Kloniranje - Vodič

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

el granjero

secret targaryen
14.02.2015
271
785
93
ako kloniram na 18/6 i klonovi se uhvate, prebacim na 12/12 da odrasle biljke procvjetaju, klonovi prežive i nastave se razvijati kada vratim na 18/6 ili ginu?
 

el granjero

secret targaryen
14.02.2015
271
785
93
ništa još nisam ni zasadio, za sada se raspitujem
zasadio bi sjemenke i držao na 18/6, kada dovoljno narastu, klonirao bi ih i držao još na 18/6 dok se klonovi malo razviju i onda bi promjenio na 12/12 da mame procvjetaju, a klonove bi ostavio u istom boxu, pa me zanima kako bi na to reagirali
nadam se da sam dobro objsnio
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.996
34.378
2.598
probaj pa ces vidjeti :)
Ako je u zemlji i ako se primio ..procvjetat ce kao i odrasla biljka.
A koliko ce dati to je vec drugo pitanje ;)
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

el granjero

secret targaryen
14.02.2015
271
785
93
a ako ne želim da procvjetaju, ako ih želim sačuvat za sljedeći grow, šta da radim sa njima? imat ću samo jedan box
 

el granjero

secret targaryen
14.02.2015
271
785
93
glup odgovor ortak
ja pitam ljude koji znaju više od mene da mi pomognu savjetom, da sam htio da me neko vrijeđa jer znam manje od njega o nekoj temi išao bi u ured bilo koje državne institucije
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
glup odgovor ortak
ja pitam ljude koji znaju više od mene da mi pomognu savjetom, da sam htio da me neko vrijeđa jer znam manje od njega o nekoj temi išao bi u ured bilo koje državne institucije

Bez prepucavanja molim !!!

Ortak !!! Čitanje je majka znanja !!!

Ovdije sve ljepo piše a i svaka tema je obrađena više puta.Tako da češ 100% nači odgovore za svoje nedoumice.A kad se budeš odlučio nešto radit.Onda se pripremiš i kreneš,a mi čemo ti svakako pomoč u tvom poduhvatu.Al da još nisi ni započeo a tražiš ovdije da ti se drži nastava a nisi ni domači napravio.
No,no !!! Sory !!!
 

irieman

Voodoo Chile
Prijatelj Foruma
28.03.2013
2.667
11.915
358
Socotra Island
eelslap.com
Hajde biću ozbiljniji . Nije mi bio cilj da te vređam , ali dobio si odgovor na svoje pitanje iznad od jednog od najiskusnih ljudi ovde .
Okrenuo sam na šalu , a to šta ćeš raditi je samo tvoj problem . Ova tema se zove kloniranje vodič ,a ako imaš probleme postoje druge teme za to .
No hard feelings , izvini ako sam te povredio .

Preduhitrio me je malo dr. Smok sa odgovorom ...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
prati malo logiku i sve ce biti ok, sta hoces da cveta drzi na 12/12, sta neces da cveta drzi na 18/6. ne mozes i jedno i drugo u istom boxu. bem ga ako tu nesto nije jasno, moras odvojiti ako hoces tako kako hoces il drzi mamu u vege dok klonovi dovoljno ne porastu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

el granjero

secret targaryen
14.02.2015
271
785
93
to mi je jasno
ali htio bi znati da li mogu klonirati mame, držati klonove sa njima u boxu na 18/6 i kada su mame spremne za cvjetanje i kada prebacim na 12/12 sačuvati te klonove nekako za sljedeći grow? ako ih ostavim u boxu cvjetaju, ok, a ako ih maknem negdje van boxa, pošto će biti samo jedan, da li će preživjeti dok mame završe ciklus da ih onda vratim u box na 18/6 da nastave vegetaciju?
izgleda da ne znam baš postavit pitanje kako treba, ***** ga, i nisam vidio da se o tome priča negdje na forumu, možda zato jer nema smisla, ali ne znam dok ne pitam
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
da li će preživjeti dok mame završe ciklus
kako klonovi da ti prezive dok mame zavrse ciklus, jel znas koliko prosecno traje cvetanje. di ce da cuce dva meseca, na prozorskoj dasci. to mozes tako da izvedes jedino kad budu uslovi da klonove prebacis u outdoor, ovako il dva boxa (il jedan al da nekako pregradis ako mozes)
 
08.03.2012
34
88
18
12/12 sati neprekidno mraka = biljka cveta ''a ne 12 sati svijetla da ce bilka da cveta''.
18 svijetla i 6 sati mraka biljka ne cveta, nego raste.
16 svijetla i 8 sati mraka biljka raste polako i razvija visé zila, ali ne cveta.
posle odprilike 3 dana 72 sata sa 12 sati mraka, pocinje da ulazi u prvu fazu cvetanja, rastezanje ''stretch'' 1-3 sedmice, pas faza pre cvetanja de pocinju glave da rastu i zadnja faza gde se lave razvijaju .
kad bilka vec cveta ''12 sati mraka'', moze da se prekine, ako se povrati na 18/6, ali to nista ne znaci.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: silverlungs