Kloniranje Detaljno

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Ovo je stvarno pomoglo.. Ja cu probat isfurat bez icega, mada sam trebao riskirat tih par kuna i odradit to normalno bez zahebancije.. thx!

Pitanje...

koliko dugo bi trebali klonovi (bez ikakvih pomagala) stajati u "hladu", dok ih ne izbacim na "sunce"
posto meni ok izgledaju.. al ne mogu znati jesu pustile korijen, u zemlji su.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
meni su proslog leta stajali u flasi sa vodom bar 3~4 sedmice pre nego sto sam video koren, onda sam presadio i polako navikavao na sunce, moras videti kakvo je stanje, ako imas vise komada zrtvuj jedan da znas jel krenuo koren, koliko su stari klonovi uopste, jer imaju povecanu vlagu u ovoj prvoj fazi... neka fotka mozda... i sto u off pitanje kad ima par tema o kloniranju :)
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
A evo stari su nekih 7 dana, nemam. imam 2 klona iz nehata capljeni ;)
Imaju vlagu povećanu dosta, trenutno su u kupani vlaga okolo 60%, špricam stalno i njih i kupaonu.
ne pitaj me, zalutao sam od toga svega :sick:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
sharp, probaj jednu secnuti na pola, uzmi samo prvih npr. 3 sprata sa listovima, mislim da su ti predebele grane i tesko ce pustiti koren, ja sam moje proslog leta drzao na balkonu u hladu i u tamnoj boci od tamnog piva (trebalo je jedno 3~4 nedelje da se pojave zile, al pojavile se kod obe), mislim da ne valja prozirna tegla, vlagu moras imati (pozeljno) iznad 60% u pocetku, orosavaj i prskaj sto cesce, ne znam da li valja odmah pod lampu, nisam licno probao ali imas materijala pa probaj na vise nacina, sretno

edit:
prebaceno u adekvatnu temu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: T-rex and usrname

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
nasijeci granja od tužne vrbe (onih tankih šiba što vise) u te tegle s vodom, prije će klonovi pustit korjenje. i svakako zamotaj tegle folijom da korjen ne bude na suncu kad se pojavi...
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
jednu cu ostaviti kak je,bez skracivanja
drugu cu napraviti kak power kaze
moram jos 2 skinuti:
jednu cu po metal receptu
dok cu drugu stavit u miks vode i nasjeckanih mladih grana od kiwija. imam i to u vrtu i vidim da vegetira nenormalno.
p.s. tegle nisu na suncu (svjetlu), samo vrhovi,.to sam ja bright i shadow rihtao da bi se uopce vidjele.
EDIT:
OSTACU SAMO NA TE DVIJE GRANE , SHARK POKAZALA STIDNE DLACICE(SLIKE NA LINKU S POTPISA)
 
09.02.2011
40
12
8
41
Pozdrav ljudi imam jedno pitanje u vezi klona.Jučer sam gledao biljke i pri dnu sam vidio da mi je kora oguljena i kada sam je počeo savijat znači LST pukla mi je i ja sao odma od nje otkinuo glavni vrh i uzeo ga za kloniranje.e sada me zanima stavio sam ga u jogurtić i u zemlju i radim sve po postupku ali neznam ako mi uspije dali da ga ostavim da raste vani ili moram radit unutarnje uzgajanje.i dali bi mi on sada trebao biti u hladu dok ne pusti korijen?hvala.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa nikako na direktno sunce, a ako pusti koren mozes sa njim gde hoces, trebalo bi da je kloniranje detaljno opisano u jos par tema, ukucaj gore u pretragu kloniranje i pogledaj sve teme kod kojih se u naslovu pojavljuje ta rec
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
idem upravo da topiram pa cu vrhove na kloniranje imam klonex,destilovanu,kamenu vunu mali box za klone u postojecem pa sta im bude probacu!evo ga gotovo
 
09.02.2011
40
12
8
41
Bok Pawer hvala ti na savjetu evo zanimalo me je samo ako mi uspije dali se mogu vani uzzgajat.ovog klona šta imam napravio sam ga od glavnog vrha jer mi je na dnu grane nešto jelo koru i kada sam išao savit je za LST mi je pukla pa sam probao od glavnog vrha napravit.šta misliš dali će to biti dobro jer je grana malo deblja a mislim da mi je to White Window biljka.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ako ti uspe moze slobodno vani, a da li ce da uspe to cemo tek da vidimo, svi ti drzimo fige, a i neka fotka ne bi bila na odmet ;) zaista nema pojma koliko je to "deblja" grana i kako reznica izgleda
 
17.11.2009
2
0
0
38
zdravo;imam problem sa klonovima;do sada mi je sve dobro islo sto se tice kloniranja od jednom pocelo je da se pri dnu stabljike gde trba da izlazi korenje stvaraju neke dzombe kao da je koren krenuo pa se sve prilepi i bude kao neka grudva umesto korenja.oni su odozgo lapi stoje tako nedeljama ali retko koji pusti.da li je to moguce od previse vode ili sta vec.probao sam i promenom hormona i bez hormona i u rockwall i jiffi i u kuglicama i hidroponski i bobbleponic(tu mi se stvaraju neke bale po dnu korenja i te ''grudvice '' i neznam vise sta da radim da ih povratim .imao sam skoro 100posto uspeha sada nista.molim te za pomoc ili nekoga ko bi mogao da mi pomogne prelistao sam i pregledao sve nigde reci o necemu tako slicnom.unaped hvala
 

crobigg

Aktivan Član
01.12.2011
91
27
18
34
Probao sam sa medom nije uspjelo baš tj je ali nakon dugo vremena je pustilo korjenje i to nešt malo... očito ovisi kakav med se koristi i još nešto..
Clonex je vrlo vrlo jak stimulant, a ovo na videu mi se čini kao da je sve u istoj posudi sa vodom.. što znaći da je moguće da se clonex raširio i do ovih klonova sa medom preko vode.
 

mikri mouse

Aktivan Član
01.04.2010
228
367
0
36
bas sam i ja mislia s medom provat znaci neide,neznam di da kupim gel ili tekucinu?napravit sam sam mislia boxic za klonove,taj link sam mislia s ovog foruma ako je neko napravia neki vjerovatno je,a imam vec zamisao kako ce izgledat