Klik, tajac pa ulazak u vrata paranoje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blackworld

Banned
Banovan
10.05.2017
1
3
3
27
Zdravo svima. Pusim vutru vec 2,5 godine. Imam veliku toleranciju ali imam lose tripove i dalje. Sve se desi u sekundi kao na jedan klik obaraca na pistolju.Isprebacuje mi se film. Ovu vutru smo pusili davno pre godinu dana, pukne te u glavu i dobijes temperaturu mi smo je opet uzeli i slabije nas radi sada. Ovako sam poceo da se osecam paranoicno: -Ima jedan drug vikendicu i zove nas drustvo kod njega i sad ima novih u drustvu neki momak i devojka i stalno cute i kad su dosli ja sam se trudio kao lud da ih zapricavam pokazivao im sta igramo sve na soni cetvorci, bukvalno moj mozak na marihuani 100 stvari odjednom konta i svi se smeju dok pricam i uzivaju. -Jedan lik psihopata iz drustva ubio psa nozem jednom i pricao mi je kako je danas nekog drugog psa uzeo i bacio sa grade. -Izasli na splav celo drustvo veceras ja otisao da narucim pesmu Xenia "Ja bi svaki dan" i ne daju da se naruci zatim krece ista ta pesma za 30sek. Posle krece pesma "Mahinalno" a obe sam narucio tim redom kod druga na 18-om nedavno. -U vikendici ja se setam hodnikom i kontam promenila se pozicija zidova i svega i onda skontam da sam na 1. spratu a ne na 2. -Na zidu odma pored vikendice neko napisao sprejem ime nase drugarice i moje ime i srca okolo posto mi se ona svidja.Njena drugarica kaze da nema nista stim a da Milena dolazi samo sa njom do vikendice, sama ne. -Upadali smo u neki stari objekat tj fabriku i zena nas videla i izvadila telefon i zvala policiju. -Vikendica je stara sagradjena davno i stalno cujemo neko da trci da se seta,vidimo svetlo.2 druga su rekla da su videli lice coveka na prozoru. Da li nas to plase deca koja su se tuda motala pre? 0,2, 03 godiste u 12 uvece po mraku? Ne bih rekao. -U sobi de je soni zidove smo iscrtali i ispisali grafitima dok smo bili pod marihuanom te ideje su toliko kreativne i cudne i jezive da meni bude lose. -Dodjem kuci i kazem bratu da cu kupiti gitaru elektricnu posto slusam metal dugo i on mi se smeje i pitam se zasto sve govorim bez razmisljanja? -Poceo sam da pustam kosu zbog frizerke i jer sam metalhead i razmisljam na splavu da li ja ljudima izgledam kao neki cudak? Homosapiens? -Izadjem sa splava, dodjem kuci,ako mi nesto smeta to je puno ljudi,guzva, preglasna muzika i prevelika atmosfera. ........................Za mene je sve ovo zajedno postalo previse i izazvalo lose tripove. Samo jedan klik i gotovo. Kao prva domina kad obori drugu,trecu pa ceo red. -------------------Molim admine da ne brisu temu vec da je premeste ako joj ovde nije mesto!!!!!!!!!
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Brate mili ti si oličje svjetske negative i pod hitno potraži pomoć psihologa i psihijatara.
Pa ja gledam tvoje postove, to su same negativnosti, umireš, tjelo ti se gasi, paranoja, vrata paranoje, loši tripovi, muka :fuck:. Znači pod hitno stručnu pomoć jer ti ovo naginje na paranoidnu shizofreniju. Đizzz imaš 21 godinu, ja da sam tako razmišljao sa 21 godinom vjerovatno bih si opalio šamar da dođem sebi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
@Blackworld
Tekstovi su ti nepovezani, konfuzni, bez ikakvog dubljeg smisla. Pises trenutne misli, koje ti se motaju po mozgu, pod uticajem THC-a.
Otvorio si dvije, po konfuznosti, iste teme u roku pola sata.

Bilo bi lijepo da napises neki post kad nisi napusen. Neka svoja razmisljanja, ideje, planove, zivotne ciljeve..
Nemoj pusiti i daj sebi truda, pa napisi nesto smislenije.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
Molim admine da ne brisu temu
admini sigurno nece, nije im to posao. a nece ni modovi. no ti bi svakako trebao da izbrises te nebuloze iz svoje glave jer ces duboko da zaglibis a onda povratka nema. idi istrci par kilometara, uhvati koju curu za guzu, tusni se ladnom vodom, pogledaj neku komediju, izadji sa ekipom koja pozitivno misli a ne da caskas sa psihopatama... odani bre od vutre ako ti ne prija, vidis da si prilicno vulnerabilan. i daj smanji sa negativom na forumu, koliko god tema da otvoris sve se svodi na isto i dobijas iste odgovore. ako ne mozes sam da se ispetljas potrazi strucnu pomoc, to nije sramota nego odgovornost prema samom sebi
 

Blackworld

Banned
Banovan
10.05.2017
1
3
3
27
Evo mene opet.....molim admine da obrisu temu. Napisao sam sve izmisljene stvari koje se nisu desile i koje nisu tacne i sve sam uvelicao a razlog tome pise u jednoj mojoj temi koju sam vec otvorio

Ne pustam kosu ne slusam metal, kratko sam osisan itd... msm da sam vec odavno trebao da dobijem ban od admina :clap::
 
Poslednja izmena od urednika:

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Dugo neko ni zatrpao forum ko ti:upiii:.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.