ko vas marihuana kad ste napuseni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.10.2005
12
0
0
zivot_i_napushenije je napisao(la):
mene su jednom napali mali ljudi.. vukli su mi papuche i na kraju ih skinuli zajedno sa charapama... uopshte ne znam shta se desilo,, samo se secam da su bili mali [desetak centimetra] i da ih je bilo monooogo... tad sam prvi put pushio skank u zivotu...a 3 meseca pre toga pocheo da aktivno varim. i to sam sam puk'o stotku ..znachi, nije mi bilo dobro.

Pazi uglavnom ljudi pricaju kako je nemoguce imati halucinacije na wutri i ja ih isto nikad nisam imao mada sam samo jednom pusio skunk i to ne 100ku vec onaj mali dzokavac na nas troje a ja sam se rasturio!!!!Uzeo sam mzda 3 dima,jes da sam povukao i razbio sam se ko nikad.....

Pazite trip,moj drug je posle nekih 5 min krenuo da tripuje kako ima ''nekih problema sa srcem''kako je on meni rekao...onda sam se ja pomalo uspanicio al tek je onda krenulo sve...prvo mi je celo telo nekako utrnulo...u pocetku al to je brzo nestalo...

onda smo se svi razisli kucama...mene su krenule uzasne paranoje da vataju...znaci 2 sata sam bio lud...i taj put,i dan danas mogu da tvrdim da sam u televizoru video one cudne vizualizacije iz Winampa...i da da jos jedan od tripova mi bio da mi je pluvacka promenila ukus,nekako u kiselo...a za to vreme moj drug se vracao sa tim dr ortakom i u glavi tripovao kako je on namerno doneo tu wutru i da je to sve zavera...onda se udarao u glavu jer je mislio da mu je tako bolje itd da ne smaram....

Tako daaaa...svasta je nas lovilo...

Sta mislite jel to neka jaka wutra,mislim znam da jeste al sa cim bi se poredila...bila je mnogo svetlija nego obicno,pomalo lepljiva i imala je cudan miris,kao na hashish
 
21.01.2006
32
1
0
www.kuliranje.net
mene ganjaju panduri i komsinice :p panduri zbog vutre... a komsinice zato sto uvek duvamo u jednoj zgredi, bas pored vrata jednih studentkinja... i sve se nekako nadamo da ce da nas pozovu na kafu :)) moze i hoce jednog dana... a onda... cemo i njih napusiti...
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
obièno mi se dogodi da viðam raznorazne nepostojeæe ljude kad se najedem datura, al od trave nikad...možda tebi diler uvaljuje lišæe dature hahaha...
 

Kool King T

Aktivan Član
08.05.2005
103
3
0
34
zivot_i_napushenije je napisao(la):
mene su jednom napali mali ljudi.. vukli su mi papuche i na kraju ih skinuli zajedno sa charapama... uopshte ne znam shta se desilo,, samo se secam da su bili mali [desetak centimetra] i da ih je bilo monooogo...
upisao sam medicinu.i to lici na delirij.najpoznatiji je delirium tremens.kad kronicni alkoholicar oboli od jos neke bolesti onda vidi kako ga mali ljudi ili životinje napadaju.
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
Meni se zna dogoditi da se odvojim, tada osjecam kao da mi je torzo odvojen od ostatka tijela, a ponekad imam osjecaj da mi glava gori hladnim plamenom
 
31.01.2006
22
0
0
Moj ortak uvek pred polazak kuci tripuje kako su mu oci mnogo crvene, a ja na to otkidam! Jos zamisli lik,ajde da pita to jednom - nego na svakih 7-8 minuta - bukvalno!A po neki put kao sinoc ubadamo tripove da se tresemo :!:
 
12.01.2006
10
0
0
Ljudi nemojte vise o travi sedim na poslu, kod sebe nemam ni dim od joksa, a dileri su daleko od mene :( :( :( :( . Ajde nek neko uzme bar cilic mesto mene pa da mi bude lakse. Unapred hvala :lol: :lol:
 
21.11.2005
47
8
0
Kool King T je napisao(la):
zivot_i_napushenije je napisao(la):
mene su jednom napali mali ljudi.. vukli su mi papuche i na kraju ih skinuli zajedno sa charapama... uopshte ne znam shta se desilo,, samo se secam da su bili mali [desetak centimetra] i da ih je bilo monooogo...
upisao sam medicinu.i to lici na delirij.najpoznatiji je delirium tremens.kad kronicni alkoholicar oboli od jos neke bolesti onda vidi kako ga mali ljudi ili životinje napadaju.


:banana_jednooka: : Brate...
znchi zato me plashe ovi bananci ...
ne, ozbiljno mislish da je to upitanju? pa ja nisam alkos jebo te...ili mozda nocu mesecharim pa pijem, shto ima smisla jer mi uvek ujutru nije dobro...
 
12.06.2006
2
2
0
Kad sam sa nekim, niko me ne marihuana.

Kad se sama, nocu, vracam kuci-e to je druga prica
ljudi iz autobusa, mislim da su me svi izvalili da sam naduvana

kondukteri su zastrasujuci. A cesto ne mogu da se pomerim da im platim kartu. :shock:

Ganjaju me poznati ljudi koji u stvari nisu poznati ljudi. :?
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
mene jednom vjeverica u sumi napala i grickala za nogu...
inace ujutro kad zapalim uz kavu...ak ne radim...moram zapalit jos jedan jel osjecam kako zdravlje ulazi u mene. hehehe
onda kad mi ostanu mrvice, pa ne pusim cjeli dan...napusim se navece i cudim se kako mogu pusit tolko trave...
sta vi pusite da cas ta trava pere ko LSD?