ko to kaze ko to laze da nema plantaze

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
drugari ja sam naprosto morao da podelim nesto sto sam video danas.
idem ti ja danas prekim putem nekim kroz sumarak neki u selu pored mene kad vidim ja u jednom cosku nesto sto mi privuce paznju. ja tamo kad ono:
xb5l.jpg


exq7.jpg

neko je okrcio na dva mesta mozda 1,5x 1,5m i posadio po 15ak biljaka u svaku tu kocku.
ja lepo odem do kuce, spremim 2 balona vode sa plantelom i odem i zalijem. vidi se da je to neko sa malo znanja ali mi se dopao entuzijazam. nije mi zao da potrosim litar dva djubriva da bih to iz potaje gurao do kraja. lik ima da se iznenadi rezultatima :D pardon mozda je i curica neka, nikad se ne zna.
tek uglavnom, ja sam resio da budem dobri duh koji ce da bdi nad ovom malom carobnom basticom onako diskretno.
rekao sam sebi, ako to istraje do kraja, i lik ne ubere prerano, odseci cu sebi jedan hedic, kao simbolicnu satisfakciju jer zelim da probam na sta ce ispasti ali vise ni listak jedan uzeti necu. bice meni i moje i previse ako da Bog da uspem.
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Najbolje bi bilo da posmatras ko dolazi na sajt, i ako vidis da su neki klinci ili neozbiljni tipovi ili tip, preuzmi stvar u svoje ruke, ali ako je neko ozbiljan i vidis da se zagrejao za biljkice onda ga pusti da to izgura do kraja.. :)
Grota je da obere pre vremena ili tako nesto, prati dobro njegov rad i uzivaj, povremeno mu tajno pomozi :D
Inace kraljina si nevidjena :D
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
ma bravo!! koji je tebi k**** skt? šta pričaš odakle si!?

na tvom mistu se nebi pačala u TUĐI grow, još pogotovo ako nemaš iskustva! jer ako zasereš :kenny_revenge: !! nemoj misliti da si bogom dan!! da meni neko tako uleti na sajt, dira se u biljke, slika ih i objavi, pa popizdila bi momentalno.. našla bi tog nekog i zabila mu petu u oko..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: loop
28.05.2013
5
1
3
Napisah: "Samo cekam kad ce neko prepoznati svoj sajt" kad vidim obavjest o novom postu.

:icon_lol:
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
priznaj da je ovo tvoj grou al ti bilo glupo da priznas a posto dobro idu biljoze morao si da stavis, ajde ko prizna pola
mu se dodaje :D
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Damn SKT. De jos reci koja ti je adresa :)
I namjesti neku zasjedu da vidis ko to obilazi pa ga malo iscimaj :)
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Ne znam drug.Slazem se sa divom.Ne bih ja to dirao,Zamisli neki eben cova,vidi te pa te zbode ili naguzi.
Ako vec imas svoj grow,ne diraj tudji jer bi se barem ja tako ponio prema tebi kada bih te uhvatio blizu svog growa ;) .
Bolje ne traziti belaja,a i sigurno je neki diler cim ima "plantazu".
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

OpremaPovoljno

Aktivan Član
13.02.2013
55
4
8
35
Dva mesta po 15? Znaci da ima ukupnu oko 30....
Jebeno ako bude sranja mozes ti naj... ako te neko vidi tamo.
Jer cim si provalio stek znaci da i nije bas neko bezbedno mesto, ko zna ko je jos tuda prosao....
 

Gea.

Aktivan Član
02.07.2013
219
124
43
Ma ostavi se toga da te gazda ne uhvati :icon_mrgreen:
 
23.02.2008
1.048
1.455
188
******** je poznat u Srbiji a i sire kao sinonim za drogu posto ima svega i u velikim kolicinama,
sta se primate, nije odatle :D

skt jesi razmisljao mozda, ajde da svi poverujemo da je tudji grou, da ako te lik nadje
na sajtu sta ce da ti uradi :D
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
alo bre ljudi bez mozga pa nisam toliko mentalan da stavim odakle sam. to sam stavio da bih se sprdao. veliki trnovac je mesto odakle dolazi najvise vutre i heroina sa Kosova. dalje, 16 godina sam grower, mnogo duze nego sto neki od vas imaju godina.
jos nesto, bez puno preterivanja sam pre zenidbe i p
orodice bio jedan od ludjih ljudi u mom kraju. im dan danas vecina ima jako veliki respect. tako da ne postoji problem koji ja mogu tu da imam.
samo se pitam sativa diva, dal je jebeno moguce da si pomislila da sam stavio stvarno ime mesta? Omfg!
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
a to zalipila bih petu u oko... pa recimo da kad god idem u prirodu bilo obilazio moj grow, brao lekovito bilje ili pecurke ili p
rosto setao nosim moja dva verna drugara 6,35 bereta. taj pokiusaj pete u oko bi zavrsio sa 20ak rupa u tvom telu, i odvlacenjem i bacanjem istog u najblizi napusten bunar
 
  • Sviđa mi se
Reactions: pero123
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.