KO ZNA GDE IMA DA SE KUPU RIZLA ALI U OGROMNIM ROLNAMA ILI T

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
ima covjek pravo...
ja u zadnje vrijeme trosim preeevise rizla.... hmm.. izgleda da onda puno pusim...heh...
trebalo bi nabavit malo vise neka se ima...
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Ovak èovjek, tj. moj imenjak, ima baš u planu proizvodnju rizla. Treba to njemu za malo veæu kolièinu i drugu svrhu doli zadovoljavanja njega samog :D
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
Daj bre stvarno nema smisla vise necu da dolazim na ovaj sajt....

Opteretio sam sam sebe sa rizlama (a zasto sa rizlama nemam pojma) ...
Sanjao sam sinoc da sam kupio neku rizlu koja je na motanje (rolna) ..pa bila je siroka jedno 30-40 cm i namotano mnooogooooo....

Ocepim ti ja jedno dobro parce ,onako preko stola ..odvojim 1-2 metra....i krenem da nosim nekom sa ovog foruma...
al dalje se ne secam...znam samo da mi je bilo u glavi da nesmem da ih zaboravim...
CCC

I znao sam da sam negde video temu o OGROMNIM RIZLAMA
Manite se vise ogromnih rizli trazim ih celu noc....
 

unknower

buntovnik bez razloga ;)
17.06.2006
882
96
0
E ,uzasan je osecaj kad se probudis sa obavezom nametnutom u snu koju ne mogu da odradim na javi...

evo ceo dan sam u fazonu rizli... BLJAK osecaj :?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Zašto bi bilo užasno? Možda si ti taj koji je predodreðen da se naðe na njegovom Putu i pomogneš mu premostiti prepreku baš za Trenutak koji koèi Tijek... A kad bi to još i odradio, tko zna što bi i za tebe to znaèilo. Možda želiš biti poduèen? :wink:


Snovi su velika stvar. Istinska Komunikacija sa Sobom i Postojanjem u kojem naša primarna 5 èula padaju u vodu jer su tek puki orijentir za snalaženje na zemlji. Ali što je sa visinama? Probaj poletjet brate... :wink:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.