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
a imas sve u prvom postu koji je na pocetku foruma velikim boldiranim slovima AMATERSKI INDOOR vodic ne znam sta pitate stalno nesto sto ima na pocetku.
evo da ga moras trazit i gubit se misleci gdje je nego cim udes u indoor eto ga ogromnim slovima ima sve od a-ž kako uzgojit biljku
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
kad nisi imao sta pametno da napises,bolje da nisi ni ovo pisao
kad ti nisi imao sta pametnije da pitas, bolje da nisi pitao ni ono, pogotovo sto ti odgovori stoje na forumu. devet dana si na forumu i vec poceo da pametujes i delis savete sta je za koga bolje. aj polako malo i citaj, edukuj se ako planiras neki grow zavrsiti. krenuti je lako, al ga treba i zavrsiti kako spada. a moze se ko nije lenj citati i uciti, tako da je za tebe bolje da citas a ne drugima da govoris sta je za njih bolje. i procitaj pravilnik foruma ako nisi, da se ne ganjamo posle
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Smells
20.09.2015
3
2
3
34
Beograd
Pozdrav svima, kao novi clan necu mnogo da pricam. Pre 2 dana sam izmedju dva papirna ubrusa stavio seme sa ulice (tamno, sa belim sarama). Vec danas je se semenka otvorila i pocela je da izlazi klica. Redovno sam vodio racuna o zalivanju, a dovod svetla je bio non stop (stedljiva sijalica). Dakle, samo malo paznje i bice sve kako treba. :gled:
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
ne treba ti sijalica dok je sjemenka u fazi klijanja...dovoljno je da na tanjurić staviš menku koja je između dva papira,pomočiš i poklopiš sa drugim tanjurićem da ne gubi vlagu brzo.držiš na sobnoj temperaturi.
 
15.06.2015
7
7
3
Ja imam super tehniku za klijanje koja mi je svaki put uspjela.... Staviš sjemenku u wc papir, dobro zatvoriš, dobro smočiš (ja smočim papir i ne ocijedim. ako se osuši smočim opet) i staviš na zagrijani radijator. Nakon par sati, a obično ostavim preko noći, sjeme počne klijati i stavim odmah u zemlju. Bitno je da sjemenkama bude toplo i vlažno. I to ti je to :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ever_blazin
01.11.2015
56
106
33
Kako da postupim,dakle stavio sam proklijane sjemenke u zemlju i malo bacio zemlje po njima i upalio im svijetlo tj tajmer podesio 18/6 ...jel to u redu il...
 

NoVaseline

Aktivan Član
13.10.2015
102
291
63
61
Balkan
Iznikla mi je jedna semenka prekjuce ali ima ljuspicu na glavi.
Prilicno je zatvorena, mislim da bih ostetio biljku ako krenem da je skidam.
Imate li savet sta da cinim?
 

cikinodetence

Banned
Banovan
09.11.2015
43
5
8
39
meni se desilo danas tj malopre da kao da vidim klicu da izlazi iz zemlje onako vidi se bela zila savijena u zemlji je i sa jedne i sa druge strane kao da sam ymiji zabio i glavu i rep u zemlju:fuck:i to sve tri klica je bila velika isrivudana i stavijo sam je na dole.
U pocetku nisam dirao par sati medjutim malopre sam jos malo prekrio zemljom i poprskao valjda ce biti oke:whato::
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.