Košarka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kobasicat0r

Tehnička podrška
Administrator
23.10.2004
2.043
771
138
/dev/null
vutra.org
ma ja sam za njih navijao zbog ovog SLOEra-e jer njega poznajem iz slo.. i jos jednu devojku poznajem, dok iz hrvatske ne poznajem nikoga uzivo, ali, naravno, nemam nista protivU njih
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Mnogo mi je drago kad vidim da smo veoma napredovali u poslednjih petnaestak godina, svaka cast ljudi! Mesiv rispekt i zelim Vam dobre urode sledece godine! :petak
 
02.04.2015
61
81
18
3 dana prije početka priprema za europsko je otkazao nastup, jer "nije mentalno spreman". Aco popizdio jer mu ovaj bio prvi centar, iako možda bolje i da nije tu al budući da nemamo pravog centra vidit ćemo kako će se planinić i popović snaći, a i žorić je tu umjesto bilana no on je prije par godina već bio gotov....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
02.04.2015
61
81
18
Hrvatskoj repki fali uz kvalitetnog i razvijenog centra i playmaker, kojeg je igrao Draper, najcrnji od svih hrvata.. :D Ukić i popović imaju zadatak organizirati igru... Te dvije pozicije u u hrv repki najproblematičnije, čast veteranima i svemu što su dali, no rekao bi za ukića isto što i za žorića, iako realno oni su nam najbolje opcije, pa su tu, iskustvo koje imaju može puno značiti i baš što je babo tricaš rekao, to je i falilo hrvatskoj na OI u riu.

znaci jaki smo ko ameri, saljemo 3 tim :D

:plac::mad:
da jaki jeste, jeste... hrv fali par igrača iz istog razloga zbog kojeg ne igraju mnogi vaši iz nba-a, ali srećom ne oni ključni, nego perspektivni mladci poput hezonje, zubca, žižića.... Bitno da su babo i šiši tu, njima reprezentaciju iz glave nisu mogli izbaciti... šarić je nabrijan, a i cijela momčad, tako su i pripreme prošle pozitivno i nabrijano... Samo da to samopouzdanje i borba ostane što duže.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener