ko vas marihuana kad ste napuseni?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.11.2005
42
0
0
ja i moj frend kad god se napusimo vidimo SWAT-ovce(Special Weapons And Tactics) kako nas ganjaju,u crnim uniformama i sa gunovima pa bjezimo po kvartu i sakrivamo se po haustorima da nas ne naðu.a kad odemo u haustor onda cujemo kako helikopterima kruze oko nas ~~ .ima ko kakva slicna iskustva?
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
ja sam davno rekao, da je jozo ušao u legendu vutre.org. ::histerija ::histerija
:pivo
 
08.11.2005
42
0
0
gamad jedna brkata 0127
SWAT.jpg

to smo ih uslikali kad su nas ganjali po Importane-u ~~
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
nema joze veèeras?? jozoooo jozoooo jozooo
da nije upao u boj sa brkatima....?
ostavi ih i dolazi vamooo ~)
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mene je sinoc izgleda Erin cucak proganjo mali laje i laje kad mu prolazim pored kuce a ovako kad se vidimo na ulici onda je sve super sa mnom.

I tako ja se vracam skoro svaku noc kuci od druga nekom precicom preko nekog mostica uglavnom da ne duzim. I jebeni Dzeki svaki put za mnom i zalece se da me ujede sve dok se ne sagnem kao po kamen i onda shtura.

A mrak i zima i nista se ne vidi kroz neke kamp kucice.

I svaku noc razmisljam (jos budem cesto i naduvan) da li nocas imam zivaca za dzekija? I sinoc eto rekoh ajde ko ga jebe smaralo me da idem okolo. Jos bila mjesechina perfektno za moj podli plan!

E sad posto Dzeki trci uvjek oko jedne kamp kucice da bi me pristigo i lajao sa prednje strane i krene on da trci ko i uvjek okolo...ali ovog puta cim je on zamako pocnem i ja da shprintam do onog mjesta dje on izlece. I sakrijem sem uz za zid kamp i kucice i kad sam ga cuo kako dolazi i laje ja iskocim i tako ga prepadne kao da ga medvjed napao poceo bjezat, usro se.

Nije mi nimalo zao bilo vjerujte mi isplatilo se fino.



180px-BelgianMalinoisasK9unit.jpg
 

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
jozo ima u Cro leka za ovo pašèe od Genja-SWAT pašèe što skaèe iz helikoptera. ~)

pas Tornjak ne skaèe-on leži ali kad ustane....
 
08.11.2005
42
0
0
::histerija zašto si sad spominjo to vražje pašèe.sad kad se sutra naduvam budem svud vidio to mrtvo SWAT pašèe kako me marihuana ~)
 

baD smOuka

Aktivan Član
12.12.2005
80
0
0
jozo skidam kapu, ali ako ti to ozbiljno onda je istina puno dublja(LSD)
nego mene cijelo vrijeme proganjaju trebe koje nisu ni za kupus gazit(BOROSANE SMRDLJIVE)
pomalo sam se zabrinuo jer osjecam pedofiliju u zraku!!!!!!

ps: sta bi tek bilo da mi zena to sazna 0009
 
21.11.2005
47
8
0
mene su jednom napali mali ljudi.. vukli su mi papuche i na kraju ih skinuli zajedno sa charapama... uopshte ne znam shta se desilo,, samo se secam da su bili mali [desetak centimetra] i da ih je bilo monooogo... tad sam prvi put pushio skank u zivotu...a 3 meseca pre toga pocheo da aktivno varim. i to sam sam puk'o stotku ..znachi, nije mi bilo dobro.