Kloniranje

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
tipkam da napisem da je mit da se ne moze klonirati i dalje istinit ali ne kao nece klon uspjeti nego kao klon ako je bio u 35 danu a auto ide 90 dana kad se klonira nastavlja sa 35 dana i samim tim je beskorisno klonirati.

jedino ako planiras otkinut neke nize grane pa dodat u box ali biljka ce biti manja(jer kraci zivotni vijek ima) a ako si vec imao prostora u boxu sigurno bi stavio sjeme da dobijes puni potencijal a ne da uzmes 50%
 
Poslednja izmena:

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Mislim da nisi shvati o cemu je rijec!
Nije rijec o korisnom ili beskorisnom !! Vec dali se moze .
I ovo "beskorisno" je diskutabilno .
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
a moze ko i svaka biljka, ne znam zasto bi itko pomislio da ne moze postoje i druge biljke koje ne zavise od godisnjeg doba nego guraju po svom pa se daju klonirat.

a dobro pogresna rijec vise bi sjelo gubi puni potencijal, bilo koja druga metoda bi dala vise uroda i tako ali eto da se nebi svadali da moze se dobiti nesto od klona.

edit:
da power probao sam ista sorta u roku od 10 dana razlike zavrse obe a jedna biljka je naspram druge ogromna.nece umrjet ali hoce izgubit mlječne trihome
 

amneziaHaze

AluGrow
Banovan
19.04.2014
1.783
2.490
188
nisam mislio na potencijal kao jacinu nego kao na imas box i lampu od tolikoW sa tim klonom si zauzeo prostor koji je neka druga biljka mogla mnogo bolje popunit.

a ovo ostalo u pravu si moze se klonirat ,ista je kvaliteta itd itd....
hahaha a dobro gledas na sebe a ne druge dali bi ti mogao bolje za isti prostor i snagu uzgojit bolje ili isto pa onda gledas hoces li klonirati ili ne
 
28.03.2016
3
1
3
43
pozdrav ekipa,mala pomoc!klonovi su uzeti,korenje je pusteno i sve je ok za sad...klonovi su ispod 3x t5 od 24w....moje pitanje je koliko dugo mogu da ih drzim pod tim svetlom ili treba da dodajem
posto je box zauzet?hvala
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Jesi ih presadio u zemlju ?
Kratki odgovor je neograniceno, mozes i s manje svjetla u teoriji jer trebaju taman toliko svjetla da zive, al ce sporo rasti, medjutim tu tebi rast ni nije potreban. Ak se pocnu izduzivati onda krati grane.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trailerparkboys
28.03.2016
3
1
3
43
nisam jos...tako sam i mislio treba mi toliko svetla čisto da ih odrzim u zivotu.kontam da i kad ih prebacim u vece saksije ostavim pod istim svetlom,cisto da im se bolje razvija koren,jer mi trenutno rast i nije prioritet sa obzirom da je box zauzet......najlepse hvala farmeru
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Farmer

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Ako ti je korijen razvijen onda ih svakako odmah presadi u zemlju, u najmanju posudu (dobro ne sad cep od pive, al ono makar casu od jogurta) jer im treba hrana (ima je dovoljno zasad u zemlji, nemoj gnojiti) , u protivnom ce poceti jesti same sebe (uzimati hranu iz listova). Pozz ;)
 

Dvolicni

Aktivan Član
11.07.2014
692
2.367
163
Hrvatska
evo jednog od mojih klonova, biljke su u 6-7 tjednu cvjetanja, lolipao sam, pa da probam ugl vrijeme će pokazat.
klonovi.jpg
Dali da skidam cvjetove?
Dali da prebacim u tamnije posude?
 
17.05.2016
83
101
33
Beograd
www.vutra.org
-MOŽE, SAMO NAPRED!!!

-Seče se žiletom pod uglom od 45 stepeni grana koja ima minimum 3 para listova na sebi, umače se u hormonski prašak za dezinfekciju i okorenjivanje i stavlja se u ''čistu'' zemlju, za preostali proces SREĆNO!!!
 
Poslednja izmena od urednika:
26.04.2015
12
26
13
31
Pomoc ljudi ,imam tutankhomon automata .. 2 tjedan cvjetanja .Ima jedna grana pri dnu na kojoj su doslovno samo dvije tri pistile . Kupio sam hormonski prasak i mislio presadit reznicu .
 
26.04.2015
12
26
13
31
Hvala, na kraju sam klonirao autosa od blue cheesa koji nije procvjetao nakon 2 ipo miseca vegetacije pa ce posluzit kao pokusni kunic da se malo susretnem sa kloniranjem.
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
ole gringos, da malo pobrišemo prašinu sa klon podoruma...:)
u indoru mi neki ww fem, navodno, zapravo klon ww fem-a, sinoć prvi put prespavo, dosad je bio na 24 sata danu, no prije prvog sna sam ga oštuco dole i da nebacim to sve, reko ajmo sa malim cvitićima probat klonirat još, to mi je jedina sortna bilja, nemam ni sjemena ni niš, pa da sad nekupujem, ajmo u experiment...
4 full mala cvita odrezo pod koso samo i upiko u čašicu sa mix humusom i ilovačom, našprico, oštuco malo di koji listić...nešto će se primit grant, :ajnstajn::smoke::vutra:
inače klonići stoje pored biljane, poklopljeni teglom za zimnicu, super mi se čini sistem jer sam već uspio jednom, i to smo jedan klon, ovaj pored koji sad ko živica strši...ustvari živica je sad klon/mater, eo i naziva, :), skraćeno KM1 IMG_9522.JPG IMG_9524.JPG
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PowerSeed