KOga bih sa vutre upoznao??

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Red Weed

Aktivan Član
12.04.2008
136
8
0
36
doors_of_perception je napisao(la):
to odgovaraš na svoj edit-citat?:hehe:

upoznao bih bilo koga za koga bi mi se našla prilika...tko bira, masturbira:hehe:

Ma da svadjam se sam sa sobom...
nije bitno...


U biti bih sve upoznao jer mislim da su skoro svi ovdje jako dragi ljudi...
mislim na ove koji redovito postaju...
pusek ljudi..
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
ja bi ne znam redSH, reed weed, rox možda ,weedrana, a jamia bum definitivno

redSH zato jer se bavi sa tim sjemenkama kreativna je puno zna blabla
red weed iskreno ne znam.. nekako mi se čini oke
rox pa čini mi se jako pametnom osobom
weedrana jer mi se čini jako inteligentnom osobom pa bi možda neš me mogo i naučit
a jamia on mi je tu dva kvarta dalje pljunem do njega a i išao je u moju školu tak da bum ga upoznal jednog dana
 

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
doors of perception , bongash , shaman shandor , mr. skunk takođe rox i exarp , super angel , ramona red , haze seeker , rasta zg
i balcan smoke definitivno :D
nek se ne uvrjede neki koje zaboravih napomenut :costumed-smiley-027
 
10.11.2008
42
7
8
37
Nisam bas dugo ovdje ali evo zasad bi se volio upoznati sa svima sa MG/HBW tema :icon_lol:
Ove sa ostalih tema i nebi bas. To su sve narkomani :2flip:
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
bodljikavu kiturinu i bongasha,nemogu zamislit tako 2 velika uma na jednom mjestu xD ahahahah...bez zajebancije
 

oldbulllee

Aktivan Član
21.11.2008
93
1
0
43
hehe RedSh imas hordu poshtivaoca!!! i ja bih te voleo upoznati, jer se doimas pametnom, prijatnom te zanimljivom osobom! ( kakav mi je hrvatski,a?)
osim toga shamana( jer pise kao harms , samo malo bolje i aktuelnije), exarpa ( jer me podseca na jednog prijatelja, sa svim tim extrakcijama i interesovanjem za entheogene), balcan smoke-a ( jer je crnogorac ( il sam ja nesto tu istripovao?)), doors of perception ( jer mi izgleda opusteno totalno), ma i gomilu drugih!!!
al se to verovatno nece desiti:sick:
kako to da nema tuzan smiley?
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
vi možete prićat šta oćete, ali ja sam preko marve doznao za ovaj forum još prije 6 godina, ne direktno da mi je on reko, nego onako indirektno

među svim ostalim carinama i njega bi želio upoznat, manjim djelom zbog vutre, a većim djelom zbog njegova posla, mogo bi reć da mi je prije 5-6 god bio idol i radi njegovih fascinantnih podhvata sam se i ja poćeo bavit time, jbg sad zadnju godinu nemam vremena za stat ispred kompa, pa sam zakržljao
još moram nepomenut na ramonu,
a jedini aktivni kojeg znam je bakajoko

vjerujem da sam preko 50 članova imao prilike susrest, a i da ih bar 5-10 znam, ali neznamo jedan o drugom da smo tu :)
većinom će u razgovor upast neki novi ispod 5 postova, tipa, ja sam tamo jesi li ti?
a ti šutiš, jer u 200-300+ postova ima dosta stvari za koje bolje da ih neko "normalan" zna
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Yami_Raziel je napisao(la):
bilokoga tko je otvorio topic Dnevniku Uzgajanja, Vanjskom ili Unutarnjem uzgajanju :D

I ja kazem!
Bilo bi fora ,
jer eto imao prilike dvojicu članova foruma upoznati,i mogu reći prave legende !
Razmjeniti mišljenja uživo,popiti kafu i rasturit temu o vutri uz nju prisutnu ... :)
 
01.02.2009
0
6
0
38
jaoooooo pa stvarno lijepo bi bilo, a i vrijeme je da upoznam sama sebe...
stvarno bi voljela skontat sta ta osoba ima u glavi xD