Klima umjesto ventilatora?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.01.2013
69
18
8
41
Prvo pitanje bi bilo je li netko radio turu ljeti i moze li klima zamjeniti ventilator? Prostorija je 8 kvadrata, ima usis direktno s vana, kako bi to uopce funkcioniralo? Prostorija ima dobru izolaciju.
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Dok ne probaš,nećeš znati.. Naravno da je izvedivo growat preko ljetnih vrućina ali uz uvjet da imaš klimatiziran prostor i jaku ventilaciju.. sve je moguce sam treba truda i volje.. sretno u naumu..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
14.01.2013
69
18
8
41
Dok ne probaš,nećeš znati.. Naravno da je izvedivo growat preko ljetnih vrućina ali uz uvjet da imaš klimatiziran prostor i jaku ventilaciju.. sve je moguce sam treba truda i volje.. sretno u naumu..
Imam jaku ventilaciju predvidjenu da ventilira taj prostor bez problema ali moram ugraditi i klimu. Pitanje za sve da li moze rashladiti ono prenosivo sranje ili moram ugraditi "normalnu" klimu ali me zanima moze li klima zamjeniti ventilator? Ne znam kako klima uopce funkcionira i koliko zraka izmjenjuje i koliko ga dobro filtrira jer ne zelim da se osjeti miris vani. Nisam nikada imao klimu doma, ne ukljucujem je skoro nikada ni u autu pa nemam pojma o tome. Ovaj ulaz bi zatvorio jer bi klima obavljala sav posao ili?
 

čićo mićo

Think Pink
28.02.2016
354
1.286
143
Klima ti ne izmjenjuje zrak nego služi za regulaciju temperature(grijanje hlađenje).
Kakva je to jaka ventilacija koju imaš,kada klimom misliš filtrirati zrak? Kakvo svjetlo misliš staviti unutra?
 
14.01.2013
69
18
8
41
Klima ti ne izmjenjuje zrak nego služi za regulaciju temperature(grijanje hlađenje).
Kakva je to jaka ventilacija koju imaš,kada klimom misliš filtrirati zrak? Kakvo svjetlo misliš staviti unutra?
ne znam jos ali uzecu vent set primjeren tom prostoru, i donji usis i gornji za vent su spremni.

I pretpostavljam da je to sve staroj baki za lijek?
za starog. ima rak. a ni ja nisam bas najzdraviji...
 
14.01.2013
69
18
8
41
600w ti je za 1,2x1,2m prostor..
a toliko kvadrata zvuci pomalo komercijalno.. zelim sve najbolje u lijecenju pozz
zbog cega zvuci komercijalno? koliko uopce u tezini moze skinuti s tog prostora i koliko ulja dobiti. radio sam jednom zimi i prinos nije bio nista posebno a ako ne mogu dobiti dovoljno ulja za nas cemu onda zajebancija oko svega? imam nekih problema sa bubrezima, ne znam uopce ni je li ulje dobro za to...
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ne pretjeruj,kak dečki vele s 600W hpsa napraviš čudo u boxu 1,2x1,2. Na 5 do 6 biljaka uz malo truda oko treninga uz vegu od mjesec dana moš dobit pola kile cvjetova. A od toga oko 50ml ulja kaj to nije dost? Budi realan i gledaj to tako.. ovdje ti ljudi ne pricaju bezveze neg iz iskustva i kak bi ti najbolje bilo.. za ovaj tvoj zamisljeni prostor sto pricas trebalo bi ti 3KW rasvjete sto je tesko za sakrit po potrosnji a time i hladit još gore.. razmisli o svemu i odluci pametno,sretno u izljecenju za oca..
 
14.01.2013
69
18
8
41
Ne pretjeruj,kak dečki vele s 600W hpsa napraviš čudo u boxu 1,2x1,2. Na 5 do 6 biljaka uz malo truda oko treninga uz vegu od mjesec dana moš dobit pola kile cvjetova. A od toga oko 50ml ulja kaj to nije dost? Budi realan i gledaj to tako.. ovdje ti ljudi ne pricaju bezveze neg iz iskustva i kak bi ti najbolje bilo.. za ovaj tvoj zamisljeni prostor sto pricas trebalo bi ti 3KW rasvjete sto je tesko za sakrit po potrosnji a time i hladit još gore.. razmisli o svemu i odluci pametno,sretno u izljecenju za oca..
ma ubacio bi mozda 2 lampe, 3 max. prijatelju koliko mu moze biti to ulja? ja nemam vremena da se s tim zezam opet nanovo kao neki od vas na forumu, moram u inozemstvo. sto vise razmisljam o ovome ideja o uzgoju ljeti mi se cini sve glupljom pa ce vjerojatno i ostati na ideji...
 

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Dal znaš uopšte koliko bi trave trebao,tj koliko ulja imaš u nameri,napraviti? Na 8 kvadrata možeš napraviti više kila,a možeš iskorustuti 2 kvadrata za biljke,a ostatak...nek pravi hladovinu,napravi neki box,ili šator u toj sobi.
Imaš na forumu gomilu ljudi koji rade u šatorima i boxevima od 2-3 metra, tj 5-6 biljki,više ti ne bih preporučio. Soba nek ima klimu,a u šatoru ventove ,tu stavi i filter,a pošto imaš mesta,napravi filter i nemaš da misliš.Koliko imaš vremena,tj kolko misliš dugo da čekaš do berbe? Pozdrav :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: cupavko