Gnojivo - koje, kad i koliko?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Mozes i ne moras kod organskog gnojiva. Ja isperem zadnji tjedan i pustim da se zemlja potpuno osusi i onda berem, al ja radim ulje za zenu pa zbog toga.
Ako ti se neda zayebavati sa ispiranjem, zadnjih tjedan dva stavljaj samo vodu i to je to.
 

Mojizbor

Aktivan Član
29.01.2017
102
386
63
Mozes i ne moras kod organskog gnojiva. Ja isperem zadnji tjedan i pustim da se zemlja potpuno osusi i onda berem, al ja radim ulje za zenu pa zbog toga.
Ako ti se neda zayebavati sa ispiranjem, zadnjih tjedan dva stavljaj samo vodu i to je to.
Evo stiglo je sta mislite dali da prekinem s compo sanom ( s kojom sam zadovoljan)
Ili da samo nesto dodam iz kolekcije hesi
Cure su u 46 danu 12/12
proizvodjac veli da se bere 8 tj.
Zanima me dali je kasno necim od ovoga zagnojit ako ne s cim?









bilder kostenlos
 
  • Sviđa mi se
Reactions: reaktor

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
Nisam koristio Compo Sana gnojiva al vidim da se prica da je organic.
Ne bi smjelo bit problema na prelazak na hesi. Prije hesija samo daj jedno zaljevanje cistom vodom i onda mos upalit hesi.
U ovoj fazi mozes ici full doza bloom, boost, p+, supervit svako drugo zalijevanje i jednom tjedno das power zyme ili npr svako drugo gnojenje.

edit: dok ja natipkam, opa vec sve rijesi :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri and Mojizbor

Mojizbor

Aktivan Član
29.01.2017
102
386
63
Nisam koristio Compo Sana gnojiva al vidim da se prica da je organic.
Ne bi smjelo bit problema na prelazak na hesi. Prije hesija samo daj jedno zaljevanje cistom vodom i onda mos upalit hesi.
U ovoj fazi mozes ici full doza bloom, boost, p+, supervit svako drugo zalijevanje i jednom tjedno das power zyme ili npr svako drugo gnojenje.

edit: dok ja natipkam, opa vec sve rijesi :D
Hvala vam

Booster +Bloom+F+...full doza do kraja...Bustaj kompa sad je vrijeme :)
Hvala vam
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

Herb Gardener

..micro..
Poznanik Foruma
17.02.2014
1.480
8.748
258
out of space & time
bat guano

image.jpeg
image.jpeg

ne znam je li za vege ili za cvijetanje,javice se vec neki znalac da to kaze,da ne lupetam gluposti..
ja sam ga zamislio ljetos kao neki "stub" growa. koristiti ga prakticno cijeli grow,u vege dodavati gnojivo od koprive,a u cvijetanju melasu i plantelu bio morske alge..htio da vidim kako ce to ispasti..

grow je naprasno prekinut,mojom greskom,pa nisam testirao do kraja,al ima par zapazanja koje bi iznio u svrhu dijeljenja informacija:

- u vegetaciji sam ga kombinovao sa koprivom,i biljka je bila presretna. samo pazljivo sa doziranjem koprive,treba paziti.

- moze se kombinovati sa mineralnim gnojivima,a prilikom doziranja istih,biti izuzetno pazljiv.

- u slucaju da pretjerate sa dozama mineralnog gnojiva(u mom slucaju plantela cvijet,valjda,maglovito mi je sjecanje na to vece),popravljanje greske cini mi se gotovo nemoguce. u normalnim situacijama uradite flush i mozda se biljka izvuce. ali guano se ne da isprati,bas se sporo razlaze u vodi. tako da,prilikom flusha,to mineralno se ispere,ali biljka je pregnojena i ne moze podnijeti jos hrane,pa makar to bilo organski guano. dakle sto je vise ispirate,ustvari time je jos vise gnojite..

zao mi je sto nemam jos informacija iz cvijetanja,al eto moje trenutno iskustvo doseze do otprilike sami pocetak formiranja ploda..koristicu ga opet u nekim narednim uzgojima,pa se nadam bice vise info..
ucite na tudjim greskama,lakse je..:djede:
 
Poslednja izmena: