Košarka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
Dobra tekma, Slovenci odigrali turnir iz snova! Srbija dosla u sastavu u kakvom je dosla, odlicno igrala i stigla do finala, rekao bih ne moze bolje ali eto par napada razlike je trenutna realna slika...da smo dosli u ful sastavu..da baba ima qrac bila bi deda :) cestitke slovencima!
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
brateeeeeeeeeeeeeeee

Rasel Vestbruk, aktuelni MVP NBA lige, nalazi se na korak do ispisivanja novih stranica istorije najjače lige sveta.
'Brodi' je prošle godine postao prvi igrač posle Oskara Robertsona, posle više od pola veka, koji je regularni deo sezone završio sa tripl-dabl prosekom.
Neverovatne partije donele su mu zvanje najkorisnijeg igrača sezone i mesto pored čoveka pod nadimkom 'Big O', a sada mu, na jedan meč do kraja, nedostaje tačno 16 skokova kako bi ponovo bio trocifren u tri različite statističke kategorije.
Prethodne noći, u ubedljivoj pobedi Tandera nad Majami Hitom, uhvatio je 18 lopti, pa će 11. aprila protiv Memfis Grizlisa imati šansu da postane prvi pojedinac ikada koji je dve uzastopne sezone imao tripl-dabl prosek.
Trenutno, posle 78 odigranih duela, ima 25,6 poena, 10,1 asistencija i i 9,8 skokova po meču.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
Dhs3PUrVAAATfmE.jpg:large
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Buxna_tata_03

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Sramotno je koliko je kosarka postao nebitan sport u Hr, toliko zavidim Srbiji sto prati kosarku, voli i posjecuje, kod ns je kosarka u rangu pikada postala, prije par dana sam citao nekakvo ispitivanje javnog mijenja o sportu i kosarka je na istom mjestu kao i skijaski skokovi, jbt.
Da nema Zadra koji je jedini grd koji prati i zivi kosarku... Ne bi ni novine visepisale o njoj.
Zalosno ali jbg. Nogomet je preuseo sve, cak i djeca iznadprosjecne velicine radije izaberu neki drugi sport nego kosarku.
Ugl. Raspisao se ja, Amnezia radi.
A Drazene, R. I. P.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Jojoman

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
e pa kad je tako...

Selektor muške seniorske reprezentacije Srbije Aleksandar Đorđević objavio je širi spisak reprezentativnih kandidata za Svetsko prvenstvo u Kini.

Miloš Teodosić
Stefan Jović
Vasilije Micić
Ilija Đoković
Stefan Pot
Nemanja Nedović
Bogdan Bogdanović
Dragan Milosavljević
Marko Gudurić
Branko Lazić
Aleksa Avramović
Dejan Todorović
Vanja Marinković
Ognjen Jaramaz
Vladimir Lučić
Marko Simonović
Ognjen Dobrić
Nikola Kalinić
Nemanja Dangubić
Rade Zagorac
Nemanja Bjelica
Milan Mačvan
Stefan Birčević
Stevan Jelovac
Nikola Mišković
Boriša Simanić
Dragan Apić
Nikola Jokić
Miroslav Raduljica
Nikola Milutinov
Boban Marjanović
Ognjen Kuzmić
Dejan Kravić
Nikola Jovanović


:D

samo mi nije jasno gde nestade mali nakic?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and ledeni6

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
he, heh... ladno mu ne daju da uzme pare :D

Fiba pretila suspenzijom na OI, Bulut otkazao Amerikance
Svetska košarkaška federacija zabranila je reprezentativcu Srbije u basketu 3x3 Dušanu Domoviću Bulutu da učestvuje na prestižnom američkom takmičenju "Big3" ligi sa nekadašnjim NBA zvezdama.
Najbolji basketaš sveta na draftu u Las Vegasu izabran je u ekipu Bol Hogs, pre nego što mu je Fiba zapretila da će ostati bez nastupa na Olimpijskim igrama u Tokiju ukoliko zaigra u "Big3" ligi, zbog čega se Novosađanin povukao.


jel to ono, necete da me prevarite, koliki je moj deo?
maratonci, film, za mladje.

a ko ne zna o kome se radi

 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ajmo cure bar do polufinala, kod kuce se igra, red je!
a i ovi plavi dresevi... bude neku nostalgiju :lol:


ufffff, teska tekma, jes da je prva ali mora to mnogo bolje, ovako mozda cetvrtfinale :D
 
Poslednja izmena:

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
sestre brate kidate!

SRB RUS 77:63

odlicna tekma, ali sudijeeeee.....
dva poljaka i albanac??? usra, ups, pojela ih trema, nisu znali gde se nalaze, a ne sta sude;
i nama i njima.

284136
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
uffff, kakva tekma!!!
i trojka u zadnjoj sekundi! :D
nije bas za pobedu, ali kao da jeste.


sudije ponovo ne dorasle!?!
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
skracen spisak, nema kaline?

Miloš Teodosić, Stefan Jović, Vasilije Micić,
Bogdan Bogdanović, Dragan Milosavljević, Marko Gudurić, Aleksa Avramović, Dejan Todorović,
Vladimir Lučić, Marko Simonović, Nemanja Bjelica, Milan Mačvan, Stefan Birčević
Nikola Jokić, Miroslav Raduljica, Nikola Milutinov, Boban Marjanović, Ognjen Kuzmić
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nazdravlje

Hezonja uzeo Draženov dres u Portlandu
Hrvatski košarkaš Mario Hezonja nosiće dres s brojem 44 u Portland Trejlblejzersima.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
sestre...igraju...odbranu... kao muski!!!


DSCN0279.JPG

sa ovakvom igrom padaju i spankinje.
ima i arena ima da bude punija, bar 15000

285014