Košarka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Himalaya

.!. .!.
Urednik
Moderator
10.08.2012
6.667
34.963
2.598
11
Himalaya
www.vutra.org
Odgledo par tekmi zadnjih dana i podsjetio se zasto vec godinama ne gledam taj sport vise,a ustajalo se redovito u 3 i nakon tekme u skolu :)
Ovo trenutno sto oni igraju je brucka a ne NBA kakav je nekad bio,ovo kao da je svaka tekma All Star Weekend :D pa Jordan bi svaku tekmu bio na na 80tak koseva a Shaq/Barkley/Kemp i ostatak ekipe bi bili iskljuceni nakon par minuta,jer bi se ove tetkice bunile na kontakt haha
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
i sad u penziju :D

Boban Marjanović nadigrao je Nikolu Jokića u međusobnom duelu za pobedu Dalasa nad Denverom 113:97.

Marjanović – 31 poen (12/20 iz igre), 17 skokova, 1 asistencija
Jokić – 14 poena (7/10), 13 skokova, 8 asistencija

jes da je jokara bio nesto nadrndan, ali kad bobija pustis da igra vise od pet minuta...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443
13.03.2018
70
185
33
31
Odgledo par tekmi zadnjih dana i podsjetio se zasto vec godinama ne gledam taj sport vise,a ustajalo se redovito u 3 i nakon tekme u skolu :)
Ovo trenutno sto oni igraju je brucka a ne NBA kakav je nekad bio,ovo kao da je svaka tekma All Star Weekend :D pa Jordan bi svaku tekmu bio na na 80tak koseva a Shaq/Barkley/Kemp i ostatak ekipe bi bili iskljuceni nakon par minuta,jer bi se ove tetkice bunile na kontakt haha
Jes, ja ipak malo ispratim, a kako redovito igram (pusi se prije, pusi se posli) sad svi igraju tu meku igru i pucaju trice. I onda ispadnem divljak i agresivan a uopce nisam nego sam krao loptu.... oni ocekuju valjda da ih pustim da se slobodno šeću kako ih volja ...
Kad smo mi igrali ko mladji, faul se zvao ako je bio bas grub ili ako te udre po ruci dok šutaš, i tako radim i dan danas. Nisu se pucale toliko trice jer je to cirkuski sut nego tvrda igra pod kosem :) tricu tu i tamo ako vodis 10 razlike i fali ti 3 poena za pobjedu pa puknes jednu ako udje udje