Ko je voljan?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
E ljudi...
Na vutri ste a ne znate da je tečaj "malware" za ljude koji žele malo variti a razbiti se(od tuda i engleska izvedenica malware). Ja bih želio znati više jer je moja zimnica tanka, pa da je što više rastegnem, super tema :)


Edit:
Kao šta ti je @Avantura napisao, lijepo sve objasni jer vjerujem da ima ljudi koji bi to sa zanimanjem popratili.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
"'Malware' is an umbrella term used to refer to a variety of forms of hostile or intrusive software, including computer viruses, worms, trojan horses, ransomware, spyware, adware, scareware, and other malicious programs. It can take the form of executable code, scripts, active content, and other software."
https://en.wikipedia.org/wiki/Malware
Malware_statics_2011-03-16-en.svg.jpg

autor bi da otvori skolicu kako da pravite viruse i ta sranja :)

citat iz druge teme
Pa da dam neke savjete u vezi sigurnosti. Da odma pocnem ako nema tema? Moje znanje mozda vam nekad zatreba.

mozda bi autor trebao vise da razmisli o svojoj sigurnosti a ne o sigurnosti sajta, ne znam da li mu znace nesto ovi brojevi: 21*.23.20.22*
pozdravljam sve iz d.o.o. blic**t ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Što binetko htio učit malwerzacije, zašto bi nekom htio netko naškodit na taj način. općenito mi to nikad nije bilo jasno, zašto je itko ikad napravio oružije, tko je ta budala, sad još i to virtualno. Poanta življenja je činiti dobro, ebo malwer. Naučim vas ja vodit ljubav, to je posao ;)
 

Blader

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.03.2015
1.324
4.892
188
Vjerovatno osječaju ogromni sram jer sebe sude, a projeciraju da ga drugi sude i onda je ljut na njih pa se osvečuje...
 

Corleonev

Aktivan Član
03.09.2016
511
1.637
163
Sicily
Primjer ti je da student cijelu noć radi na seminaru na kompjuteru i konacno završi,zapali pljugu zadovoljstva nakon gotovog posla..Ode na internet malo odmorit dušu i slucajno stisne na neki sumnjivi link te na racunalo mu se automatski skine virus koji mu pohara cijeli kompjuter uz to brisuci seminar i sve slike i uspomene koje ima na komjuteru! Onda taj isti student ode na svoj dragi forum Vutra org i vidi kako neki tamo propagandira stvaranje "zlocudnih softwera" istih koji mu je pobrisao njegov rad i terorizirao privatnost...Evo ti konkretan primjer.
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
Ajd jeste se odmah obrusili na momka a samo je ponudio da pokaze koga zanima. Nit znate koje su mu namjere nit ista, ko seoska buna jbte :)
Malware ili tzv. warez se moze koristiti i u dobre svrhe, primjera sto radi cijela Anonymous organizacija svojim pothvatima.

A ne odma ko ;)
angry-mob.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic
02.11.2014
34
31
18
Mene zanima u kom jeziku ih pises ? Malware-i su sirok pojam .
Jel imas neki source pa se po njemu organizujes ili ga prepravljas ?
Danas je dostupno mnogo kodova za malware i uz malu prepravku mozes da dobijes mnogo mocnu stvar.
Ja se bavim programiranjem i recimo jedan simple malware mogu da ti sklopim za nekih pola sata , ali pre svega bitna je zamisao , jer sve vec postoji.
Dobro je da na forumu postoje ljudi koji ce traziti bagove , cisto da se odrzi bezbednost korisnika i kad se nadje nesto da se prijavi.
A ako vec znas programiranje onda si krenuo losim putem brate , malwertajzing ti nece doneti nesto dobro , bolje kreni sa nekim korisnim programima ili sa igricama.
Ima nas nekoliko ovde na forumu koji se bave programiranjem pa mozemo napraviti neki koristan program koji moze da nam sluzi za neke stvari . Mani se toga, veruj mi da je los izbor ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nerp